NOWE PRODUKTY JUŻ TU SĄ! ZAPOZNAJ SIĘ Z NIMI.
Sklepy Koszyk

NAJLEPSZE BEZPRZEWODOWE GŁOŚNIKI ZEWNĘTRZNE DO SPĘDZANIA CZASU NA ŚWIEŻYM POWIETRZU

Bez względu na to, czy cały czas szukasz przygód w terenie, czy jesteś mistrzem ulicznych imprez, zawsze znajdziesz przenośny głośnik Bluetooth®, który spełni Twoje potrzeby.

Gdy pogoda jest dobra, czas wyjść na zewnątrz. Zapach burgerów na grillu, widok na odległy szczyt górski czy promienie słońca ogrzewające twarz podczas romantycznego pikniku — wszystkie te chwile zasługują na muzyczną oprawę, która pobudzi zmysły. Bez względu na to, czy cały czas szukasz przygód w terenie, czy jesteś mistrzem ogrodowego grilla, Bose ma najlepsze bezprzewodowe głośniki, które sprawdzą się w każdej sytuacji na świeżym powietrzu.

Głośnik Bose Portable Smart Speaker na stole na zewnątrz

GŁOŚNIK BOSE PORTABLE SMART SPEAKER

Idealny do grilla w ogrodzie

Nie ma nic lepszego niż rozpalanie grilla w towarzystwie najbliższych przyjaciół. Jako organizator najlepszych grillów w okolicy wcielasz się w wiele ról: mistrza kuchni, dekoratora wnętrz i DJ-a. Potrzebujesz więc równie wszechstronnego głośnika. Bose Portable Smart Speaker łączy w jednym urządzeniu moc i wszechstronność bezprzewodowego głośnika domowego, przenośnego głośnika Bluetooth® oraz głośnika sterowanego głosem. Twój ogród nigdy nie brzmiał tak dobrze.

Głośnik SoundLink Revolve+ Bluetooth na stole

GŁOŚNIK SOUNDLINK REVOLVE+ II BLUETOOTH®

Cudowna okazja

Niewiele jest rzeczy bardziej romantycznych niż pakowanie kosza piknikowego i koca na cudowną randkę z drugą połówką. Przed wyjściem weź kosz, a drugą ręką złap uchwyt głośnika Revolve+ II. Ten zewnętrzny głośnik bezprzewodowy, zapewniający potężny, wielokierunkowy dźwięk otoczy Twój piknik brzmieniem letniej muzyki, a pojemny akumulator pozwoli delektować się tymi chwilami przez nawet 17 godzin bez potrzeby ładowania. Na pikniku nie trudno o wypadek, lecz nawet jeśli zachlapiesz głośnik lampką wina — nie martw się. Revolve+ jest wodoodporny i drobny wypadek nie zepsuje nastroju.

Głośnik SoundLink Micro Bluetooth w trakcie mocowania do kierownicy roweru

GŁOŚNIK SOUNDLINK MICRO BLUETOOTH

Najlepszy przyjaciel rowerzysty

Pod koniec każdego treningu następuje chwila, w której nogi stają się ciężkie, serce wali jak szalone, a płuca desperacko łapią powietrze. W takich sytuacjach każdy potrzebuje dodatkowej motywacji — na przykład idealnej playlisty. Niezależnie od tego, czy jedziesz rowerem górskim, czy idziesz drogą, ten niepozorny głośnik zewnętrzny sprawdzi się idealnie. Głośnik SoundLink Micro można przyczepić do plecaka lub kierownicy, aby bezprzewodowo słuchać doskonałego brzmienia swojej ulubionej rowerowej playlisty. Nie pozwól, aby deszcz powstrzymał Cię przed wyjściem na szlak lub słuchaniem muzyki. Dzięki warstwie zewnętrznej z silikonowej gumy ten przenośny, wodoodporny głośnik sprosta nawet najtrudniejszym warunkom i uczyni Cię przywódcą każdej grupy.

Biały głośnik SoundLink Color Bluetooth II na stole

GŁOŚNIK SOUNDLINK COLOR BLUETOOTH II

Dźwięk z nutą słońca

Gdy wybierasz się na plażę, pakujesz wszystko, co niezbędne: krem przeciwsłoneczny, ręczniki plażowe i świetną książkę. Głośnik SoundLink Color Bluetooth II to kolejny niezbędny element plażowego wyposażenia, któremu nie straszny piasek. Brzmienie głośnika prowadzi Cię w wakacyjny nastrój z pocztówek i marzeń. Ten głośnik zewnętrzny waży mniej niż mokry ręcznik i może pracować przez cały dzień dzięki akumulatorowi litowo-jonowemu, który zapewnia nawet 8 godzin odtwarzania. Odporny na zachlapania głośnik SoundLink Color II o doskonałym brzmieniu może wkrótce stać się Twoim stałym towarzyszem na plaży.

System S1 Pro na ogrodowym stole podczas imprezy

SYSTEM S1 PRO

Hałas lokalnej imprezy

Pory roku przywodzą na myśl wspomnienia. Letnie imprezy przed powrotem dzieci do szkoły, najlepsze przyjęcia w ogrodzie i zjazdy rodzinne w jednakowych koszulkach. Duże spotkania z ukochanymi osobami są źródłem ciekawych opowieści, którymi dzielimy się z innymi. System S1 Pro to największy i najwydajniejszy zasilany akumulatorem głośnik Bluetooth®, który sprawdzi się podczas każdej dużej imprezy na świeżym powietrzu. Dzięki gniazdu mikrofonowemu i bezprzewodowej transmisji Bluetooth możesz mówić do wszystkich i udowodnić, że jesteś najlepszym DJ-em w rodzinie, lub zaprosić zespół z sąsiedztwa do zagrania koncertu. Ten przenośny głośnik zapewnia profesjonalny dźwięk wysokiej jakości podczas każdej imprezy.

Życie lubi płatać figle

Podczas imprezy lub wyprawy na świeżym powietrzu może zaskoczyć Cię niespodziewana zmiana pogody lub nieproszony gość. Jednak dzięki przenośnym głośnikom bezprzewodowym Bose możesz mieć pewność, że przyjemność nie skończy się przy drobnych potknięciach.

POWIĄZANE PRODUKTY