NOWE PRODUKTY JUŻ TU SĄ! ZAPOZNAJ SIĘ Z NIMI.
Sklepy Koszyk

Aplikacja Bose Music

PEŁNA KONTROLA NAD MUZYKĄ. BEZ ŻADNEGO PROBLEMU.

Aplikacja Bose Music ułatwia sterowanie głośnikami inteligentnymi i głośnikami soundbar.

Ikona przeglądania usług

UŁATWIA PRZEGLĄDANIE ULUBIONYCH SERWISÓW MUZYCZNYCH

Ikona dostępu do funkcji za jednym dotknięciem

ZAPEWNIA DOSTĘP DO LIST ODTWARZANIA I USTAWIEŃ ZAPROGRAMOWANYCH ZA JEDNYM NACIŚNIĘCIEM PRZYCISKU

Ikona przeglądania usług

UMOŻLIWIA DOSTOSOWYWANIE USTAWIEŃ DLA WIELU UŻYTKOWNIKÓW

Ikona wielu pokoi

UMOŻLIWIA ODTWARZANIE MUZYKI W CAŁYM DOMU

Logo aplikacji Bose Music

PROSTE STEROWANIE. WRĘCZ NIE CHCE SIĘ JEJ WYŁĄCZAĆ.

Obecnie dostęp do ulubionych utworów jest szybszy. Aplikacja Bose Music na smartfonie lub tablecie ułatwia uzyskiwanie dostępu do ulubionych usług zapisanych w produktach Bose. Ponadto umożliwia przeglądanie zasobów usług muzycznych, takich jak Spotify® lub Amazon Music, oraz słuchanie podkastów, muzyki i innych audycji radia internetowego w usłudze TuneIn. Masz dużą rodzinę? To żaden problem. Możesz spersonalizować sposób korzystania z dowolnego produktu inteligentnego Bose podłączonego za pomocą aplikacji Bose Music.

WSZYSTKIE UTWORY. ZAWSZE POD RĘKĄ.

Od radia internetowego po ulubione usługi muzyczne — istnieje wiele sposobów na korzystanie z muzyki i treści. A teraz, dzięki aplikacji Bose Music, wszystkie ulubione utwory można zebrać w jednym miejscu. Za jednym dotknięciem można włączyć Spotify, podkast lub zaprogramowane ustawienie. Aplikacja jest tak prosta w użyciu, że najtrudniej będzie wybrać, czego chcesz posłuchać.

Spotify, Deezer, TuneIn

Dostępne usługi muzyczne mogą się różnić.

Aplikacja Bose Music na smartfonie

Nie możesz się doczekać?

Chcesz słuchać ulubionej muzyki? Czego chcieć więcej? Pobierz aplikację, aby rozpocząć.

Logo aplikacji Bose Music
Ekran polecanych list odtwarzania na Spotify i odtwarzanie utworu na Spotify

Odkrywaj muzykę

W jakim jesteś nastroju? Wybierz usługę muzyczną w menu, następnie wyszukaj polecaną listę odtwarzania, gatunek muzyki albo jeszcze coś innego. To wszystko — wystarczy jedno dotknięcie.

Skonfiguruj ustawienie zaprogramowane

Aplikacja ułatwia ustawianie list odtwarzania lub stacji radiowych jako zaprogramowanych ustawień. Dzięki temu można do nich potem bez problemu wrócić za pomocą aplikacji, przycisków na głośnikach lub pilota zdalnego sterowania. Konfigurowanie ustawienia zaprogramowanego jest proste. Wyszukaj piosenkę, album lub wykonawcę tak jak do tej pory. Odtwórz to, na co masz ochotę z listy wyników wyszukiwania, następnie wybierz dowolny slot zaprogramowanego ustawienia i dotknij Zapisz.

Ekran ustawień zaprogramowanych i ekran zapisywania ustawień zaprogramowanych
Ekran sterowania w wielu pomieszczeniach

Sterowanie w wielu pomieszczeniach

Aplikacja Bose Music umożliwia sterowanie wieloma głośnikami inteligentnymi i głośnikami soundbar z dowolnego pomieszczenia w domu. Możesz odtwarzać tę samą muzykę w całym domu, wybierając opcję „Grupuj głośniki”, lub słuchać innego utworu w każdym pomieszczeniu.

Dostosuj ustawienia do wielu użytkowników.

Cóż, nie da się ukryć, że upodobania muzyczne mogą się różnić. Dlatego też aplikacja pozwala wszystkim domownikom na założenie własnego, unikalnego profilu. Każda osoba może zalogować się do aplikacji na swoje własne konto i osobno dostosować jego ustawienia.

Ekran personalizowania ustawień

Potężny dźwięk. W dowolnym miejscu w domu.

Inteligentne produkty Bose współpracują ze sobą, więc można odtwarzać muzykę w większej liczbie pomieszczeń. Zacznij od jednego systemu. Następnie dodaj kolejny w pomieszczeniu, które chcesz wzbogacić o doskonały dźwięk Bose i wysokiej jakości, eleganckie urządzenie.

Bose Smart Soundbar 300, Bose Home Speaker 300, Bose Smart Speaker 500 oraz Bose Smart Soundbar 700