Sklepy Koszyk
Ikony słuchawek, słuchawek dousznych i okularów przeciwsłonecznych

Przedstawiamy nasze nowe słuchawki, słuchawki douszne i najnowsze technologie dźwięku

Kulisy premiery naszych nowych, całkowicie bezprzewodowych słuchawek dousznych z redukcją hałasu, sportowych słuchawek dousznych z Bluetooth®, oraz nowych modeli okularów Bose Frames z technologią Bose Open Ear Audio™. A dodatkowo spojrzenie na to, co może pojawić się w przyszłości w świecie dźwięku Bose.

Czego potrzeba, aby wprowadzać innowacje

Dwie dekady temu, po latach badań i rozwoju firma Bose wypuściła na rynek konsumencki pierwsze słuchawki QuietComfort® z funkcją redukcji hałasu. Od tamtej pory każdą nową wersją słuchawek, nową technologią redukcji hałasu oraz ekspansją na nowe obszary dźwięku kontynuujemy tradycję badań, rozwoju i innowacyjności. Przykładem tych działań są bezprzewodowe słuchawki typu earbuds, których wcale nie wkłada się do uszu. Wszystko to świadczy o tym, że pozostaliśmy wierni pasji i wizji dr Bose: postępowi poprzez badania i dogłębne analizy. Jest to zobowiązanie, które nas wyróżnia, ale także sprawia, że trzymamy się innych standardów, i nie obchodzi nas to, jak wiele dodatkowego czasu i wysiłku będziemy musieli poświęcić, aby im sprostać.

Wyczekiwana premiera naszych pierwszych w pełni bezprzewodowych słuchawek in-ear z funkcją redukcji hałasu jest świadectwem trudów i działań naszych inżynierów, projektantów i menedżerów. Staramy się przewidywać potrzeby, wymagania i obawy klientów, a jednocześnie przestrzegać naszych ponadprzeciętnie wysokich standardów.

Aby zaprezentować najnowsze innowacje, udostępniamy również kilka niepublikowanych szczegółów i historii z wewnątrz firmy Bose.

CO NOWEGO

Słuchawki Bose QuietComfort® Earbuds

Oczekiwanie na premierę naszych w pełni bezprzewodowych słuchawek in-ear z funkcją redukcji hałasu wreszcie dobiegło końca. Choć czas tego oczekiwania był dłuższy niż przewidywano, rezultat naszej pracy jest w bardzo dużym stopniu zgodny ze spekulacjami i nadziejami klientów oraz recenzentów. Nasz zespół inżynierów i projektantów ustawił poprzeczkę wysoko: włożyć moc słuchawek over-ear — Bose Noise Cancelling Headphones 700 — w całkowicie bezprzewodowe słuchawki douszne. Ale nie chcieliśmy po prostu spełnić oczekiwań — chcieliśmy zaskoczyć, zachwycić i dać użytkownikom niesamowite wrażenia sensoryczne.

„Tworzenie produktu wymaga tysięcy szczegółowych decyzji, które wpływają na efekt końcowy, i są zawsze podejmowane z myślą o kliencie”. 

— Denise Celuch, kierownik ds. produktu

Moc i wydajność w najdrobniejszych szczegółach

Obsługa funkcji redukcji hałasu wymaga dużej mocy obliczeniowej, co przekłada się na wielkość akumulatora i ogólną wydajność. Słuchawki douszne Bose QuietComfort® Earbuds wykorzystują nowy, dwurdzeniowy mikroprocesor do redukcji hałasu. Jest on o połowę mniejszy i wykorzystuje jedynie połowę energii w porównaniu z układem poprzedniej generacji. Zapewnia przy tym czterokrotnie większą mocą obliczeniową. Pozwoliło nam to przesunąć granice możliwości naszych słuchawek z redukcją hałasu. Przykładem może być automatyczne wykrywanie i subtelne dostosowywanie poziomów redukcji hałasu, gdy słuchawka jest niestabilna, co może się zdarzyć podczas wkładania jej do ucha. Są to szczegóły, o których klienci nigdy się nie dowiedzą lub których nigdy nie dostrzegą. Szczegóły, które niezwykle dużo mówią o poziomie troski i namysłu nad każdym najmniejszym elementem. Oraz bardzo wysokie standardy, których się trzymamy.

Począwszy od 11 poziomów redukcji hałasy, w tym trybu pełnego kontaktu z otoczeniem, aż po niesamowity odbiór głosu podczas rozmów, sterowanie dotykowe na słuchawce i prosty, elegancki wygląd — przenieśliśmy wszystkie te najlepsze cechy naszych wiodących słuchawek Noise Cancelling Headphones 700 do kompaktowej, w pełni bezprzewodowej słuchawki dousznej. Wzięliśmy też pod uwagę upodobania oraz obawy naszych klientów.

