ODKRYJ NAJLEPSZĄ NA ŚWIECIE REDUKCJĘ HAŁASU: SŁUCHAWKI QUIETCOMFORT® II Z 90-DNIOWYM OKRESEM PRÓBNYM BEZ RYZYKA. WIĘCEJ INFORMACJI

ZA KULISAMI

Wejdź, by rzucić okiem na nasze zatyczki Sleepbuds™ II nowej generacji oraz poznać historie, które doprowadziły do tego wyczekiwanego debiutu. Poznaj skryte tajemnice oraz ciekawostki projektantów, inżynierów, kierowników ds. produktów, pracowników kreatywnych i innych osób, które skupiają się na szczegółach, by stworzyć produkty, które widzisz i z których korzystasz każdego dnia. Dowiedz się, co naprawdę dzieje się za kulisami naszego świata dźwięku.

BOSE SLEEPBUDS™ II

Powracają lepsze niż kiedykolwiek wcześniej

Kolaż ikon serwisów: Facebook, Twitter, Instagram i Reddit

„Zatyczki Bose Sleepbuds, proszę wróćcie! Naprawdę mam nadzieję, że wkrótce pojawi się ich nowa odsłona”.

UŻYTKOWNIK PIERWSZYCH ZATYCZEK SLEEPBUDS

Słyszeliśmy Was głośno i wyraźnie

W podróży do stworzenia zatyczek Sleepbuds™ pierwszej generacji przecieraliśmy wiele nieznanych nam szlaków, przez co droga do osiągnięcia lepszego snu była czasem wyboista. Wkroczyliśmy na nowe terytorium, aby stworzyć coś zupełnie nowego, a co najważniejsze pomogliśmy ludziom, którzy mieli trudności z zasypianiem i snem. Wytyczając nowe ścieżki napotkaliśmy również wyzwania. Nikt nie wie o tym lepiej niż nasi użytkownicy. Ale to dzięki temu nasze obecne sukcesy smakują jeszcze lepiej. Od ponownej premiery zatyczek we wrześniu elementy, które poprawiliśmy względem poprzedniej generacji, spotkały się z aprobatą recenzentów. Ich zdaniem zatyczki Sleepbuds™ II są doskonałe do snu.

Nowa generacja zatyczek Bose Sleepbuds™ II to coś więcej niż tylko ich nowa odsłona — to nowe wyobrażenie spokojnego snu. Prosto z umysłów i wyobrażeń naszych lojalnych użytkowników, którzy po raz pierwszy doświadczyli kojącego snu i czekali na nasz powrót. Dzieliliście się z nami swoimi historiami, problemami i obawami — to one doprowadziły do tego, że zatyczki Bose Sleepbuds™ są jeszcze lepsze. Teraz, gdy przedstawiamy nową generację zatyczek Bose Sleepbuds™ II, odrobinę podnosimy zasłonę kulis, aby podzielić się kilkoma dodatkowymi szczegółami oraz spojrzeniem na to, jak powróciliśmy lepsi niż kiedykolwiek.

Niewielki akumulator o dużej mocy

Logo Instagram

y.bunashi

„To najlepszy produkt poprawiający jakość życia, jaki kiedykolwiek kupiłem. Ale Bose, proszę was, to moja druga para. Problem z 58% naładowania jest wszędzie. Proszę, naprawcie go jak najszybciej”.

Logo Bose

W świecie, w którym każdy — tak jak my — chce stosować najbardziej nowoczesną technologię… zdecydowaliśmy się pójść w innym kierunku i wybraliśmy akumulatory, które są sprawdzone, niezawodne i bezpieczne”. 

Brett Cochran, kierownik ds. inżynierii sprzętu

Niewielki, trwały i lekki — o mocy wystarczającej na działanie przez całą noc. To wysoko postawiona poprzeczka przed akumulatorem, który nie jest większy od ziarna grochu. Zatyczki Sleepbuds™ drugiej generacji zostały zbudowane na bazie nowego niezawodnego akumulatora; tego samego, który jest wykorzystywany w aparatach słuchowych. Pozwoliło to rozwiązać problemy z ładowaniem, które doprowadziły do zmiany konstrukcji. Chcieliśmy jednak więcej.

