• Bezpłatny okres próbny


Zestaw słuchawkowy Bluetooth® Bose® Series 2

Zestaw słuchawkowy Bluetooth® Bose® Series 2

PLN 649,00 » Informacje o cenie

Znajdź sprzedawcę

Wybierz zestaw słuchawkowy

Zestaw słuchawkowy Bluetooth® Bose® Series 2

 • Wyjątkowe rozwiązania technologiczne firmy Bose® umożliwiają lepsze zrozumienie rozmówcy, nawet przebywającego w otoczeniu o zmiennym natężeniu hałasu
 • Mikrofon eliminujący szumy ułatwia rozmówcy zrozumienie głosu osoby mówiącej, nawet gdy przebywa ona w głośnym otoczeniu lub na wietrze
 • Miękka, elastyczna końcówka StayHear® zapewnia komfort i stabilność podczas noszenia słuchawki
 • Profil A2DP Bluetooth® umożliwia dostęp do materiałów multimedialnych, takich jak audycje internetowe i muzyka ze smartfonu
 • Wygodne i proste w obsłudze elementy sterujące ułatwiają odbieranie połączeń
 • Możliwość wyboru wersji zestawu na lewe lub prawe ucho, dla możliwie najlepszego dopasowania

Utrzymywanie kontaktu w drodze może być trudne. Zestaw słuchawkowy Bose® Bluetooth® Series 2 spełnia wymagania komunikacji w drodze — od zatłoczonych terminali po hałaśliwe śródmieścia. Został tak zaprojektowany, aby reagować automatycznie na zmiany natężenia hałasu, dzięki czemu Twój rozmówca lepiej Cię słyszy. Dodatkowo system mikrofonu eliminującego szumy pomaga Twojemu rozmówcy lepiej Cię słyszeć pomimo hałasu i wiatru. Zestaw słuchawkowy Bose® Bluetooth® jest mały, lekki i dobrze wyważony. Teraz do wyboru są wersje do prawego lub lewego ucha.

Lepszy dźwięk po obu stronach połączenia

Zaawansowana technologia Bose wykrywa hałas wokół Ciebie i odpowiednio dostosowuje głośność zestawu słuchawkowego. W miejscach o dużym natężeniu hałasu głośność wzrasta, aby było słychać rozmowę telefoniczną. Gdy jest ciszej, głośność zmniejsza się. Dzięki temu poziom odsłuchu nie zmienia się. Dodatkowo struktura akustyczna Bose TriPort® dba o naturalne brzmienie głosu niezależnie od poziomu głośności.

Rozmówca też lepiej Cię słyszy. Zestaw słuchawkowy Bose® Bluetooth® jest wyposażony w udoskonalony system mikrofonowy odrzucający hałas, który odróżnia głos użytkownika od szumów tła — nawet gdy wieje wiatr. Przekazuje rozmówcy więcej głosu (i mniej hałasu).

Dzięki technologiom podkreślającym głos i tłumiącym hałas zestaw słuchawkowy Bose® Bluetooth® umożliwia prowadzenie obustronnie naturalniej brzmiących rozmów przy mniejszej ilości zakłóceń.

Zestaw zaprojektowany dla możliwie najlepszego dopasowania

Konstrukcja zestawu słuchawkowego Bose® Bluetooth® series 2 uwzględniająca specyfikę lewej i prawej strony pozwala uzyskać prawidłowe dla Ciebie dopasowanie. Zakrzywiony kształt słuchawki pasuje do konturu twarzy, a umieszczenie przycisku na górze i na dole pozwala na jego używanie za pomocą lekkiego przesunięcia przełącznika - bez obawy, że zestaw wypadnie z ucha. Miękka, silikonowa końcówka StayHear®, dostosowana kształtem do ucha, dystrybuuje kontakt na większym obszarze wewnątrz ucha, bez zbędnego ucisku lub poczucia dyskomfortu. W efekcie, zestaw słuchawkowy pozostaje w uchu, nie będąc w nim zbyt mocno - bez potrzeby używania niewygodnego zaczepu na ucho.

Obejrzyj film »

Łatwa obsługa

Zestaw słuchawkowy Bose Bluetooth® ma osobne przyciski do zasilania, regulacji głośności i odbierania/kończenia połączeń — wszystkie umiejscowiono na górnej i dolnej krawędzi. Każdą czynność — od odbierania i kończenia połączeń po wkładanie lub wyjmowanie zestawu słuchawkowego — można łatwo wykonać jedną ręką, co jest ważne, gdy prowadzisz samochód lub przemieszczasz się.

Obejrzyj film »

Strumieniowe przesyłanie dźwięku A2DP

Kiedy nie rozmawiasz przez telefon, możesz korzystać z materiałów multimedialnych przez A2DP. Profil Bluetooth® do strumieniowego przesyłania materiałów dźwiękowych umożliwia słuchanie wskazówek głosowych nawigacji, przechowywanej muzyki, podkastów i innych multimediów w smartfonie.

