90-dniowy okres próbny bez ryzyka, 2-letnia gwarancja i bezpłatna dostawa standardowa dla zamówień powyżej 200 PLN

Tworzymy lepsze produkty od 1964 roku

Dr Amar G. Bose założył swoją firmę ponad 50 lat temu. Przez cały ten czas pasja tworzenia lepszych produktów stała się źródłem inspiracji dla tysięcy pracowników, którzy korzystali z mocy swojej wyobraźni, eksperymentowali i opracowywali nowe produkty.

Od testów w laboratorium po stanowiska kasowe — poszukujemy nowego pokolenia pracowników, którzy tak jak my chcą sprawiać, aby życie naszych klientów stało się lepsze dzięki niezwykłym doświadczeniom.

Niezależnie od stanowiska otrzymasz od nas swobodę, zasoby i możliwości przekształcania swoich pomysłów w realne rozwiązania, dzięki którym dobre produkty staną się jeszcze lepsze.

„Moim marzeniem jest sprawić, aby każdy z nas mógł pracować w warunkach, które umożliwią pełne wykorzystanie potencjału”.
Dr Amar G. Bose
Założyciel firmy Bose

MOŻLIWOŚCI

Marketing i sprzedaż

Pracuj z klientami, których doznania są celem naszej pracy.

Dział inżynierii

Spraw, aby Twoje zamiłowanie do wynalazków pozwoliło nam opracować lepsze produkty.

Pion korporacyjny

Współpracuj z fachowcami w różnych dziedzinach, aby budować sprawniej funkcjonującą firmę.

Dział programistyczny

Pomóż nam wpływać na sposób, w jaki klienci korzystają z naszych produktów.

Dział informatyczny

Zajmij się tworzeniem i konserwacją techniczną infrastruktury będącej podstawą wydajności i innowacji w różnych działach firmy.

Studenci i absolwenci

Przyspiesz tempo rozwoju kariery za sprawą stażu, współpracy lub programu rotacyjnego.

ŻYCIE W FIRMIE BOSE

Rozwój

Przeprowadzamy testy i badania nie tylko dlatego, że chcemy tworzyć niesamowite produkty. Cenimy proces zdobywania wiedzy. Naszym zdaniem każdy pracownik powinien mieć perspektywę rozwoju. Wierzymy w siłę zainteresowań i pasji, dlatego taki rozwój może przebiegać w dowolnym kierunku, który uważasz za ekscytujący lub inspirujący.

Wspólnota

To pracownicy czynią firmę Bose wyjątkową. Motywujemy do otwartości w komunikacji na wszystkich poziomach firmy i zwiększamy zaangażowanie za sprawą takich programów, jak Bose Young Professionals czy Women at Bose. Inicjatywy muzyczne i prace na rzecz lokalnych społeczności jednoczą nas w sprawach, które są dla nas ważne.

Wiara w dobro

Chcemy być dobrą firmą i dobrym sąsiadem wszędzie tam, gdzie się znajdujemy. Nasza działalność charytatywna nie ogranicza się do firmowych programów partnerskich. Wspieramy programy pomocy lokalnej, płatnych wolontariatów dla pracowników, elastycznych planów emerytalnych oraz współpracy z wojskiem.

„Za każdym razem, gdy wydaje mi się, że moja praca nie stanowi dla mnie wyzwania, firma Bose daje mi okazję, aby spróbować czegoś nowego”.

Katherine Jenkins
Kierownik ds. strategii w globalnym dziale sprzedaży

Zalety

Pozytywne wrażenia klientów to cel wszystkich naszych wysiłków, ale nie bylibyśmy w stanie go osiągnąć, jeżeli to samo nie tyczyłoby się naszych pracowników. Oprócz konkurencyjnych stawek oferujemy elastyczny wymiar godzin, zniżki na produkty oraz różne możliwości w zakresie opieki zdrowotnej i emerytury. Wszyscy pracownicy mają dostęp do rozmaitych programów, które mają na celu budowanie lepszych relacji w firmie, jak i poza nią. Są to np. grupy połączone wspólnotą interesów, prace społeczne czy projekty ekologiczne.

Rozwój osobisty jest dla nas tak samo ważny, jak zawodowy, dlatego zachęcamy naszych pracowników do udziału w różnych inicjatywach zdrowotnych i szkoleniowych oraz wydarzeniach specjalnych. Są to m.in. koncerty, pokazy filmowe, wizyty sławnych osobistości i wiele innych.

LEPSZA JAKOŚĆ ŻYCIA DZIĘKI BOSE

Osoba nosząca bezprzewodowe słuchawki QuietComfort 35

Produkty Bose na rynek detaliczny

Jeśli produkt opracowany w naszych laboratoriach nie jest lepszy od poprzedniej wersji, nie trafia do sklepów. Opracowanie pionierskiej technologii redukcji hałasu zajęło nam 20 lat. Klienci naprawdę ją cenią, więc uważamy, że warto było poświęcić ten czas na doskonalenie tej innowacji.

W naszej pracy wykorzystujemy w pełni nie tylko sukcesy, ale i porażki. Każdy opracowany przez nas produkt to wynik długiej serii trudnych wyzwań i radykalnych zmian, które później decydują o pozytywnych odczuciach naszych klientów.

Nasza pasja do ulepszania nie dotyczy tylko produktów. Każdego dnia pracujemy nad skuteczniejszą komunikacją, umacnianiem współpracy i bardziej wydajnymi procesami. Najlepsze produkty dla klientów można tworzyć tylko w najlepszym miejscu pracy.

GDZIE PRACUJEMY

Jesteśmy firmą o zasięgu globalnym i działamy na terenie trzech głównych rejonów geograficznych: Ameryki Północnej i Południowej, Azji i Pacyfiku oraz Europy. Nic zatem dziwnego, że możesz u nas pracować praktycznie w każdym miejscu na świecie: od Stanów Zjednoczonych po Europę, od Bliskiego Wschodu po Indie, Chiny, Japonię, Tajwan, Singapur czy Australię.

Nasza siedziba mieści się w Framingham w stanie Massachusetts. Można tu znaleźć wiele działów, jednakże działy rozwoju produktów, sprzedaży, produkcji i motoryzacyjne oraz placówki dystrybucyjne rozsiane są po całym świecie. Jeżeli chcesz mieszkać w danej lokalizacji i użyczyć swoich talentów, istnieje spora szansa, że będziemy mieć dla Ciebie interesującą ofertę.

Ameryka Północna i Południowa
Kanada
Meksyk
Stany Zjednoczone Ameryki

Azja i Pacyfik
Australia
Chiny
Indie
Japonia
Nowa Zelandia
Singapur
Zjednoczone Emiraty Arabskie

Europa
Austria
Belgia
Dania
Finlandia
Francja
Niemcy
Włochy
Norwegia
Polska
Portugalia
Hiszpania
Szwecja
Szwajcaria
Holandia
Wielka Brytania

Firma Bose działa na rzecz równości zatrudnienia i różnorodności. Szukamy wykwalifikowanych kandydatów, niezależnie od ich cech, które są chronione prawem.

Firma Bose nie podejmuje sankcji wobec kandydatów, którzy pytają o wynagrodzenie swoje lub innych kandydatów, ujawniają je bądź dyskutują o nim.

Firma Bose zatrudnia osoby z niepełnosprawnościami i zapewnia im należyte warunki pracy. Dotyczy to również kandydatów do pracy.