Bezpłatne dostawy i zwroty
 

DLACZEGO ZATYCZKI MASKUJĄCE HAŁAS POLEPSZAJĄ JAKOŚĆ SNU?

Spokojny sen zapewnia doskonałe zdrowie. Zatyczki maskujące hałas pomogą osiągnąć oba cele.

Od głośnych dźwięków z ulicy i szczekające psy po chrapiącego partnera i hałaśliwych sąsiadów — noce mogą być niespokojne. Słuchawki z funkcją redukcji hałasu doskonale zapewniają ciszę i spokój, gdy nie śpisz, szczególnie gdy włączysz kojące dźwięki. Niestety problem pojawia się, gdy chcesz spać. Zatyczki do uszu są tanim i łatwym rozwiązaniem, ale zazwyczaj abo nie działają wystarczająco dobrze, bo wypadają, albo działają aż za dobrze, przez co nie słychać budzika. A co jeśli istnieje coś, co łączy cechy obu rozwiązań i poprawia jakość snu? Zatyczki maskujące hałas Bose sleepbuds™ to właśnie rozwiązanie tego problemu.

1. Są stworzone do spania

Słuchawki z funkcją redukcji hałasu są zwykle dostępne w dwóch wariantach: nausznym lub dousznym. Zwykle są one przeznaczone do noszenia w pozycji siedzącej lub pochylonej do tyłu z twarzą skierowane do przodu. Dlatego noszenie ich podczas leżenia na boku lub z twarzą w poduszce może być denerwujące, a w najgorszym wypadku bolesne. Nie jest to idealne rozwiązanie przy wielogodzinnym odpoczynku. Dodatkowo zatyczki do uszu są przeznaczone do użytku ogólnego. Dlatego właśnie zatyczki maskujące hałas Bose sleepbuds™ zostały specjalnie zaprojektowane, aby pomóc Ci lepiej się wyspać. Większość ludzi śpi z uchem przyciśniętym do poduszki, więc stworzenie czegoś, co będzie wygodne dla osób lubiących spać na boku, było naszym priorytetem. Nasze zatyczki maskujące hałas mają elastyczny silikonowy profil, który dopasowuje się do górnej krawędzi ucha, utrzymując zatyczkę w miejscu — nie musisz więc wkładać zatyczek głęboko w uszy. Są również znacznie mniejsze w porównaniu z innymi bezprzewodowymi słuchawkami dousznymi dostępnymi na rynku, które nie zostały stworzone wyłącznie w celu polepszenia snu.

2. Pomogą Ci zasnąć

Zatyczki maskujące hałas Bose sleepbuds™ sprawią, że hałas zniknie ale nie dzięki tradycyjnej metody aktywnej redukcji hałasu, jak w przypadku naszych słuchawek Bose 700 z funkcją redukcji hałasu. Zamiast tego Bose sleepbuds™ używają połączenia metody pasywnej redukcji hałasu z metodą maskowania hałasu. Końcówki zapewniają pasywną (lub nieelektroniczne) redukcję hałasu w taki sam sposób jak zatyczki, czyli przez zatkanie ucha. A potem włącza się tzw. maskowanie hałasu. Gdy tylko hałas przedostaje się przez końcówki, zwalczany jest dźwiękiem odtwarzanym prosto do ucha wewnętrznego, dzięki czemu nigdy nie dociera do mózgu. Jeśli mózg nie przetwarza hałasu, to tak jakby nigdy go tam nie było. Co więcej, dźwięki do snu zapisane w słuchawkach Bose sleepbuds — takie jak trzaskające ognisko lub szumiący klimatyzator — zostały specjalnie przygotowane, by pomóc Ci się odprężyć i utulić Cię do snu.

3. Pomogą Ci przespać całą noc

Nawet osoby, które z łatwością zasypiają, mogą źle spać z powodu częstych „mikro pobudek” wynikających z hałasu. Ich ustawieniem domyślnym jest granie przez całą noc. Mogą odtwarzać dźwięk nawet przez 16 godzin po jednym naładowaniu. Zatyczki maskujące hałas Bose sleepbuds™ zapobiegają mikro pobudkom, zapewniając lepszy sen.

4. Obudzą Cię w odpowiednim momencie

Spójrzmy prawdzie w oczy: czasami trzeba się obudzić. Dlatego w aplikacji Bose Sleep można dostosować poziom głośności odpowiedni do potrzeb użytkownika, aby nie blokować dźwięków, takich jak alarm pożarowy czy płaczące dziecko (zakładając, że jest to Twoje dziecko). Co zrobić, jeśli swoją pobudką nie chcesz budzić innych? Możesz ustawić alarm w aplikacji Bose Sleep. Gdy się włączy, będzie odtwarzany przez zatyczki maskujące hałas Bose sleepbuds™, dzięki czemu usłyszysz go tylko Ty.

ZATYCZKI MASKUJĄCE HAŁAS BOSE SLEEPBUDS™

Połóż się spać.

Prześpij całą noc.

Zatyczki zapewniają spokojny sen. Nie pozwalają jednak na bezprzewodowe słuchanie muzyki ani nie są wyposażone w system akustycznej redukcji hałasów. Te małe, bezprzewodowe zatyczki emitują zapisane w nich kojące dźwięki, które blokują niepożądane hałasy.