Logo Bluetooth® jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Bluetooth SIG, Inc. i jest używane przez firmę Bose Corporation na mocy udzielonej licencji.

Technologia adaptacyjnej regulacji dźwięku automatycznie dostosowuje głośność dźwięku w słuchawkach do poziomu szumu otoczenia

Technologia adaptacyjnej regulacji dźwięku automatycznie dostosowuje głośność dźwięku w słuchawkach do poziomu szumu otoczenia. Utrzymywany jest stały poziom odsłuchu, nawet gdy użytkownik przenosi się z cichego do głośnego otoczenia.

Mikrofon eliminujący szum odfiltrowuje dźwięki otoczenia.

Mikrofon eliminujący szum odfiltrowuje dźwięki otoczenia, umożliwiając rozmówcy lepsze zrozumienie głosu osoby mówiącej.

Struktura akustyczna TriPort® sprawia, że głos brzmi naturalnie, oraz zapewnia większą głośność w hałaśliwym otoczeniu.

Struktura akustyczna TriPort® sprawia, że głos brzmi naturalnie, oraz zapewnia większą głośność w hałaśliwym otoczeniu.

Wymienne końcówki silikonowe StayHear® (rozmiar S, M i L)

Wymienne końcówki silikonowe StayHear® (rozmiar S, M i L) pozwalają na większą stabilność słuchawki w uchu oraz komfort dopasowania. Bez potrzeby używania niewygodnego zaczepu na ucho.

Akumulator litowo-jonowy zapewnia po pełnym naładowaniu 4,5 godziny rozmowy i do 100 godzin czuwania.

Akumulator litowo-jonowy zapewnia po pełnym naładowaniu 4,5 godziny rozmowy i do 100 godzin czuwania.

Wskaźnik poziomu naładowania baterii sygnalizuje poziom naładowania baterii za pomocą kolorów (zielony, pomarańczowy, czerwony).

Wskaźnik poziomu naładowania baterii sygnalizuje poziom baterii za pomocą kolorów (zielony, pomarańczowy, czerwony).

Przycisk odbierania/kończenia rozmów ułatwia obsługę połączeń. Wystarczy go lekko nacisnąć, aby odebrać lub zakończyć połączenie, nie martwiąc się o stabilność zestawu słuchawkowego.

Przycisk odbierania/kończenia rozmów ułatwia obsługę połączeń. Wystarczy go lekko nacisnąć, aby odebrać lub zakończyć połączenie, nie martwiąc się o stabilność zestawu słuchawkowego. Obsługuje również funkcję parowania z telefonem Bluetooth®.

Suwak zasilania umożliwia łatwe włączanie zasilania. Wystarczy go tylko przesunąć z pozycji off (czerwony) do pozycji on (zielony).

Suwak zasilania umożliwia łatwe włączanie zasilania. Wystarczy go tylko przesunąć z pozycji off (czerwony) do pozycji on (zielony).

Ładowarki sieciowa i USB zapewniają dwie opcje ładowania akumulatora zestawu słuchawkowego.

Ładowarki sieciowa i USB zapewniają dwie opcje ładowania akumulatora zestawu słuchawkowego.

Pokrowiec chroni słuchawki w czasie transportu i przechowywania.

Pokrowiec chroni słuchawki w czasie transportu i przechowywania.

Szczegóły

Bluetooth-headset-series-2

Wymiary

Zestaw słuchawkowy (z końcówką StayHear®)

 • Wysokość: 1.9 cm
 • Szerokość: 4.6 cm
 • Głębokość: 3.2 cm

Waga z końcówką StayHear®

 • Waga: 12 g

Zawartość opakowania

Elementy zestawu

 • Zestaw słuchawkowy (pokazany wariant prawy)
 • Kabel USB
 • Pokrowiec
 • Ładowarka sieciowa (w zestawie wtyczki europejska i brytyjska)
 • Dodatkowe końcówki StayHear® (rozmiar S i L)

Instrukcje

Czy za pomocą telefonu komórkowego z zestawem słuchawkowym Bose® Bluetooth® Series 2 można słuchać muzyki? Do czego służy profil A2DP?

Tak. Dzięki profilowi A2DP zestaw słuchawkowy Bose® Bluetooth® Series 2 umożliwia słuchanie wskazań nawigacji, audycji internetowych, muzyki oraz innych materiałów multimedialnych ze smartfona. A2DP to profil Bluetooth®, który pozwala na przesyłanie materiałów dźwiękowych stereo. Słuchawka zapewnia wysoką jakość dźwięku mono, gdyż jest przeznaczona tylko do jednego ucha.

Czy dany telefon komórkowy jest kompatybilny z zestawem słuchawkowym Bose® Bluetooth® Series 2?

Zestaw słuchawkowy Bose® Bluetooth® Series 2 jest kompatybilny z urządzeniami Bluetooth® w specyfikacji Bluetooth® 2.1 (lub wcześniejszej) obsługującymi profile głośnomówiące i słuchawkowe w ramach specyfikacji Bluetooth®.

