NOWE PRODUKTY JUŻ TU SĄ! ZAPOZNAJ SIĘ Z NIMI.
Sklepy Koszyk
Kobieta w słuchawkach Bose QuietComfort Earbuds II

W jaki sposób spersonalizowane słuchawki douszne zapewniają najlepszy dźwięk i dopasowanie

Uszy każdej osoby są inne, więc dlaczego większość słuchawek dousznych jest taka sama? Słuchawki Bose QuietComfort® Earbuds II zmieniają to, dając Ci możliwość personalizacji. Te bezprzewodowe słuchawki douszne nowej generacji zostały wyposażone w pionierską technologię kalibracji dźwięku CustomTune™, która personalizuje brzmienie pod kątem uszu konkretnego użytkownika. Ponadto są dostępne w 9 konfiguracjach rozmiarów, umożliwiając optymalne dopasowanie. 

Oto jak nowe słuchawki QC Earbuds II firmy Bose umożliwiają personalizację.

Technologia CustomTune

Jednym z podstawowych ulepszeń zastosowanych w słuchawkach QuietComfort® Earbuds II jest opracowana przez firmę Bose technologia CustomTune, która kalibruje dźwięk na nowy sposób. Po włożeniu słuchawek do uszu odtwarzany jest sygnał dźwiękowy. Mikrofon umieszczony wewnątrz słuchawki mierzy dźwięk w kanale słuchowym użytkownika i idealnie dostosowuje go do bębenków. Technologia CustomTune kompensuje również różnice między uszami użytkownika, ponieważ lewe i prawe ucho nie są identyczne pod względem kształtu, wielkości i stanu. W rezultacie otrzymujemy naprawdę spersonalizowany balans dźwięku. 

Technologia CustomTune nie tylko korzystnie wpływa na brzmienie, ale także na wyciszenie dźwięku, dostosowując redukcję hałasu do kształtu Twoich uszu. Jest w stanie dokładnie wytłumić najtrudniejsze do wyciszenia dźwięki, takie jak ludzki głos.

Zestaw Fit Kit

Kolejnym nowym narzędziem, które jeszcze bardziej personalizuje te wygodne słuchawki douszne, jest „zestaw dopasowujący” dołączany do każdych nowych słuchawek QC Earbuds II. Zestaw Bose QuietComfort® Earbuds II Fit Kit zawiera trzy pary miękkich silikonowych końcówek dousznych, umożliwiając dobór najwygodniejszej z nich, oraz trzy pary opasek stabilizujących, które otaczają słuchawki z zewnątrz, jeszcze lepiej dopasowując je do kształtu uszu. Opaski stabilizujące są wykonane z miękkiego silikonu, co zapewnia komfort i dobre dopasowanie przez cały dzień. Wkładki douszne delikatnie, ale pewnie przylegają do uszu i zapewniają równomierny kontakt w każdym punkcie. Opaski stabilizujące przylegają do konturów ucha. A ponieważ nie ma dwóch takich samych uszu, nawet u jednej osoby, możesz łączyć wkładki i opaski o różnych rozmiarach, aby uzyskać perfekcyjne dopasowanie.

Mężczyzna w słuchawkach Bose QuietComfort Earbuds II w plenerze

Fit Kit zawiera trzy pary końcówek dousznych i trzy pary opasek stabilizujących z miękkiego silikonu

Jeśli idziesz ruchliwą ulicą miasta, tryb Aware automatycznie włącza technologię ActiveSense, wyciszając głośne dźwięki, np. przejeżdżającego autobusu.

Kobieta w słuchawkach Bose QuietComfort Earbuds II

Najlepszy na świecie system redukcji hałasu

Redukcja hałasu jest często kwestią osobistych preferencji. Technologia Bose wyróżnia się tym, że pozwala użytkownikom dostosować stopień redukcji do ich preferencji i sytuacji, podczas gdy inne produkty zapewniają tylko dwa ustawienia — włącz i wyłącz. Jeśli pracujesz w gwarnej kawiarni, tryb Quiet zapewnia maksymalną redukcję hałasu, wyciszając rozmowy klientów i dźwięki np. tłuczonych naczyń. Jeśli idziesz ruchliwą ulicą miasta, tryb Aware automatycznie stosuje technologię ActiveSense™, aby ściszyć głośne dźwięki, np. przejeżdżającego autobusu, do właściwego poziomu i zwiększyć świadomość sytuacyjną użytkownika. Jeśli chcesz uzyskać pośredni poziom redukcji hałasu, możesz za pomocą aplikacji Bose Music utworzyć do 10 własnych profili, aby maksymalnie uwydatnić pożądany dźwięk i wyciszyć każdy pozostały.

Mężczyzna korzystający ze słuchawek Bose QuietComfort Earbuds II na miejskiej ulicy
Ekrany smartfonów ze słuchawkami Bose QuietComfort Earbuds II w aplikacji Bose Music

Aplikacja Bose Music

Redukcja hałasu to tylko jedna z wielu opcji w aplikacji Bose Music, która pozwala spersonalizować i precyzyjnie dostosować wrażenia odsłuchowe. Za pomocą aplikacji można również zarządzać połączeniami Bluetooth®, łączyć się z serwisami streamingowymi, regulować czułość wykrywania włożenia do ucha, ustawiać preferencje dotyczące połączeń telefonicznych, sprawdzać poziom naładowania akumulatora, uzyskiwać dostęp do asystenta głosowego oraz tworzyć „ulubione” ustawienia, które można szybko wybierać za pomocą interfejsu dotykowego słuchawek QC Earbuds II. Kolejnym ważnym aspektem personalizacji dźwięku jest korektor, który pozwala ustawić poziom basów, tonów średnich i wysokich pod kątem danego ucha, sytuacji odsłuchowej i pożądanej jakości dźwięku.

Spersonalizowane słuchawki douszne dające osobiste wrażenia

Im bliżej jesteśmy swojej ulubionej muzyki, tym większa nasza energia, radość i produktywność. Dlatego spersonalizowane słuchawki douszne są dość cennym nabytkiem, a każde nowe narzędzie oddane do dyspozycji użytkownika Bose QuietComfort Earbuds II umożliwia jeszcze większą personalizację. Teraz możesz dostosować słuchawki w sposób, o jakim do tej pory można było tylko pomarzyć. W efekcie zyskasz muzycznego towarzysza, który pomoże Ci być bardziej sobą.

Słuchawki Bose QuietComfort Earbuds II w kolorach czarnym i Soapstone

Dostępność produktu może się różnić w zależności od kraju.

POWIĄZANE PRODUKTY