Modne modele w Twoim stylu

Słuchawki SoundTrue™ zaprojektowane z myślą o Tobie. Opracowano je w taki sposób, aby zapewniały głęboki, klarowny dźwięk wszystkich Twoich ulubionych utworów. Są tak lekkie i wygodne, że zapomnisz o ich istnieniu. Ponadto słuchawki są wyjątkowo wytrzymałe i sprawdzą się w każdej sytuacji. Dostępne są modele wokółuszne i nauszne, w wielu atrakcyjnych i nowoczesnych wzorach. Wybierz swoje model... i pokaż swój styl.

 • Pełne, naturalne brzmienie wszystkich utworów
 • Miękko wyściełany pałąk nagłowny i poduszki nauszne z elastycznej pianki
 • Wybierz swój model: wokółuszny lub nauszny. Porównaj »

Twoja ulubiona muzyka wiele o Tobie mówi. Tak jak Twoje słuchawki.

Bogate brzmienie, lekka konstrukcja

W słuchawkach SoundTrue™ zastosowano zaawansowaną konstrukcję akustyczną, zapewniającą wyraźny, naturalny dźwięk w pełnym zakresie — od głębokich i niskich do czysto brzmiących, wysokich tonów. Śmiało – zatrać się w muzyce. Miękko wyściełany pałąk nagłowny i poduszki nauszne z elastycznej pianki zapewniają komfort noszenia, niezależnie od tego, jak długa jest lista utworów.

Wygoda i trwałość

Słuchawki SoundTrue™ to nie tylko wyraz stylu – ich konstrukcja zapewnia trwałą jakość. Kabel audio został tak zaprojektowany, aby podłączyć go do jednej muszli słuchawek, dzięki czemu użytkownik cieszy się większą swobodą ruchu i nie musi przejmować się splątanymi przewodami. Można go również odłączyć, co ułatwia przechowywanie. Muszle słuchawkowe są składane na płasko, pałąk nagłowny również można złożyć. Dołączony futerał ułatwia przenoszenie i jednocześnie podkreśla Twój styl.

Odtwarzanie muzyki i rozmowy telefoniczne

Słuchawki SoundTrue™ opracowano specjalnie z myślą o telefonach iPhone i innych urządzeniach Apple. Zintegrowany pilot umieszczony z tyłu mikrofonu pozwala na sterowanie funkcjami muzycznymi — regulowanie głośności, odtwarzanie/wstrzymywanie, przechodzenie do następnych / poprzednich utworów, przewijanie w przód i w tył, a także zmienianie list utworów. Możesz również przełączać między rozmową a utworami za pomocą jednego przycisku — bez sięgania po urządzenie.

Szczegóły/instrukcje

Szczegóły

Widok z przodu
Widok z boku
Pokrowiec
Odłączany kabel

Wymiary

Słuchawki

 • Wysokość: 19,10 cm
 • Szerokość: 15,20 cm
 • Głębokość: 3,80 cm

 • Waga z kablem: 140 g
 • Długość kabla: 167,6 cm

Poduszka nauszna

 • Wysokość: 9,60 cm
 • Szerokość: 7,40 cm

Zawartość opakowania

Elementy zestawu

 • Słuchawki around-ear SoundTrue™
 • Przewód z wbudowanym pilotem / mikrofonem (167,6 cm)
 • Futerał

Instrukcje

FAQs

Które urządzenia Apple są kompatybilne ze słuchawkami Bose® SoundTrue™?

Słuchawki SoundTrue™ są zgodne z wybranymi urządzeniami firmy Apple, w tym z większością urządzeń iPhone, iPad oraz iPod, a także z laptopami. Zintegrowany ze słuchawkami pilot umożliwia odbieranie połączeń i kontrolowanie funkcji audio urządzeń Apple.

Czy słuchawki SoundTrue™ będą działały z innymi smartfonami lub odtwarzaczami muzyki?

Tak. Dźwięk najprawdopodobniej będzie słyszalny w przypadku innych smartfonów i odtwarzaczy, które są wyposażone w standardowe gniazdo 3,5 mm. Przyciski zwiększania i zmniejszania głośności nie będą działały w przypadku urządzeń innych producentów niż Apple. Funkcja odbierania i kończenia rozmowy może nie działać prawidłowo, w zależności od używanego modelu.

Czy te słuchawki posiadają funkcję redukcji hałasu?

Nie. Słuchawki SoundTrue™ mogą częściowo blokować hałas, jednak nie są wyposażone w technologię aktywnej redukcji hałasu ani nie były projektowane z myślą o takiej funkcji. Jeśli ta funkcja jest potrzebna, zapoznaj się z naszymi słuchawkami wokółusznymi QuietComfort® 15 lub nausznymi QuietComfort 3.

Czy te słuchawki audio są bezprzewodowe?

Nie. Słuchawki SoundTrue™ nie są bezprzewodowe. Jednak kabel można odłączyć, co umożliwia łatwe przechowywanie i pozwala uniknąć plątania przewodów.

Jak długo trwa okres gwarancyjny na słuchawki SoundTrue™?

Słuchawki SoundTrue™ są objęte dwuletnią, ograniczoną gwarancją.

Akcesoria

Futerały

Kable i przewody

Inne

Subskrybuj biuletyn e-mail

Znajdziesz w nim najnowsze informacje o produktach, ofertach specjalnych wydarzeniach i nie tylko.

Bądź na bieżąco
Wszystkie cytaty są przedrukowane za pozwoleniem. iPod i iPhone są znakami towarowymi firmy Apple Inc. zastrzeżonymi w Stanach Zjednoczonych i innych krajach. Apple Lightning jest znakiem towarowym firmy Apple Inc. iPad jest znakiem towarowym firmy Apple Inc.