Wysyłki będą dostępne w ciągu 2 tygodnie z 90-dniowym okresem próbnym bez ryzyka i opcją BEZPŁATNEJ wysyłki standardowej.

TYLER SKLUZACEK

NASZA PASJA.
JEGO OAZA SPOKOJU.

Pewien doktorant zdecydował, że jego dyplom z informatyki nie będzie służył wyłącznie do zarabiania pieniędzy. Wolał pomagać innym. Na przykład takim jak jego ojciec, który nadal ma koszmary po powrocie z Iraku. Niedawno Tyler wziął udział w maratonie projektowania, gdzie wyzwanie polegało na opracowaniu rozwiązania mobilnego dla osób z PTSD (zespołem stresu pourazowego). Wymyślenie i napisanie nowej aplikacji w ciągu 36 godzin jest dość trudne. Podczas hackatonu sytuacja jeszcze bardziej się komplikuje. Przede wszystkim dlatego, że w zmaganiach uczestniczy wiele innych zespołów, a wszyscy gromadzą się w jednym miejscu – w tym przypadku była to ogromna sala gimnastyczna w Waszyngtonie.

„Podczas hackatonu spotyka się mnóstwo ludzi, a wszyscy trajkoczą, co jest mocno rozpraszające. W tym czasie musisz być w swoim żywiole, intensywnie pracując nad kodem”.  

JEDZ, MÓDL SIĘ I KODUJ. A POTEM OD NOWA.

„Istnieje zasada mówiąca, że każdy informatyk potrzebuje słuchawek z redukcją hałasu”.

Miękkie i niezwykle wygodne poduszki wyprodukowano ze sztucznej skóry. Silikonowa wkładka pozwala na pasywną redukcję hałasu.

KOMFORT DZIĘKI DBAŁOŚCI O SZCZEGÓŁY

O tym, czy produkt jest luksusowy, decyduje nie tylko wygląd. Liczy się przede wszystkim wygoda. Dlatego dbamy o wszystkie szczegóły. Naszym zdaniem nawet jeden drobiazg może mieć znaczenie, gdy ktoś taki jak Tyler musi się skupić. Jego zadanie wymaga intensywnego myślenia przez wiele godzin.

Precyzyjnie ułożone mikrofony, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz muszli, nieustannie monitorują poziom hałasu i korygują ustawienia. Dzięki temu słuchawki wysyłają do przetworników sygnał z odwrotną fazą, co pozwala wyeliminować hałas. Tak powstaje coś w rodzaju kojącej ciszy.

Materiał Alcantara® (miękkie poszycie używane przez prestiżowe międzynarodowe firmy w produktach takich jak jachty i luksusowe samochody) zapewnia wygodę słuchania przez cały dzień.

Nasze bezsenne noce w laboratorium pomagają mu zasnąć

„Zwróciłem się do niej z pytaniem, jak długo planuje dziś zostać. Odparła, że tak długo jak ja”.

– Mari Muthuswamy, inżynier firmy Bose

NOC PEŁNA WRAŻEŃ

„Dobrnęliśmy do końca hackatonu. Udało nam się zdobyć nagrodę, a mój tata może teraz spokojnie spać”.

 

„Chcę być badaczem, zmieniać świat na lepsze”.