NOWE PRODUKTY JUŻ TU SĄ! ZAPOZNAJ SIĘ Z NIMI.
Sklepy Koszyk

APLIKACJA SOUNDTOUCH

MNIEJ WYSIŁKU.
WIĘCEJ MUZYKI.

Wiemy, jak bardzo lubisz muzykę. Tak samo, jak wiele innych osób, które chciałyby mieć — albo już mają — system SoundTouch. To dlatego nieustannie doskonalimy nasze produkty.

Najprostszy sposób na słuchanie muzyki w całym domu

Przekonaj się, jak dobrze brzmią Twoje ulubione utwory dzięki głośnikowi i aplikacji SoundTouch na smartfony oraz tablety. SoundTouch to całkowita kontrola nad odtwarzaniem muzyki. Aplikacja umożliwia korzystanie z popularnych usług muzycznych, słuchanie stacji radiowych dostępnych w usłudze TuneIn i utworów zapisanych w bibliotece muzycznej. Możesz natychmiast rozpocząć słuchanie lub dostosować jej ustawienia i skonfigurować szybki dostęp do ulubionych utworów za naciśnięciem jednego przyciskiem. Dzięki takim możliwościom ulubione utwory będą zawsze na wyciągnięcie ręki. Aplikacja umożliwia także płynne przełączanie się pomiędzy stacjami radiowymi, listami odtwarzania i usługami muzycznymi.

Wszyscy gotowi? Zaczynamy!

Wiesz już, co oferuje aplikacja. Została tylko jedna rzecz do zrobienia.

 

WSZYSTKIE UTWORY. W JEDNEJ APLIKACJI.

Przed wprowadzeniem systemu SoundTouch prawdopodobnie cała Twoja biblioteka muzyczna była zapisana w programie iTunes i w kilku innych aplikacjach. Jeszcze więcej utworów czekało, aż je odkryjesz. Teraz wszystkie Twoje utwory płynnie synchronizują się z jedną aplikacją. Nadaj swojej muzyce indywidualny charakter, korzystając z „dynamicznych” list odtwarzania, takich jak „Odkryj w tym tygodniu” usługi Spotify czy „Thumbprint Radio” serwisu Pandora. Wystarczy, że przypiszesz je do zaprogramowanych ustawień systemu SoundTouch, a zawsze będziesz mieć świeżą listę ulubionych utworów w zasięgu ręki.

Odkrywaj muzykę

Odkrywaj muzykę

Wybierz usługę muzyczną z wysuwanego menu, wyszukaj listę odtwarzania, gatunek muzyki lub nastrój i wiele innych.

Tworzenie zaprogramowanego ustawienia

Tworzenie zaprogramowanego ustawienia

Wyszukaj piosenkę/album/wykonawcę. Przeciągnij wybrane wyniki wyszukiwania do wolnych ustawień zaprogramowanych lub zastąp istniejące ustawienie, przytrzymując nad nim swój wybór.

Odtwarzaj wszędzie

Odtwarzaj wszędzie

Wybierz z menu opcję „ODTWARZAJ WSZYSTKO”, wskaż pomieszczenia, w których ma grać muzyka i kontroluj każdy z systemów niezależnie. Wszystko z poziomu aplikacji SoundTouch na smartfonie lub tablecie.

SoundTouch® 10

Słuchaj muzyki z systemów SoundTouch w całym domu

Nasze jednogłośnikowe systemy są bardzo popularne. Jednak technologia SoundTouch to kompletny ekosystem, który można znaleźć w wielu naszych produktach, w tym w kinach domowych i głośnikach zewnętrznych. Chcesz poznać zalety używania systemu SoundTouch w innych obszarach domu? Oto kilka popularnych przykładów:

Często zadawane pytania

Jakie funkcje oferuje aplikacja SoundTouch?

• Zawiera szczegółowe instrukcje konfigurowania systemu SoundTouch™ w ciągu kilku minut
• Umożliwia sterowanie systemem SoundTouch™ ze smartfona lub z tabletu
• Ułatwia wyszukiwanie stacji radiowych dostępnych w usłudze TuneIn i utworów w bibliotece muzycznej zapisanej na dysku lokalnym oraz korzystanie z popularnych usług muzycznych, takich jak Spotify®, Pandora®, iHeartRadio™, SiriusXM, Deezer i QPlay
• Odtwarzanie, pomijanie i wstrzymywanie utworów
• Sterowanie głośnością, w tym poziomem basów
• Szybkie dodawanie ulubionej muzyki do zaprogramowanych ustawień, co umożliwia bezpośredni dostęp z dowolnego systemu SoundTouch™ lub pilota
• Za pomocą wielu systemów SoundTouch™ można odtwarzać tę samą lub inną muzykę w różnych pomieszczeniach
 

Jak przypisać zaprogramowane ustawienia?

