NOWE PRODUKTY JUŻ TU SĄ! ZAPOZNAJ SIĘ Z NIMI.
Sklepy Koszyk

Sound is power.

Tworzymy magię dźwięku od 1964 roku

Nasze zaangażowanie w moc dźwięku zainspirowało tysiące pracowników do tego, aby na przestrzeni lat bawić się wyobraźnią, eksperymentować i wymyślać nowe rozwiązania. Szukamy nowego pokolenia pracowników, którzy dołączą do naszej ekscytującej podróży. 

Dr Amar Bose

„Moim marzeniem jest sprawić, aby każdy z nas mógł pracować w warunkach, które umożliwią pełne wykorzystanie naszego potencjału”.

Dr Amar G. Bose

Dlaczego warto dołączyć do naszego zespołu?

Ikona rozwoju

Rozwój

Stawiamy na edukację naszej firmy i naszych pracowników. Oferujemy wiele możliwości rozwoju w dowolnym kierunku, który Cię zainspiruje. 

Ikona zespołu

Praca zespołowa

Nasi pracownicy od zawsze są sercem firmy Bose. Zachęcamy do otwartej komunikacji oraz aktywnego zaangażowania we współpracę z nami.

Ikona ludzi

Społeczność

Staramy się być dobrą firmą i dobrym sąsiadem w miejscach, w których żyjemy i prowadzimy działalność. Angażujemy się w różne inicjatywy – od partnerstw korporacyjnych po lokalne, oferując płatny czas pracy pracownikom angażującym się w wolontariat i podobne aktywności. 

Ikona zalet

Atuty 

Staramy się zapewnić każdemu pracownikowi doskonałe doświadczenie, konkurencyjne wynagrodzenie i świadczenia, elastyczne warunki pracy, rabaty na produkty oraz opcje opieki zdrowotnej i planów emerytalnych. 

„Za każdym razem, gdy wydaje mi się, że moja praca nie stanowi dla mnie wyzwania, firma Bose daje mi okazję, aby spróbować czegoś nowego”.

Katherine Jenkins Dział transformacji i operacji, marketing globalny

Bose to pracodawca równych szans

Firma Bose zapewnia równe szanse w zatrudnieniu oraz działa na rzecz równości zatrudnienia i różnorodności. Kandydatów o odpowiednich kwalifikacjach oceniamy bez względu na ich prawnie chronione cechy.

Firma Bose nie stosuje żadnych sankcji wobec kandydatów, którzy pytają o wynagrodzenie swoje lub innych kandydatów, ujawniają je bądź dyskutują o nim.

Firma Bose zatrudnia osoby z niepełnosprawnościami i zapewnia im odpowiednie warunki pracy. Dotyczy to również kandydatów do pracy.