Delikatna równowaga między funkcjonalnością, formą i komfortem nigdy nie była bardziej oczywista niż po rozmowie z naszymi inżynierami odpowiedzialnymi za ten projekt. W poszukiwaniu doskonałego, niewielkiego i niezawodnego akumulatora komfort i forma były zawsze na pierwszym miejscu. Celem była wielka moc przy zachowaniu wygodny. Oznaczało to, że rozmiar nawet o małą część milimetra większy mógł spowodować utratę równowagi między komfortem a wydajnością.

Stwierdzenie, że nasi projektanci i inżynierowie obsesyjnie dbają o szczegóły, tylko w niewielkim stopniu oddaje ich zaangażowanie. Mowa tutaj o zmniejszeniu elementów do rozmiaru, który pozwalał umieścić je wokół akumulatora — to subtelne zmiany, których klienci nigdy by nie dostrzegli. Zostały wprowadzone przy zachowaniu formy i popularnej zaokrąglonej, zakrzywionej konstrukcji — teraz z niezawodnym akumulatorem wystarczającym na całą noc.

Lepsza łączność i pewność działania

Logo Twitter

Joe

„…połączenie z siecią często wymaga kilku prób. Podobnie było w przypadku ładowarki; trzeba było się trochę nagimnastykować, żeby połączyć i naładować zatyczki”.

Logo Bose

„Szybki i niezawodny dostęp do dźwięków to istotna poprawa, którą chcieliśmy wprowadzić. Przyczyniła się ona do powstania nowych i udoskonalonych rozwiązań inżynieryjnych dzięki doświadczeniom z użytkowania produktu”.

Wayne Tams, inżynier systemów

Aby rozwiązać problemy z łącznością, zespół przyjął dwutorowe podejście: stworzenie szybszego i bardziej niezawodnego połączenia między zatyczką a aplikacją, a także ułatwienie osadzenia zatyczek w etui i połączenia ich z nim. Dzięki temu użytkownicy zatyczek Bose Sleepbuds™ II nowej generacji mogą mieć pewność, że utrzymają one łączność podczas snu oraz będą się ładować po zadokowaniu.

Usprawniona łączność Bluetooth® LE, odświeżona aplikacja Bose Sleep oraz dodanie trzeciego styku łączącego zatyczki z etui sprawiają, że nawiązywanie połączenia jest łatwiejsze i bardziej stabilne Dodatkowy styk kontroluje nie tylko sposób, w jaki zatyczki Bose Sleepbuds™ II „budzą się” w celu szybszego połączenia, ale także pomaga w obsłudze procesu ładowania akumulatora, zapewniając optymalną wydajność. Prowadzi to do usprawnionego dokowania i ładowania zatyczek poprzez inteligentną i intuicyjną konstrukcję. Wkładaniu nowej generacji zatyczek Sleepbuds™️ II do etui towarzyszy satysfakcjonujące „kliknięcie”. Nie jesteśmy pewni, dlaczego tak się dziele, ale dźwięk i uczucie przytwierdzania zatyczek do etui za pomocą magnesu daje użytkownikom pewność, że wszystko zadziałało tak, jak powinno. Ciepłe barwy diod LED wskazują na stan naładowania akumulatora i dostępność aktualizacji. Jest to subtelny sposób na zapewnienie użytkowników, że ich zatyczki Sleepbuds™ są zawsze gotowe działania.

Koniec zgrzytów w nocy

Logo Facebook

lisap

„Słyszę jakby zgrzytanie między poduszką a zatyczką. Przykleiłam kawałek materiału wielkości grochu do zatyczki. Teraz jest dobrze”.