Użyj aplikacji na dowolnym urządzeniu inteligentnym lub komputerze, aby przeglądać zawartość, którą chcesz dodać jako zaprogramowane ustawienie. Aby określić zaprogramowane ustawienie, możesz przeciągać i upuszczać lub naciskać i przytrzymywać elementy w aplikacji. Gdy materiały są odtwarzane, możesz też nacisnąć i przytrzymać przyciski na produkcie lub pilocie zdalnego sterowania.

Z jakich źródeł można strumieniowo przesyłać muzykę za pomocą systemu SoundTouch?

Systemy SoundTouch zapewniają obecnie dostęp do internetowych stacji radiowych poprzez TuneIn oraz usług muzycznych, takich jak Spotify®, Pandora®, Amazon Music, iHeartRadio™, SiriusXM, Deezer i QPlay (na obsługiwanych obszarach). Mogą także bezprzewodowo odtwarzać z biblioteki muzycznej zapisanej na komputerze lub dysku NAS.

Każdy system SoundTouch automatycznie pobiera aktualizacje systemowe zwiększające jego możliwości i dające dostęp do nowych funkcji oraz usług muzycznych od razu po ich udostępnieniu.

Aby skorzystać z usług muzycznych niezintegrowanych z systemem SoundTouch, połącz się z systemem za pomocą Bluetooth®, by zyskać dostęp do większej liczby źródeł, na przykład serwisu YouTube.

Czy muszę wykupić subskrypcję, by uzyskać dostęp do usług Amazon Music lub Spotify?

Aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji Amazon Music w ramach systemu SoundTouch, potrzebne jest aktywne konto lub konto próbne usługi Amazon Prime lub Amazon Music Unlimited (na wybranych obszarach). Podobnie jest w przypadku usługi Spotify — konieczne jest wykupienie subskrypcji.

Czy mogę przeszukiwać muzykę zapisaną w aplikacji?

Tak. Możesz szybko odnaleźć dowolne utwory z osobistej biblioteki muzycznej — nasza aplikacja jest wyposażona w zaawansowaną funkcję wyszukiwania.

Czy można odtwarzać podkasty?

Tak. Obsługiwane są programy iTunes i Windows Media Player.

Czy mogę odtwarzać muzykę z różnych źródeł na kilku głośnikach?

Tak, można to zrobić, jednak efekt będzie zależał od dostępnych źródeł.

Jak działa funkcja „Odtwarzaj wszędzie”?

Funkcja ta jest dostępna za jednym dotknięciem w aplikacji SoundTouch i umożliwia przesyłanie muzyki odtwarzanej w jednym pomieszczeniu do wszystkich innych produktów SoundTouch obecnych w domu, podłączonych do sieci i powiązanych z kontem SoundTouch.

Jak mogę połączyć się z systemem za pomocą Bluetooth?

Włącz tryb wykrywania na swoim urządzeniu SoundTouch (sposób włączania tego trybu zależy od produktu) i połącz się z nim, korzystając z menu Bluetooth na urządzeniu mobilnym.

Jak dodać usługi muzyczne?

Usługi muzyczne są dodawane w ramach aplikacji SoundTouch za pomocą funkcji „Dodaj usługę” w głównym menu.

Czy dwa głośniki SoundTouch 10 mogą tworzyć parę głośników stereo?

Tak, jeżeli posiadasz dwa głośniki SoundTouch 10, możesz oddzielić lewy kanał od prawego, tworząc parę głośników stereo o szerszej, bardziej naturalnej panoramie dźwięku.

Co to jest dysk NAS i jak mogę go używać z moim systemem?

Aby odtworzyć zapisaną muzykę bez komputera, można skorzystać z dysku Network Attached Storage (NAS). Polecamy dyski Western Digital MyCloud i Synology. Większość innych dysków również będzie działać, jednak nie zostały tak dokładnie przetestowane.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Odwiedź stronę SoundTouch.com, na której znajdziesz szczegółowe artykuły, filmy, posty na forum społeczności SoundTouch i wiele innych materiałów.

 

WSZYSTKIE UTWORY. W JEDNEJ APLIKACJI.

Przed wprowadzeniem systemu SoundTouch prawdopodobnie cała Twoja biblioteka muzyczna była zapisana w programie iTunes i w kilku innych aplikacjach. Jeszcze więcej utworów czekało, aż je odkryjesz. Teraz wszystkie Twoje utwory płynnie synchronizują się z jedną aplikacją. Nadaj swojej muzyce indywidualny charakter, korzystając z „dynamicznych” list odtwarzania, takich jak „Odkryj w tym tygodniu” usługi Spotify czy „Thumbprint Radio” serwisu Pandora. Wystarczy, że przypiszesz je do zaprogramowanych ustawień systemu SoundTouch, a zawsze będziesz mieć świeżą listę ulubionych utworów w zasięgu ręki. Wbudowane radio internetowe oferuje tysiące stacji z całego świata — możesz słuchać radia z innych krajów, programów lokalnych, znajdziesz tu również włączone przypadkiem kanały, które Ci się spodobały.