Czy zestaw słuchawkowy Bose® Bluetooth® Series 2 ma funkcję redukcji szumów?

Nie. Zestaw słuchawkowy Bose® Bluetooth® Series 2 nie korzysta z żadnych układów elektronicznych aktywnie redukujących hałas dobiegający do ucha. Zaawansowana technologia Bose automatycznie „rozpoznaje” hałas wokół użytkownika, a następnie odpowiednio dostosowuje głośność, aby rozmowa prowadzona w cichym albo w głośnym otoczeniu brzmiała niemal identycznie.

Mikrofon zestawu słuchawkowego oddziela głos użytkownika od zakłóceń z otoczenia i w ten sposób odbiorca lepiej słyszy nadawcę. Pierwszy mikrofon wykrywa głos użytkownika i odrzuca zakłócający go hałas z otoczenia. Drugi mikrofon redukuje niechciane odgłosy wiatru wiejącego w słuchawkę. W efekcie system akustycznie odrzuca hałas, nie korzysta jednak w tym celu z żadnej elektroniki.

Czy zestaw słuchawkowy Bose® Bluetooth® Series 2 można podłączyć do dwóch telefonów jednocześnie?

Tak. Łącze wielopunktowe umożliwia podłączenie zestawu słuchawkowego Bose® Bluetooth® Series 2 do dwóch urządzeń jednocześnie. Na przykład osoba, która ma osobno telefon służbowy i prywatny, może do obu podłączyć ten sam zestaw słuchawkowy. Niezależnie od tego, który telefon zadzwoni, rozmowa będzie prowadzona przez zestaw słuchawkowy. Po włączeniu zestaw słuchawkowy będzie automatycznie próbował nawiązać połączenie z dwoma telefonami, z którymi był ostatni raz używany.

Czy za pomocą zestawu słuchawkowego Bose® Bluetooth® Series 2 można przekazywać polecenia głosowe do telefonu komórkowego?

Tak. Wiele telefonów może być obsługiwanych za pomocą poleceń głosowych. Aby wydawać takie polecenia za pomocą zestawu słuchawkowego Bose® Bluetooth® Series 2, należy nacisnąć przycisk połączenia.

Czy zestaw słuchawkowy Bose® Bluetooth® Series 2 obsługuje rozmowy VoIP?

Tak. Jeśli komputer używany do prowadzenia rozmów VoIP korzysta z technologii Bluetooth® z profilem głośnomówiącym, zestaw słuchawkowy Bose® Bluetooth® Series 2 może być użyty do prowadzenia takich rozmów.

Czy zestaw słuchawkowy Bose® Bluetooth® Series 2 obsługuje konsolę PlayStation 3?

Tak. Konsola PS3 obsługuje zarówno profil głośnomówiący, jak i słuchawkowy, zestaw słuchawkowy Bose® Bluetooth® Series 2 może być zatem użyty do czatowania, i do komunikowania się w grach.

Czy zestaw słuchawkowy Bose® Bluetooth® Series 2 można nosić w dowolnym uchu?

Nie. Dla wygody użytkownika zestaw słuchawkowy Bose® Bluetooth® Series 2 został specjalnie wyprofilowany do jednego ucha. Zakrzywiona konstrukcja idealnie pasuje do kształtu twarzy, a rozmieszczenie przycisków na górze i na dole sprawia, że korzystanie z nich jest naturalne, a słuchawka pewnie trzyma się na uchu. Można zatem wybrać wersję na lewe, albo na prawe ucho.

Akumulatory i ładowarki

Końcówki słuchawek

Kolor: Biały

W MAGAZYNIE 

Końcówki Bose® StayHear® — małe (prawe, 2 szt.)

PLN 21,00

Informacje o cenie

Końcówki Stayhear® są wysyłane zwykłą pocztą a dostawa następuje w przeciągu 7 dni. Jeżeli zależy Państwu na szybszej dostawie prosimy dzwonić na infolinię (48) 22-853-0031.

Kolor: Szary

W MAGAZYNIE 

Końcówki Bose® StayHear® — średnie (prawe, 2 szt.)

PLN 21,00

Informacje o cenie

Końcówki Stayhear® są wysyłane zwykłą pocztą a dostawa następuje w przeciągu 7 dni. Jeżeli zależy Państwu na szybszej dostawie prosimy dzwonić na infolinię (48) 22-853-0031.

Kolor: Czarny

W MAGAZYNIE 

Końcówki Bose® StayHear® — duże (prawe, 2 szt.)

PLN 21,00

Informacje o cenie

Końcówki Stayhear® są wysyłane zwykłą pocztą a dostawa następuje w przeciągu 7 dni. Jeżeli zależy Państwu na szybszej dostawie prosimy dzwonić na infolinię (48) 22-853-0031.

Futerały