WYSYŁKA MOŻLIWA W CIĄGU 1–2 DNI ROBOCZYCH. DLA ZAMÓWIEŃ O WARTOŚCI CO NAJMNIEJ 200 zł PRZYSŁUGUJE 90-DNIOWY OKRES PRÓBNY BEZ RYZYKA I BEZPŁATNA DOSTAWA STANDARDOWA.

ERICK GARCIA

NASZE INNOWACJE.
JEGO ROZRYWKA.

Erick wraz z żoną czerpią z życia to, co najlepsze, od podróży dookoła świata po domowe przyjęcia. Nie chcą zmarnować ani chwili. Gdy zakładali rodzinę, wiedzieli że wszystko się zmieni. Nie zmienili jednak swojego nastawienia. Dlatego urządzili dom tak, aby każdy chętnie spędzał w nim czas.

WIZJA

„Chciałem zbudować system, który pozwala odtwarzać muzykę w całym domu – to samo albo różne utwory”. 

Erick jest kierownikiem działu kontroli jakości w swojej firmie, dlatego wie, co mówi. „Wypróbowałem wszystkie marki. Wszystkie modele. Zwracałem każdy kolejny system do sklepu, ponieważ jakość była poniżej moich oczekiwań. Chcę słyszeć utwór wszędzie w tym samym tempie, bez opóźnień. Całość musi grać idealnie. Jedyna firma, która była w stanie temu sprostać, to Bose”.

INTELIGENTNY DOM. INTELIGENTNE GŁOŚNIKI.

Erick chciał słuchać muzyki w każdym pomieszczeniu. Wymagał też, żeby system współpracował z jego oprogramowaniem automatyki domowej.

„Obecnie używam kilku aplikacji, które łączą się z różnymi systemami. Mój dom dokładnie wie, jak daleko od niego się znajduję. Już ustawiłem muzykę, której chcę słuchać. Gdy tylko podejdę do drzwi, system się włączy i zmieni oświetlenie. Wszystko działa idealnie”.

Dla Ciebie. I z myślą o Twoim stylu słuchania muzyki.

Nasze głośniki powstają w laboratoriach, ale nie tam jest ich miejsce. Najważniejsze, żeby trafiły do Ciebie. Choć nieźle się bawimy, wymyślając różne rzeczy podczas badań, robimy to tylko po to, żeby zapewnić Ci większą frajdę podczas korzystania z takiego sprzętu w salonie. Albo kuchni. W każdym innym pomieszczeniu też.

SIEDZENIE W DOMU NIE MUSI BYĆ NUDNE

„Teraz przychodzą do nas wszyscy znajomi”.