WYSYŁKA MOŻLIWA W CIĄGU 1–2 DNI ROBOCZYCH. DLA ZAMÓWIEŃ O WARTOŚCI CO NAJMNIEJ 200 zł PRZYSŁUGUJE 90-DNIOWY OKRES PRÓBNY BEZ RYZYKA I BEZPŁATNA DOSTAWA STANDARDOWA.

SHAESTA WAIZ

NASZA SPECJALNOŚĆ.
JEJ SWOBODA.

Shaesta Waiz przyjechała do USA wraz z rodziną, gdy była jeszcze dzieckiem. Wychowywała się na styku dwóch silnych kultur, amerykańskiej i afgańskiej, dlatego zawsze sądziła, że będzie przede wszystkim żoną, głową dużej rodziny. Wszystko zmieniło się, gdy zainteresowała się lotnictwem.

„Latanie stało się moją wielką pasją. Gdy jestem w powietrzu, rozumiem, dlaczego ludzie potrafią mieć tak silne poczucie celu w życiu”.

Pogoń za życiową pasją nie była wolna od przeszkód. Robiąc coraz większe postępy w nauce latania i wydłużając czas spędzony w powietrzu, Shaesta zaczęła odczuwać większą niewygodę przy noszeniu słuchawek. Pewnego dnia znajomy pożyczył jej swój zestaw Bose.

CAŁKOWITE ZAUROCZENIE

„Wiedziałam, że podczas lotu dookoła świata chcę mieć ze sobą słuchawki A20”.

DROBNY SZCZEGÓŁ.

KOLOSALNA RÓŻNICA.

Poprzednia wersja naszych słuchawek lotniczych okazała się niezwykle popularna. Wiedzieliśmy jednak, że to nie kres naszych możliwości. W modelu A20 wprowadziliśmy liczne zmiany, a nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa. Jedna z największych zmian dotyczyła drobnego szczegółu.

Ze względu na konstrukcję zawieszenia poduszki słuchawek Aviation Headset X stykały się ze sobą, gdy nie były używane. Z czasem zaczynały się odkształcać. Postanowiliśmy to zmienić w modelu A20.

Nowa konstrukcja zawieszenia i obrotowe sprężyny sprawiają, że poduszki nie stykają się ze sobą podczas przechowywania słuchawek, a całość dobrze i wygodnie leży, gdy używasz tego zestawu.

Najważniejszy jest lot, nie słuchawki.

„Idealne słuchawki to takie, które nie przypominają o swoim istnieniu”.

– Matt Greenway, inżynier firmy Bose

ROBIMY TO DLA NIEJ.

WALCZY W SŁUSZNEJ SPRAWIE.

Pomagamy Shaeście w ramach jej projektu Dreams Soar, którego celem jest samodzielny lot dookoła świata. Gdy wyląduje, będzie najmłodszym pilotem na świecie, który tego dokonał. Jednak nie tylko to decyduje o wyjątkowości tej wyprawy. Ważne jest także, co będzie się działo w trakcie. Zamiłowanie do podniebnych podróży skłoniło Shaestę do spełnienia swoich marzeń. Dlatego chce, aby również inne młode kobiety miały taką możliwość.

„W ramach podróży dookoła świata chcemy pokazać kobiety zajmujące się naukami ścisłymi i technologią, aby przyjrzeć się ich specjalizacjom i sukcesom w różnych dziedzinach”.

„Kiedy mogę polecieć samodzielnie pilotowaną maszyną do dowolnie wybranego miejsca, czuję się prawdziwie wolna”.