Logo Bose

„Przetestowaliśmy 17 rodzajów farb — oprócz farb sprawdziliśmy formowanie materiałów lub zastosowanie naklejki… oprócz farb prawdopodobnie sprawdziliśmy kolejne kilkanaście materiałów”.

Natalie Zucker, inżynier

Testujemy, pracujemy i zawsze myślimy o tym, jak nasze produkty pasują do Twojego życia — i jak mogą je poprawić. Jednak niektórych rzeczy nie można przewidzieć. Jedną z nich był denerwujący dźwięk ocierania się materiału zatyczek o poduszkę. Kto by pomyślał, że dla niektórych użytkowników ocieranie zatyczek Sleepbuds™ o poduszkę może powodować głośne „piszczenie” lub „zgrzytanie”?

Nasi lojalni użytkownicy zatyczek Sleepbuds™ pierwszej generacji pokazali, że w każdym z nas drzemie inżynier. Klienci dzielili się swoimi domowymi sposobami z innymi osobami, które doświadczyły tego problemu. Od taśmy maskującej, przyklejoną tkaninę po papier ścierny — uwielbiamy taką pomysłowość. Zatem podczas opracowywania drugiej generacji zatyczek Bose Sleepbuds™️ II pamiętaliśmy o tym zgrzytaniu. Nasz zespół sprawdził wiele materiałów i mnóstwo powierzchni, aż wreszcie opracowaliśmy matową powłokę, która raz na zawsze wyeliminowała uciążliwy hałas.

Więcej maskowania. Więcej dźwięków. Więcej snu

Logo Reddit

gr_silver

„Nie mogę bez nich spać. Próbowałem od miesiąca… to niesamowite, ale Bose, dodajcie nowe dźwięki!”

Logo Bose

„Poszerzyliśmy nasz poprzedni zestaw zawartości i dodaliśmy nowe wrażenia dźwiękowe zaprojektowane specjalnie do zatyczek Sleepbuds, oferując tym samym więcej możliwości na relaks i sen”.

Jeff Miller, kierownik ds. programowania zawartości

Podobnie jak klienci stoją za udoskonaleniami zatyczek Bose Sleepbuds™ II nowej generacji, tak są oni także motorem napędowym poszerzania naszej gamy dźwięków maskujących hałas, rozbudowy naszej biblioteki materiałów i przeobrażania naszej aplikacji.

Podczas gdy zespół ds. wzornictwa zajmował się formą, a dział inżynierii mechanicznej funkcją, nasi inżynierowie ds. akustyki i cyfrowego przetwarzania sygnału (Shaun Ente, Richard Herr i Katie Moenkhaus) starannie dostosowali dźwięki maskowania, aby zoptymalizować je pod kątem nowego, mocniejszego przetwornika. Lepsze pasywne blokowanie hałasów i pięć nowych dźwięków maskującym to mniej wyrywających ze snu czynników, takich jak chrapanie. Dzięki temu nasi klienci mogą spać lepiej przez całą noc.

Jako że treści i aplikacja są tak osobiste, nasz zespół programistów wierzył, że podczas pracy na nimi należy być w kontakcie z naszymi klientami. To widać. Elegancka, przeprojektowana aplikacja Bose Sleep zawiera różne kategorie treści będące odpowiedzią na potrzeby klientów, którzy korzystali z oryginalnych zatyczek Sleepbuds™, aby pomóc im odprężyć się i uspokoić zmęczony umysł. Kategorie „Odgłosy natury” i „Spokój” zawierają różnorodne odprężające dźwięki, które pomogą odpocząć i szybko zasnąć. Natomiast dźwięki maskujące zostały dodane w celu zapewnienia większej ich różnorodności, a także tłumienia większej liczby nocnych hałasów. W przyszłości planujemy dodawać nowe dźwięki i kategorie. Ewoluujemy i rozwijamy się dzięki użytkownikom zatyczek Sleepbud™.

