NOWE PRODUKTY JUŻ TU SĄ! ZAPOZNAJ SIĘ Z NIMI.
Sklepy Koszyk

JAK ZWIĘKSZYĆ MOŻLIWOŚCI PRODUKTÓW BOSE DZIĘKI TECHNOLOGII BOSE SIMPLESYNC™

Na imprezie i w swoim pokoju

Technologia Bose SimpleSync™ pozwala sparować inteligentne głośniki Bose i listwy głośnikowe Bose z innymi kompatybilnymi produktami firmy Bose*. Chcesz oglądać telewizję bez zakłócania spokoju innym? Sparuj listwę głośnikową z wybranymi słuchawkami Bose, aby cieszyć się dźwiękiem z telewizora na wyłączność. Chcesz słuchać tego samego utworu w wielu pomieszczeniach jednocześnie? Sparuj głośnik lub listwę głośnikową z wybranym głośnikiem Bluetooth® Bose, aby dodać więcej dźwięku w całym domu. Zobacz, jak to działa.

ŁĄCZENIE LISTWY GŁOŚNIKOWEJ ZE SŁUCHAWKAMI

Gdy Ty chcesz oglądać, a dziecko śpi

Drzemka maluszka to doskonała okazja, by nadrobić zaległości w oglądaniu ulubionego serialu. Ale pewnie wtedy obawiasz się, że zbyt głośny dźwięk je obudzi, prawda? Wybierasz więc oglądanie bez dźwięku, z napisami. Teraz nie musisz się tym martwić. Technologia SimpleSync™ pozwala sparować wybrane* słuchawki Bose z inteligentnym głośnikiem Bose Smart Soundbar, aby cieszyć się dźwiękiem na wyłączność. A co najważniejsze – zapewnia możliwość indywidualnego sterowania głośnością. Dzięki temu dzieci mogą spać spokojnie, a Ty oglądasz ulubiony serial tak głośno, jak tylko chcesz. Obejrzyj poniższy film i przekonaj się jakie to proste.

ŁĄCZENIE GŁOŚNIKÓW

Gdy impreza toczy się w wielu miejscach

Niezależnie od tego, czy odwiedza Cię rodzina, czy organizujesz coroczne przyjęcie na święta, chcesz, aby muzyka cieszyła gości w każdym miejscu. Wypełnij brzmieniem dom oraz taras, a muzyka będzie towarzyszyć Ci przez cały czas trwania imprezy. W filmie poniżej pokazujemy, jak za pomocą technologii SimpleSync™ połączyć inteligentny głośnik Bose Smart Speaker z wybranym* przenośnym głośnikiem Bose SoundLink Bluetooth lub wybranym głośnikiem SoundTouch. Technologia SimpleSync™ oferuje skuteczne połączenie w typowym dla łączności Bluetooth promieniu 9 m**.

**Na siłę sygnału mogą czasem wpływać ściany i użyte materiały budowlane.

APLIKACJA BOSE MUSIC

Aplikacja, która otwiera nowe możliwości

Bezpłatna aplikacja Bose Music to jedyna aplikacja, jakiej potrzebujesz do korzystania z technologii SimpleSync™ – nawet w przypadku głośników SoundTouch*. Wystarczy kilka kliknięć, aby sparować ze sobą dwa wybrane produkty, dzięki czemu Twoje słuchawki zyskają nieznane dotąd możliwości. Przed rozpoczęciem sprawdź, czy kompatybilne produkty są włączone i gotowe do parowania. Następnie uruchom aplikację na swoim urządzeniu przenośnym.

*Nie jest wymagane korzystanie z aplikacji SoundTouch.

Logo aplikacji Bose Music

Łączenie bez aplikacji

Naciśnij, aby sparować, przytrzymaj, aby połączyć.

Nie masz telefonu pod ręką? Nie masz dostępu do aplikacji? Żaden problem. Zwyczajnie naciśnij i przytrzymaj przycisk Bluetooth na każdym urządzeniu, aby błyskawicznie pogrupować i zsynchronizować ich dźwięk. 

