NOWE PRODUKTY JUŻ TU SĄ! ZAPOZNAJ SIĘ Z NIMI.
Sklepy Koszyk

Środowisko, społeczeństwo, ład korporacyjny w Bose

Wiadomość od Dyrektora Generalnego

Lila Snyder

Od blisko 60 lat firma Bose projektuje produkty i technologie, dzięki którym dźwięk brzmi tak, jak powinien. Jednocześnie dokładamy wszelkich starań, aby prowadzić naszą działalność w odpowiedzialny i transparentny sposób. Mając to na uwadze, kontynuujemy wysiłki w zakresie ochrony środowiska, spraw społecznych i ładu korporacyjnego (ESG) w naszych strategiach biznesowych i w całym naszym łańcuchu wartości.

Lila Snyder

Dyrektor Generalny

Różnorodność, równe traktowanie, inkluzywność i poczucie przynależności

Dążymy do tego, by tworzyć środowisko sprzyjające integracji różnych grup społecznych, w którym nasi pracownicy mogą rozwijać się i w pełni być sobą.

Nasza postawa wobec wpływu na środowisko i społeczeństwo

Zrównoważony rozwój wcielamy w życie podczas codziennej pracy na wszystkich poziomach organizacji. W ten sposób ta filozofia wpływa na nasze myślenie i prowadzenie działalności.

Zachód słońca na drodze otoczonej szpalerem drzew

Raport dotyczący kwestii środowiskowych, społecznych i ładu korporacyjnego

Aktualizacja raportu dotyczącego kwestii środowiskowych, społecznych i ładu korporacyjnego za 2023 rok opisuje najważniejsze działania w minionym roku związane ze zrównoważonym rozwojem. Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi i wcześniejszymi publikacjami w celu uzyskania informacji o postępach firmy Bose w tym zakresie.

Odpowiedzialny łańcuch dostaw

Tworzenie produktów Bose i dostarczanie ich na rynek wymaga globalnego systemu dostawców, producentów kontraktowych i dystrybutorów. Aby zagwarantować, że nasze wartości etycznego, odpowiedzialnego i uczciwego prowadzenia działalności sięgają najdalszych punktów naszego łańcucha dostaw, nieustannie monitorujemy wszystkich dostawców pod kątem zgodności z naszymi standardami środowiskowymi, społecznymi i z zakresu ładu korporacyjnego.