Wysyłki będą dostępne w ciągu 1– 2 dni roboczych z 90-dniowym okresem próbnym bez ryzyka i bezpłatną dostawą standardową

Dlaczego potrzebujesz okularów przeciwsłonecznych Bluetooth® z wbudowanymi głośnikami

Dzięki okularom Bose Frames każdy dzień jest jeszcze lepszy

Okulary przeciwsłoneczne z wbudowanymi głośnikami są tym, czego brakuje Ci w życiu

Wyobraź sobie, że słuchasz muzyki i spacerujesz po mieście lub parku. Są to chwile, gdy chcesz pozostać w kontakcie z otoczeniem: rozkoszować się naturą, może pomóc szukającym drogi turystom albo porozmawiać ze znajomym, którego spotkasz po drodze. Jeśli jednak masz na uszach słuchawki, pierwsze wrażenie, jakie robisz na innych, to „zostawcie mnie w spokoju”.

Właśnie w takich sytuacjach docenisz zalety Bose Frames — okularów przeciwsłonecznych z funkcją audio. Dzięki nim możesz słuchać ulubionych utworów, ale nikt wokół Ciebie nie będzie tego świadom (chyba, że się pochwalisz). Zaprojektowanie okularów Bose Frames zajęło nam rok. To jedno z najmniejszych urządzeń do noszenia, jakie kiedykolwiek stworzyliśmy. Dlaczego? Ponieważ wiemy, że ludzie chcą osobistego, niezakrywającego uszu rozwiązania audio, które zapewni im kontakt ze światem.

Kobieta trzymająca okulary Bose Frames Alto

Jak działają?

Okulary Frames łączą się ze smartfonem za pośrednictwem Bluetooth i wykorzystują specjalną technologię, która kieruje dźwięk do uszu bez potrzeby ich zakrywania. Wewnątrz każdego zausznika znajduje się niewielki głośnik o średnicy 16 mm. Porty na zewnątrz i na spodzie zausznika zaprojektowaliśmy tak, aby minimalizowały dźwięk emitowany poza uszami. Przez pozłacane stalowe zawiasy okularów przeciwsłonecznych przechodzą płaskie przewody, które przesyłają do głośników dźwięk, dane i zasilanie. Ponadto w prawym zauszniku ukryliśmy także mikrofon, dzięki któremu znajomi i bliscy będą doskonale słyszeć Twój głos podczas rozmów telefonicznych.

Dyskretna konstrukcja

Większość osób korzystających z okularów Frames twierdzi, że czują się jak tajni agenci, gdy mają je na nosie: mogą słuchać muzyki lub podcastów i nikt wokół tego nie zauważy. Uzyskujesz bogaty dźwięk, w którym możesz się zanurzyć, a nawet jeśli ktoś będzie bardzo blisko Ciebie, nie usłyszy zbyt wiele. Możesz więc machać głową do tandetnej piosenki z lat 90., a Twoi towarzysze nie będą mieli o tym pojęcia.

Pozostań w kontakcie z otaczającym Cię światem

Słuchawki z redukcją hałasu są świetnie, zwłaszcza jeśli chcesz odizolować się od otoczenia, np. podczas lotu albo w zatłoczonym pociągu lub hałaśliwym biurze typu open space.

Dzięki okularom Frames pozostajesz w kontakcie z otoczeniem, a jeśli zobaczysz znajomą Ci osobę, możesz nacisnąć przycisk na prawym zauszniku, aby zatrzymać odtwarzanie albo przewinąć nagranie do przodu lub do tyłu. Ten sam przycisk służy do odbierania i kończenia połączeń głosowych. Dzięki okularom Bose Frames otaczające Cię środowisko będzie jeszcze ciekawsze, a każdy dzień stanie się jeszcze lepszy.

Mężczyzna noszący okulary Bose Frames Alto

Lekkość i prostota

Okulary Frames ważą zaledwie 45 gramów. Stanowią więc ładną i wygodną alternatywę dla słuchawek, które w pełni zakrywają uszy. Na jednym naładowaniu akumulatora możesz przesyłać muzykę strumieniowo nawet przez 3,5 godziny. Nie musisz już zabierać na spacery pełnej torby elektroniki — wystarczą Ci okulary przeciwsłoneczne i telefon.

Klasyczny styl

Wiele inteligentnych okularów sprawia, że ich użytkownicy wyglądają jak cyborgi. Okulary Frames zaprojektowaliśmy tak, aby miały klasyczny i ponadczasowy wygląd. Są dostępne w wersji z zaokrąglonymi szkłami, którą nazwaliśmy Rondo, a także w bardziej kwadratowej odsłonie o nazwie Alto. Istnieje również możliwość spersonalizowania ich za pomocą soczewek z polaryzacją lub o innym kolorze. Okulary Bose Frames są już jedną z pięciu najlepszych marek okularów przeciwsłonecznych klasy premium w Stanach Zjednoczonych — rywalizują z takimi markami, jak Ray-Ban® i Oakley. Znajdują się również w grupie 10 najlepszych produktów tego typu na świecie.

Dostępność produktu może się różnić w zależności od kraju.

POWIĄZANE PRODUKTY

OFERTA SPECJALNA Bose Frames Rondo

Bose Frames Rondo

999,00 zł

Okulary przeciwsłoneczne z możliwością odtwarzania muzyki oraz wbudowanym mikrofonem do rozmów.

 • Czarny
 • Bluetooth
 • Akumulator
 • Polecenia głosowe
OFERTA SPECJALNA Bose Frames Alto

Bose Frames Alto

999,00 zł

Okulary przeciwsłoneczne o kultowym wyglądzie z możliwością odtwarzania muzyki oraz wbudowanym mikrofonem do rozmów.

 • Bluetooth
 • Akumulator
 • Polecenia głosowe
Bose Lenses Rondo style

Bose Lenses Rondo style

Od 109,00 zł

 • Lustrzane różowo-złote (z polaryzacją)
 • Niebieski gradient (bez polaryzacji)
Soczewki Bose do okularów Alto (M/L)

Soczewki Bose do okularów Alto (M/L)

Od 109,00 zł

 • Lustrzane srebro (z polaryzacją) — okulary Frames w rozmiarze M/L
 • Niebieski gradient (bez polaryzacji) — okulary Frames w rozmiarze M/L