WYSYŁKA MOŻLIWA W CIĄGU 1–2 DNI ROBOCZYCH. DLA ZAMÓWIEŃ O WARTOŚCI CO NAJMNIEJ 200 zł PRZYSŁUGUJE 90-DNIOWY OKRES PRÓBNY BEZ RYZYKA I BEZPŁATNA DOSTAWA STANDARDOWA.

Zrównoważony rozwój w Bose

Wiadomość od Prezesa i Dyrektora ds. operacyjnych

Jim Scammon, Prezes i Dyrektor ds. operacyjnych

„W tych trudnych czasach nasze wspólne działania na rzecz zrównoważonego rozwoju to jeden ze sposobów na dokonanie zmian obecnie oraz dla przyszłych pokoleń”.

Jim Scammon

Prezes i Dyrektor ds. operacyjnych

Nasze podejście do zrównoważonego rozwoju

Wcielamy tę ideę w życie podczas codziennej pracy na wszystkich poziomach organizacji. W ten sposób wpływa ona na nasze myślenie i prowadzenie działalności.

Strona tytułowa Raportu dotyczącego zrównoważonego rozwoju Bose za rok 2020.

Raporty i materiały

Aktualizacja raportu dotyczącego zrównoważonego rozwoju za rok 2020 opisuje najważniejsze działania minionego roku związane ze zrównoważonym rozwojem. Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi i wcześniejszymi publikacjami w celu uzyskania dodatkowych informacji o naszych postępach.

Wspieranie odnawialnych źródeł energii

W 2018 roku w głównej siedzibie firmy znajdującej się we Framingham w stanie Massachusetts uruchomiliśmy park paneli słonecznych o mocy 1,7 MW. System dostarcza wystarczającą ilość energii elektrycznej, aby zasilić znaczącą część kampusu we Framingham, pomagając władzom stanu Massachusetts spełnić cele dotyczące energii pozyskanej z odnawialnych źródeł.