Słuchawki QuietComfort Acoustic Noise Cancelling — pierwsze słuchawki z systemem redukcji hałasu

KONTYNUUJEMY USTALANIE STANDARDÓW

Wypuszczenie na rynek słuchawek Bose QuietComfort® Earbuds to decydujący moment w naszej historii pracy nad redukcją hałasu. Od czasu premiery naszej pierwszej pary słuchawek QuietComfort® minęło już 20 lat. Nowe słuchawki QC są wyposażone w opatentowane rozwiązania sprzętowe i programowe, dzięki którym są słuchawkami dousznymi redukującymi hałas najskuteczniej w historii. Pokazują nam, jak daleką drogę przebyliśmy, ale także skłaniają nas do refleksji, jak daleko jeszcze możemy zajść.

Bose Sport Earbuds

Wzięliśmy pod uwagę wszystkie dobre, jak również te bardziej krytyczne uwagi klientów dotyczące naszych bezprzewodowych słuchawek SoundSport Free. Następnie przystąpiliśmy do tworzenia sportowych bezprzewodowych słuchawek dousznych, które byłyby wygodne w użyciu, wyglądały dobrze i brzmiały niesamowicie. Zachowaliśmy pełny i bogaty dźwięk oraz komfort, czyli cechy tak uwielbiane przez użytkowników. Następnie jeszcze je ulepszyliśmy dzięki nowym końcówkom StayHear™ Max, które zapewniają wyjątkowo stabilne, pewnie dopasowanie i delikatne uszczelnienie, gwarantujące wysoką jakość dźwięku.

Równoważenie rozmiaru, jakości dźwięku i konstrukcji

Jednym z największych wyzwań stojących przed naszymi inżynierami i projektantami było zmniejszenie ogólnej wielkości słuchawki dousznej i stworzenie smuklejszego profilu. W rezultacie uzyskaliśmy nowe, bezprzewodowe słuchawki sportowe, które są o 40% mniejsze niż oryginalne słuchawki SoundSport Free, a wszystko to w eleganckiej, owalnej obudowie, lepiej dopasowanej do ucha bez utraty jakości dźwięku.

„Jesteśmy wobec siebie bardzo wymagający i trzymamy się naprawdę wysokich standardów… istnieją zwykłe testy branżowe — a potem są nasze testy [Bose]”. 

— Denise Celuch, kierownik ds. produktu

Ale firmę Bose tak naprawdę wyróżniają nieujawnione szczegóły. Wiedzieliśmy, że sportowe słuchawki muszą działać u ludzi wylewających litry potu. A ponieważ pot zawiera sól, która ma działanie korozyjne dla wewnętrznych elementów słuchawki, zachowaliśmy prostotę obsługi wraz z ochroną kluczowych podzespołów. Obecnie nie istnieją żadne standardy branżowe testy dotyczące potu. Inżynierowie firmy Bose stworzyli więc własne, rygorystyczne testy w tym zakresie. Opracowali oni „test spoconego palca”, który symuluje rzeczywiste scenariusze i interakcje, w których potliwość może zakłócać wydajność funkcji, np. podwójnego stuknięcia czy korzystania z dotykowych elementów sterujących, gdy palce są śliskie od potu. Uwzględniają nawet to, co dzieje się, gdy na słuchawki kapie pot z włosów o różnej długości. Mimo że te testy nie są najbardziej efektowne czy eleganckie, to z pewnością pokazują nasze zaangażowanie na rzecz wykraczania poza standardy branżowe.

SŁUCHAWKI SPORTOWE PASUJĄCE IDEALNIE OD SAMEGO POCZĄTKU

Pierwsze słuchawki douszne Bose zaprezentowane w 2006 roku zapoczątkowały naszą serię słuchawek sportowych. Słuchawki przewodowe SoundSport były ulubionymi słuchawkami dla aktywnych użytkowników przez ponad dekadę, zanim zostały wycofane z produkcji w 2016 roku wraz z premierą bezprzewodowych słuchawek SoundSport. Niecały rok później na rynek trafił model Bose SoundSport Free — nasze pierwsze w pełni bezprzewodowe słuchawki. Jednak wraz z ewolucją technologii słuchawek zawsze dbaliśmy o to, by nasze produkty od samego początku były bezpieczne i wygodne — i z każdym wydaniem coraz lepsze, przez co zgromadziły tak wielu lojalnych fanów.

