ODKRYJ NAJLEPSZĄ NA ŚWIECIE REDUKCJĘ HAŁASU: SŁUCHAWKI QUIETCOMFORT® II Z 90-DNIOWYM OKRESEM PRÓBNYM BEZ RYZYKA. WIĘCEJ INFORMACJI

Dlaczego okulary przeciwsłoneczne z audio i Bluetooth® są tym, czego Ci brakuje w życiu

Okulary z kolekcji Bose Frames mają wszystkie cechy zwyczajnych okularów przeciwsłonecznych, lecz kryją także niespotykane wcześniej możliwości.

Przenieś się myślami do chwil, gdy idziesz przez miasto, biegniesz po nowym szlaku lub spacerujesz w parku. W tych momentach chcesz słuchać ulubionej muzyki, ale zależy Ci także na pełnym kontakcie z otoczeniem. Może trafisz na zagubionego turystę, który zapyta o drogę, albo spotkasz dawną znajomą. Jeśli jednak będziesz mieć na głowie słuchawki, pierwsze wrażenie, jakie robisz na innych, to: „zostawcie mnie w spokoju”.

Właśnie w takich sytuacjach docenisz zalety okularów Bose Frames — jednego z najbardziej innowacyjnych urządzeń do noszenia. Dzięki nim możesz słuchać muzyki płynącej z ukrytych w zausznikach głośników, a nikt wokół Ciebie nie będzie tego świadomy (chyba, że się pochwalisz).

Pierwsza generacja okularów Bose Frames znalazła się na liście najlepszych wynalazków 2019 roku magazynu „Time”. Teraz przedstawiamy ich drugą odsłonę, która jest bogatsza w funkcje i opcje stylistyczne; przygotowaliśmy też coś dla miłośników sportu. Jednak na początku opowiemy Ci wszystko, co musisz wiedzieć o swoich nowych, ulubionych okularach przeciwsłonecznych.

Jak działają?

Okulary Bose Frames łączą się ze smartfonem za pomocą Bluetooth i wykorzystują wyjątkową technologię Bose OpenAudio™, która uwalnia Cię od konieczności noszenia słuchawek. Wewnątrz każdego zausznika umieściliśmy malutki zestaw akustyczny z portami znajdującymi się wewnątrz oraz na zewnątrz oprawki. Ma on za zadanie ograniczyć rozchodzenie się dźwięku poza niewielki obszar wokół Twoich uszu. Przez wykonane ze stali nierdzewnej zawiasy poprowadzony został płaski przewód, który przesyła do głośników dźwięk oraz zasilanie. W zausznikach wbudowany jest także system mikrofonów umożliwiający sprawne prowadzenie rozmów bez konieczności angażowania rąk. Sprawia on, że Bose Frames to coś więcej niż tylko muzyczne okulary przeciwsłoneczne.

Czy są dyskretne?

Wiele osób twierdzi, że po założeniu naszych okularów Bose Frames czują się jak tajni agenci. Mogą słuchać muzyki lub podcastów, a nikt w pobliżu nie ma o tym bladego pojęcia. Dzięki ustawionym pod odpowiednim kątem głośnikom do Twoich uszu dociera realistyczny dźwięk, którego nie spodziewasz się po okularach, a inni nie słyszą praktycznie nic — nawet jeśli są blisko Ciebie. Dlatego możesz słuchać wszystkich swoich ulubionych piosenek. Ponadto wszystkie modele z nowej serii ważą nie więcej niż 57 gramów, co czyni je dobrą alternatywą dla słuchawek over-ear lub in-ear, którą można wygodnie nosić przez cały dzień.

Brak elementów zakrywających uszy

Słuchawki z redukcją hałasu są świetnie, zwłaszcza jeśli chcesz odizolować się od otoczenia, na przykład podczas lotu albo w zatłoczonym pociągu lub hałaśliwym biurze typu open space.

Jednak nosząc okulary Bose Frames, pozostajesz w pełnym kontakcie z otoczeniem dzięki zastosowanej w nich technologii OpenAudio™. Dlatego z łatwością porozmawiasz ze spotkanym po drodze znajomym. Aby wstrzymać odtwarzanie, przejść do następnego utworu lub wrócić do poprzedniego, wystarczy dotknąć przycisku na prawym zauszniku. Ten sam przycisk służy do odbierania lub kończenia połączeń telefonicznych. Okulary Bose Frames drugiej generacji są wyposażone w intuicyjne sterowanie dotykowe i czujniki ruchu.

Okulary Frames

NAJNOWSZY WYGLĄD

Bose Frames Soprano to połączenie oprawek w kształcie kocich oczu z dużymi soczewkami. Odznaczają się wyjątkowym wyglądem i jakością wykonania. Ponadto odtwarzają głębszy i pełniejszy dźwięk niż oryginalne okulary Bose Frames przez nawet 5,5 godziny na jednym naładowaniu.

ORYGINALNY KLASYK

Okulary Frames, które rozpoczęły naszą przygodę, zostały zaprojektowane tak, aby ich wygląd był klasyczny i ponadczasowy. Bose Frames Rondo wyróżniają się zaokrąglonymi soczewkami i odtwarzają przez nawet 3,5 godziny.

KOLEKCJA SOCZEWEK

Do wszystkich modeli okularów Bose Frames dostępne są wymienne soczewki. Można wymieniać je ze względu na panujące warunki pogodowe lub aby dopasować je do stroju. Dostępne są wersje z polaryzacją.

Dostępność produktu może się różnić w zależności od kraju.