90-dniowy okres próbny bez ryzyka, 2-letnia gwarancja i bezpłatna dostawa standardowa dla zamówień powyżej 200 PLN

O firmie Bose

Nasze wartości

Pracownicy Bose siedzący przy stole

W swoich głównych założeniach założyciele naszej firmy nie kierowali się chęcią szybkiego zarobku. Zależało im na wynalezieniu nowych technologii, które służyłyby społeczeństwu, oraz na stworzeniu kultury opartej przede wszystkim na współpracy i innowacyjnych rozwiązaniach. Patrzymy daleko w przyszłość. Osiągnięty cel to dopiero początek sukcesu.
Więcej

Innowacje i osiągnięcia

Dr Bose piszący na tablicy

Lepsza jakość dźwięku to tylko początek Jesteśmy inżynierami, programistami, naukowcami, sprzedawcami, dystrybutorami… i marzycielami, których łączy wspólna pasja. Przyświeca nam wspólny cel: tworzenie produktów i wrażeń, których nasi klienci nie znajdą nigdzie indziej. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą firmą.
Więcej

Programy i zniżki

Kobieta idąca na zewnątrz ze słuchawkami Bose Noise Cancelling Headphones 700 zawieszonymi na szyi

W naszej pracy skupiamy się na udoskonalaniu detali, które czynią nasz dźwięk wyjątkowym, oraz dodawaniu przełomowych rozwiązań, które wprowadzają słuchaczy w osłupienie. Wierzymy, że prawdziwie realistyczne brzmienie pozytywnie wpływa na nasze życia. Dlatego staramy się zapewnić te doświadczenia wszystkim, którzy szukają czegoś wyjątkowego.

Więcej