Słuchawki sportowe SIE2

Okulary Bose Frames z technologią OpenAudio™

FRAMES SOPRANO 

FRAMES TENOR 

FRAMES TEMPO

Jest coś, co należy powiedzieć o dojrzałości. Wraz z nią przychodzi doświadczenie, mądrość i pewność, że można pójść jeszcze dalej. Wszystko to znajduje odzwierciedlenie w drugiej generacji okularów Bose Frames. Powiedzmy sobie szczerze — dojrzałość pasuje do naszych najnowszych przeciwsłonecznych okularów z funkcją audio. Do gamy okularów Bose Frames dołączają trzy modne modele: Bose Frames Tempo — wysokiej jakości sportowe okulary przeciwsłoneczne przeznaczone dla intensywnie trenujących sportowców, Bose Frames Soprano — odświeżona wersja ponadczasowych „kocich oczu” w stylu retro oraz Bose Frames Tenor — nowoczesne, wyrafinowane okulary prostokątne w klasycznym wydaniu.

Najnowsza wersja okularów przeciwsłonecznych z technologią open-ear audio zapewnia głębię wrażeń, która jest wynikiem rozwoju, szczegółów i delikatnej równowagi między technologią a rzemieślniczym wykonaniem. Zespół musiał opanować elementy formy, funkcji i kształtu twarzy, nie rezygnując z niesamowitej, realistycznej jakości dźwięku. Oznaczało to konieczność dostosowywania, iteracji oraz odkrywania nowych materiałów, które wyglądały i sprawdzały się lepiej od błyszczącego octanu używanego do produkcji większości okularów oraz dopasowywały się lepiej do kształtu twarzy z biegiem czasu. Nie jest to idealna sytuacja, kiedy próbujesz zachować stabilność i bezpieczeństwo zminiaturyzowanych podzespołów audio. Albo jak rozszerzyć zakres i repertuar okularów Bose Frames, wykorzystując klasyczne konstrukcje, ale z wyróżniającym się elementem Bose i świeżym podejściem, które nie zmienia, ale podnosi ogólny design i estetykę.

Kolaż okularów Bose Frames
Głośnik SoundWear Companion

WAŻNY MOMENT W EWOLUCJI DŹWIĘKU. NOWA GRANICA DŹWIĘKU.

Inspiracje mogą pochodzić nawet z najbardziej nieprawdopodobnych miejsc, jak kubek Project Sippy. Przy trafnie wybranej nazwie kodowej zrodził się pomysł stworzenia grającego otwarcie urządzenia audio, ale pomysł nie „rozlał się”, jak sama zawartość kubka. Ostatecznie z tego pomysłu powstała technologia Bose OpenAudio™, po raz pierwszy wprowadzona w produktach Bose SoundWear i udoskonalona w naszych okularach przeciwsłonecznych Bose Frames.

CO TERAZ

Słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700

Jakkolwiek słuchawki Noise Cancelling Headphones 700 nie są nowością, nie możemy się powstrzymać przez wprowadzaniem innowacji oraz myśleniem o tym, co będzie dalej. Nasze najbardziej popularne słuchawki nauszne, które uzyskały miano „najbardziej pożądanych słuchawek ANC na rynku”, są teraz również dostępne w wersji Pro. Przedstawiamy słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700 UC w pakiecie z modułem Bose USB Link Bluetooth, który zapewnia wygodne, wstępnie sparowane połączenia bezprzewodowe dla połączeń konferencyjnych i prowadzenia spotkań. Dzięki temu można z łatwością przejść w tryb pracy w dowolnym miejscu i czasie. Dodatkowo słuchawki i moduł razem są certyfikowane do użytku z aplikacją Microsoft Teams, a także zgodne z Google Meet i Zoom.

Teraz dla wielu osób, które nie mają dość eleganckiej konstrukcji naszych popularnych słuchawek ANC Headphones 70, są one teraz dostępne w kolorystyce Triple Midnight. Stanowią fantastyczną alternatywę dla wersji czarnej lub srebrnej — zapewniają niesamowity wygląd i brzmienie. 

CO DALEJ?

Dźwięk na całe życie

Nadchodzi ewolucja dźwięku. Niezależnie od tego, czy korzystasz z dźwięku w nowy sposób i w nowych obszarach codziennego życia, w celu ukojenia zajętego umysłu, relaksu czy też jako wsparcie w zasypianiu — wnosimy na pierwszy plan naszego ducha innowacyjności i pomysłowość. Odkrywamy też nowe obszary związane ze zdrowiem i z dźwiękiem, ciągle rozwijając technologię OpenAudio™. Wszystko to jest na wyciągnięcie ręki, więc regularnie sprawdzaj, co nowego tu i teraz oraz na przyszłość w naszym świecie dźwięku.

Dostępność produktu może się różnić w zależności od kraju.

POWIĄZANE PRODUKTY

  Wybrano maksymalną liczbę (4) przedmiotów do porównania.   Osiągnięto maksymalną liczbę 4 przedmiotów   Można porównywać tylko podobne do siebie produkty.   Porównuj tylko podobne do siebie przedmioty.
(0)
Wybierz od 2 do 4 przedmiotów do porównania
Czas na ciszę, czas na dźwięk
Porady zakupowe: słuchawki z funkcją redukcji hałasu
Pracuj z domu w świetnym stylu