Masz już grupy? Teraz masz możliwość połączenia inteligentnej listwy głośnikowej lub głośnika z istniejącą grupą lub urządzeniem inteligentnym poprzez naciśnięcie i przytrzymanie przycisku Action na łączonym urządzeniu. W ten sposób możesz je szybko sparować i zsynchronizować.

Parowanie słuchawek Bose Headphones 700 z funkcją redukcji szumów z głośnikiem Bose Smart Soundbar 900

Często zadawane pytania

Co to jest Bose SimpleSync™?

SimpleSync™ to opatentowana przez firmę Bose technologia, która pozwala sparować urządzenie z rodziny inteligentnych produktów Bose Smart Family* z wybranym głośnikiem lub słuchawkami firmy Bose. 

*Kompatybilne produkty

Jak korzystać z technologii SimpleSync™?

Otwórz aplikację Bose Music na urządzeniu mobilnym i przejdź do ustawień urządzenia z rodziny inteligentnych produktów Bose Smart Family. Następnie dotknij ikony produktu znajdującej się w prawym dolnym rogu ekranu, wybierz funkcję „Grupuj” i dodaj głośnik albo słuchawki Bose. Pamiętaj, aby przed otwarciem aplikacji na urządzeniu przenośnym włączyć głośnik Bluetooth lub słuchawki i uruchomić na nich tryb parowania. Nie musisz korzystać z aplikacji SoundTouch, nawet jeśli parujesz produkt SoundTouch. Pełna lista urządzeń znajduje w artykule Produkty obsługujące technologię SimpleSync™ w sekcji pomocy technicznej firmy Bose.

Ile produktów Bose mogę sparować jednocześnie za pomocą technologii SimpleSync™?

Za pomocą technologii SimpleSync™ można połączyć ze sobą maksymalnie dwa urządzenia. Aby uzyskać stabilne połączenie, oba produkty muszą znajdować się w zasięgu działania bezprzewodowej łączności Bluetooth (ok. 9 m). Na zasięg mogą wpływać ściany i użyte materiały budowlane.

Które produkty Bose obsługują technologię SimpleSync™?

Wszystkie urządzenia z rodziny inteligentnych produktów Bose Smart Family można sparować z wybranymi słuchawkami i głośnikami Bose. Liczba kompatybilnych produktów będzie się zwiększać z czasem. Pełne zestawienie tych urządzeń znajduje się w artykule Produkty obsługujące technologię SimpleSync™ w sekcji pomocy technicznej firmy Bose.

Czy za pomocą technologii SimpleSync™ mogę połączyć głośnik SoundTouch obsługujący Bluetooth z inteligentnym głośnikiem Bose Smart Speaker?

Tak. SimpleSync™ ustanawia połączenie Bluetooth między inteligentnym głośnikiem Bose Smart Speaker a głośnikiem SoundTouch obsługującym Bluetooth. Przesył sygnału odbywa się w trybie jeden do jednego, co pozwala w doskonałej synchronizacji odtwarzać tę samą muzykę na obu urządzeniach znajdujących się w różnych pokojach. Niemniej jednak głośnik SoundTouch musi pozostać w zasięgu łączności Bluetooth (ok. 9 m).

Dostępność produktu może się różnić w zależności od kraju

PRODUKTY BOSE OBSŁUGUJĄCE TECHNOLOGIĘ SIMPLESYNC™

Poniżej znajduje się lista wybranych urządzeń obsługujących technologię SimpleSync. Liczba kompatybilnych produktów będzie się zwiększać z czasem. Pełny wykaz znajdziesz w artykule „Produkty obsługujące technologię SimpleSync™” w sekcji pomocy technicznej firmy Bose.

  Wybrano maksymalną liczbę (4) przedmiotów do porównania.   Osiągnięto maksymalną liczbę 4 przedmiotów   Można porównywać tylko podobne do siebie produkty.   Porównuj tylko podobne do siebie przedmioty.
(0)
Wybierz od 2 do 4 przedmiotów do porównania