Wysyłki będą dostępne w ciągu 1– 2 dni roboczych z 90-dniowym okresem próbnym bez ryzyka i bezpłatną dostawą standardową

ROBIMY TO DLA CIEBIE

W tworzenie naszych produktów wkłada wysiłek wielu ludzi. Jednak liczy się dla nas tylko jedna osoba: Ty. Dlatego postanowiliśmy, że nasze poduszki nauszne będą produkowane ze sztucznej skóry. A pałąki będą miały poszycie z tkaniny Alcantara®. I dlatego używamy hartowanego szkła do wykończenia naszego głośnika soundbar. Jest jeszcze całe mnóstwo takich „dlatego”. Naszym zdaniem wszystkie tego typu szczegóły stanowią o różnicy pomiędzy produktem, który po prostu „jest OK”, a takim, który Cię z miejsca oczaruje. Dla nas ta różnica jest bardzo istotna.

Nasze innowacje. Twoje emocje.

Zaprosiliśmy do swojej siedziby wyjątkowych klientów, aby opowiedzieli, jak korzystają z naszych produktów. Nie chodzi tylko o to, co tworzymy. Ważny jest powód, dla którego to robimy.

PODZIEL SIĘ WRAŻENIAMI

#MyBose

To dopiero początek tej opowieści. Chcemy usłyszeć również Twój głos. Opisz nam swoje doświadczenia z ulubionymi produktami Bose. Oznacz je tagiem #MyBose i sprawdź, czy pojawiły się na tej stronie.