Bezpłatne dostawy i zwroty
 

Jak uruchomić system Bose AR?

Okulary Bose Frames zostały wyprodukowane z wykorzystaniem technologii Bose AR. Po połączeniu okularów z aplikacją Bose Connect (tylko dla użytkowników urządzeń iPhone i iPad) zostanie wyświetlona ikona funkcji „Bose AR”. Dotknięcie ikony uruchomi prezentację Bose AR. Prezentacja przedstawia kilka aplikacji partnerskich dla urządzeń mobilnych z różnych kategorii, w tym związanych z podróżami, rozrywką i sportem. W nadchodzącym roku nasi partnerzy będą rozwijać i opracowywać kolejne aplikacje, które po ich publikacji dodamy do prezentacji systemu Bose AR. Dostępność aplikacji partnerskich może się różnić w zależności od regionu. Niektóre z nich mogą być dostępne tylko w języku angielskim. Początkowo prezentacja Bose AR i samouczki dotyczące funkcji również będą dostępne tylko w języku angielskim. Aplikacja dla systemu Android jest wciąż opracowywana.

Aplikacja Bose Connect musi zostać zaktualizowana do wersji 8.0 lub nowszej, a niektóre okulary mogą wymagać aktualizacji oprogramowania w celu korzystania z tej nowej funkcji. Produkty można zaktualizować za pośrednictwem aplikacji Connect lub strony btu.bose.com.

Czy te informacje były pomocne?

Miło, dziękujemy za opinię. Dodatkowe komentarze można wpisać poniżej.
Przykro nam, że nasza strona nie spełniła Twoich oczekiwań. Napisz nam o swoich wrażeniach lub o tym, co możemy zrobić lepiej.
Wyślij
Dziękujemy za przesłanie dodatkowych informacji.