Dla zamówień o wartości równej lub przekraczającej 200 PLN przysługuje bezpłatna dostawa oraz zwrot.
Głośnik Bose Home Speaker 500 na szafce

Wiadomość od Prezesa i Dyrektora Generalnego

Phil Hess, prezes i dyrektor generalny

To ekscytujący czas dla firmy Bose, ponieważ opracowujemy nowe strategie, które będą kształtować firmę przez najbliższe dziesięciolecia. Jednocześnie musimy pamiętać, że działania, które podejmujemy dziś, będą miały wpływ na przyszłe pokolenia.

Jest to podstawowa idea zrównoważonego rozwoju: oznacza działanie zgodne z naszymi aktualnymi potrzebami przy jednoczesnym zadbaniu o to, aby to samo było możliwe dla przyszłych pokoleń. Uważam, że to właściwe postępowanie. Właśnie dlatego w firmie Bose rozpoczęliśmy działania na rzecz zrównoważonego rozwoju i dlatego też będziemy się tego trzymać.

Firma Bose, podobnie jak każda inna firma, jest odpowiedzialna za działanie zgodne z zasadami i praktykami zrównoważonego rozwoju. Nasze postępy w ubiegłym roku są dla mnie satysfakcjonujące. Nasz zakład produkcyjny w Tijuanie osiągnął swoje cele w zakresie ograniczenia zużycia energii i zwiększenia korzyści dla społeczności. Nasza społeczność inżynierska ustanowiła proces dobrowolnego identyfikowania i usuwania substancji nieprzyjaznych dla środowiska, wyprzedzając wszelkie wymogi wynikające z przepisów.

To oczywiście nie wszystko – wiele innych przykładów można znaleźć w naszym raporcie o zrównoważonym rozwoju na rok 2019. Praca opisana w raporcie jest możliwa tylko dzięki przemyślanym działaniom naszych pracowników – pracowników, którzy zdają sobie sprawę, że każdy z nas może coś zmienić – dzisiaj i na rzecz przyszłych pokoleń.

Cały czas wprowadzamy w życie idee zrównoważonego rozwoju, które pomogą nam uczynić świat lepszym miejscem, i nie mogę się doczekać tego, co uda nam się osiągnąć w nadchodzącym roku.

Z poważaniem
Phil Hess
Prezes i Dyrektor Generalny

WRÓĆ DO STRONY ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ W FIRMIE BOSE