Ze względu na sen i miłość do projektowania

Od koloru i etui poprzez okrągły kształt i miękką teksturę materiału po całkowite wrażenie. Połączenie projektowania przemysłowego i inżynierii mechanicznej w zatyczkach Bose Sleepbuds™ II było osiągnięciem w zakresie delikatnej równowagi między wydajnością, funkcjonalnością i wzornictwem. Pozwoliło nam włączyć w projekt wszystkie funkcje i korzyści sugerowane przez użytkowników oraz osiągnąć znacznie więcej. Pozostaliśmy jednocześnie wierni naszej wizji stworzenia ciepłego, przyjaznego i zachęcającego wrażenia od samego początku do samego końca korzystania z naszego produktu.

Praktyczne i przyjemne dla oka

Wszystko ma swoje miejsce i przeznaczenie. Jak cieplejszy kolor etui wybrany z myślą o słabym oświetleniu. Ale nowy kolor również przyczynił się do infuzji i wizji ogólnego ciepła. Szczególnie w połączeniu z nowymi, ciepłym diodami LED umożliwia wtopienie się w łagodniejsze tony środowiska sypialni. Wszytko to zapewnia idealne wrażenia podczas zasypiania i snu.

Logo Bose

„Warstwy barwionych, miękkich neutralnych kolorów tworzą wyrafinowaną paletę, która jest zarówno funkcjonalna pod względem słabego oświetlenia, wyróżnia się tak, jak tego chcieliśmy, oraz estetycznie odpowiada ciepłemu, zachęcającemu i przyjaznemu ogólnemu doświadczeniu, które staramy się osiągnąć”.

Nate Schaali Ethan Norton, projektanci przemysłowi

Subtelne kształty o wielkim znaczeniu

Zaokrąglone kształty celowo wplecione w cały projekt, od etui przez dokowanie, aż po przekształcone, przypominające fasolkę zatyczki douszne, zachowują kolistą krzywiznę. Emanują delikatnością i wydają się być pozbawione ostrych kątów i krawędzi. A gdy są noszone, zgodnie z zamierzeniami naszych projektantów przemysłowych, pokazują ciepło i komfort w każdym aspekcie.

Logo Bose

„Postawiliśmy naszemu zespołowi ambitne wyzwanie: przebudowanie zatyczek Sleepbuds™ w oparciu o zupełnie inną technologię akumulatorów, wdrożenie kilku ulepszeń i jak najszybsze wejście na rynek… Z dumą mogę powiedzieć, że pomimo dodatkowych komplikacji związanych z pandemią nasz zespół sprostał każdemu wyzwaniu i dotrzymał planu, by udostępnić zatyczki Sleepbuds™ naszym klientom.”

Jack Yu, kierownik ds. produktu

Diabeł tkwi w szczegółach

To w najdrobniejszych szczegółach i przemyślanych niuansach poczętych za zamkniętymi drzwiami znajduje się rzeczywiste odzwierciedlenie wpływu słów naszych klientów. Każdy przeprowadzony test miał za zadanie sprawdzić, czy dany problem został usunięty, ale też czy dany aspekt uległ poprawie. Wysłuchaliśmy użytkowników i wzięliśmy je do serca, co znajduje odzwierciedlenie we wszystkich starannie przemyślanych zmianach. Chcieliśmy wrócić do naszych klientów z nowymi zatyczkami Sleepbuds™, które nie tylko rozwiązują problemy poprzedniego modelu, ale także czynią znaczący krok naprzód. Zatem dziękujemy naszym klientom, którzy dołączyli do nas w nowej podróży, aby pomóc zapewnić innym lepszy sen. Mamy nadzieję, że nowa generacja zatyczek Bose Sleepbuds™ II pokazuje, że zostali oni wysłuchani. Dziękujemy także wielu osobom mającym problemy z zasypianiem za wzięcie udziału w testach i analizach. Życzymy im znalezienia wyciszenia i spokoju oraz wysypiania się jak nigdy dotąd.

pl