Sklepy Koszyk

Środowisko, społeczeństwo, ład korporacyjny w Bose

Wiadomość od Prezesa i Dyrektora ds. operacyjnych

Jim Scammon, Prezes i Dyrektor ds. operacyjnych

„Firma Bose dokłada wszelkich starań w zakresie pozytywnego wpływu na środowisko, społeczeństwo i ładu korporacyjnego. Nieustannie się rozwijamy, a rok 2022 był kluczowym punktem na naszej drodze do jeszcze lepszego sposobu działania. W drugim roku tej dekady, w której kluczowe znaczenie mają działania na rzecz klimatu, rządy, branże i jednostki skupiają się bardziej niż kiedykolwiek na kwestiach związanych ze środowiskiem, społeczeństwem i dobrym zarządzaniem”.

Jim Scammon

Prezes i dyrektor ds. operacyjnych

Różnorodność, równe traktowanie, inkluzywność i poczucie przynależności

Dążymy do tego, by tworzyć środowisko sprzyjające integracji różnych grup społecznych, w którym nasi pracownicy mogą rozwijać się i w pełni być sobą.

Nasza postawa wobec wpływu na środowisko i społeczeństwo

Zrównoważony rozwój wcielamy w życie podczas codziennej pracy na wszystkich poziomach organizacji. W ten sposób ta filozofia wpływa na nasze myślenie i prowadzenie działalności.

Okładka Raportu Bose dotyczącego zrównoważonego rozwoju z 2022 r.

Raport dotyczący kwestii środowiskowych, społecznych i ładu korporacyjnego

Aktualizacja raportu dotyczącego zrównoważonego rozwoju za rok 2022 opisuje najważniejsze działania w minionym roku związane ze zrównoważonym rozwojem. Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi i wcześniejszymi publikacjami w celu uzyskania informacji o postępach firmy Bose w tym zakresie.

Odpowiedzialny łańcuch dostaw

Tworzenie produktów Bose i dostarczanie ich na rynek wymaga globalnego systemu dostawców, producentów kontraktowych i dystrybutorów. Aby zagwarantować, że nasze wartości etycznego, odpowiedzialnego i uczciwego prowadzenia działalności sięgają najdalszych punktów naszego łańcucha dostaw, nieustannie monitorujemy wszystkich dostawców pod kątem zgodności z naszymi standardami środowiskowymi, społecznymi i z zakresu ładu korporacyjnego.

Działanie na rzecz równości rasowej

W ramach naszych wewnętrznych obchodów Miesiąc Czarnej Historii poprosiliśmy dwóch muzykologów — doktora Kyle’a Brooksa z Methodist Theological School w Ohio i doktor Deborah Smith Pollard z University of Michigan-Dearborn — by poprowadzili naszą dyskusję o ważnej roli, jaką zaangażowana społecznie muzyka Afroamerykanów odgrywa w jednoczeniu wszystkich, którzy dbają o równość rasową. Firma Bose stale wspiera działania na rzecz doceniania historii Afroamerykanów, wzmocnienia głosu tej grupy społecznej i dążenia do sprawiedliwości rasowej.