90-dniowy okres próbny bez ryzyka, 2-letnia gwarancja i bezpłatna dostawa standardowa dla zamówień powyżej 200 PLN

Zrównoważony rozwój w Bose

Wiadomość od Prezesa i Dyrektora ds. operacyjnych

Jim Scammon, Prezes i Dyrektor ds. operacyjnych

„Choć miniony rok wystawił nas na próbę, wyszliśmy z niej silniejsi i bardziej odporni. Zmierzyliśmy się z wieloma wyzwaniami, które pogłębiły nasze zrozumienie siebie nawzajem, społeczności, w których żyjemy, i planety, którą wszyscy ze sobą dzielimy”.

Jim Scammon

Prezes i Dyrektor ds. operacyjnych

Nasza odpowiedź na COVID-19

Przez cały czas trwania pandemii COVID-19 naszym priorytetem jest zapewnienie bezpieczeństwa i dobrego samopoczucia naszym pracownikom oraz ich rodzinom. Podczas gdy my podejmowaliśmy zdecydowane kroki w celu ochrony i wsparcia naszych pracowników, oni pracowali bez wytchnienia, aby zapewnić ciągłość naszych globalnych operacji i wesprzeć działania pomocowe COVID-19 w społecznościach, w których działamy. Sukces tych działań świadczy o odporności i wytrwałości naszych pracowników i naszej firmy.

Nasze podejście do zrównoważonego rozwoju

Wcielamy tę ideę w życie podczas codziennej pracy na wszystkich poziomach organizacji. W ten sposób wpływa ona na nasze myślenie i prowadzenie działalności.

Okładka Raportu Bose dotyczącego zrównoważonego rozwoju z 2021 r.

Raporty dotyczące zrównoważonego rozwoju

Raport dotyczący zrównoważonego rozwoju z 2021 r. opisuje najważniejsze działania naszej firmy z ostatnich dwóch lat związane z tym obszarem. Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi i wcześniejszymi publikacjami w celu uzyskania dodatkowych informacji o naszych postępach.

Odpowiedzialny łańcuch dostaw

Budowanie produktów Bose i dostarczanie ich na rynek wymaga globalnego systemu dostawców, producentów kontraktowych i dystrybutorów. Aby zagwarantować, że nasze wartości etycznego, odpowiedzialnego i uczciwego prowadzenia działalności sięgają najdalszych punktów naszego łańcucha dostaw, nieustannie monitorujemy, czy każdy z dostawców spełnia nasze standardy środowiskowe, społeczne i z zakresu zarządzania.

Wspieranie odnawialnych źródeł energii

W 2018 roku w głównej siedzibie firmy znajdującej się we Framingham w stanie Massachusetts uruchomiliśmy park paneli słonecznych o mocy 1,7 MW. System dostarcza wystarczającą ilość energii elektrycznej, aby zasilić znaczącą część kampusu we Framingham, pomagając władzom stanu Massachusetts spełnić cele dotyczące energii pozyskanej z odnawialnych źródeł.