Dla zamówień o wartości równej lub przekraczającej 200 PLN przysługuje bezpłatna dostawa oraz zwrot.

Jak uruchomić system Bose AR?

Twoje słuchawki Bose zostały wyprodukowane z wykorzystaniem technologii Bose AR. Po podłączeniu słuchawek do aplikacji Bose Music zobaczysz ikonę funkcji „Bose AR”. Dotknięcie ikony uruchomi prezentację Bose AR. Prezentacja przedstawia kilka aplikacji partnerskich dla urządzeń mobilnych z różnych kategorii, w tym związanych z podróżami, rozrywką i sportem. W nadchodzącym roku nasi partnerzy będą rozwijać i opracowywać kolejne aplikacje, które po ich publikacji dodamy do prezentacji systemu Bose AR. Dostępność aplikacji partnerskich może się różnić w zależności od regionu, a niektóre mogą być udostępniane jedynie w języku angielskim. Początkowo także prezentacja systemu Bose AR i opis funkcji będą dostępne w języku angielskim.

Konieczna może być aktualizacja oprogramowania słuchawek. Produkty można zaktualizować za pośrednictwem aplikacji Music lub strony btu.bose.com.

Czy te informacje były pomocne?

Miło, dziękujemy za opinię. Dodatkowe komentarze można wpisać poniżej.
Przykro nam, że nasza strona nie spełniła Twoich oczekiwań. Napisz nam o swoich wrażeniach lub o tym, co możemy zrobić lepiej.
Wyślij
Dziękujemy za przesłanie dodatkowych informacji.