WYSYŁKA MOŻLIWA W CIĄGU 1–2 DNI ROBOCZYCH. DLA ZAMÓWIEŃ O WARTOŚCI CO NAJMNIEJ 200 zł PRZYSŁUGUJE 90-DNIOWY OKRES PRÓBNY BEZ RYZYKA I BEZPŁATNA DOSTAWA STANDARDOWA.

ZWIĘKSZ MOŻLIWOŚCI PRODUKTÓW BOSE DZIĘKI TECHNOLOGII BOSE SIMPLESYNC™

Usłysz każdy dźwięk w filmach i piosenkach

Bose SimpleSync to nowa technologia, która umożliwia parowanie głośników z serii Bose Home Speaker z wybranymi przenośnymi głośnikami Bluetooth® Bose* lub słuchawkami Bose Noise Cancelling Headphones 700. Ta nowa funkcja jest prosta w obsłudze i niezwykle przydatna. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

* Lista zgodnych produktów znajduje się poniżej.

Mężczyzna oglądający telewizję w słuchawkach Bose Noise Cancelling Headphones 700 w towarzystwie śpiącej kobiety
Słuchawki Bose i głośnik soundbar Bose
Telewizor i słuchawki Bose

Gdy Ty chcesz oglądać, a inni już śpią

ŁĄCZENIE GŁOŚNIKA SOUNDBAR ZE SŁUCHAWKAMI

Wyobraź sobie, że wspólnie z bliską osobą oglądacie najnowszy serial o nadprzyrodzonych, mrożących krew w żyłach zjawiskach i dotarliście do połowy odcinka. Ona jest już śpiąca, ale możesz dokończyć oglądanie bez niej. W jaki sposób możesz oglądać dalej, nie zakłócając jej snu? Jeśli masz głośnik Bose Soundbar 500 lub 700 podłączony do telewizora, możesz skorzystać z technologii SimpleSync, by sparować głośnik ze słuchawkami Bose Noise Cancelling Headphones 700. Niezależna kontrola głośności pozwoli Ci przyciszyć lub całkowicie wyciszyć głośnik soundbar, a jednocześnie delektować się głośnym i wyraźnym dźwiękiem w słuchawkach. Dzięki temu będziesz mógł dokończyć oglądanie, nie budząc jej i nie zdradzając niesamowitych zwrotów akcji.

Głośnik soundbar Bose i słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700

Oglądanie w większym rodzinnym gronie

ŁĄCZENIE GŁOŚNIKA SOUNDBAR ZE SŁUCHAWKAMI

Technologia Bose SimpleSync sprawdza się także w odwrotnych sytuacjach — gdy w pokoju jest osoba, która musi słyszeć dźwięk telewizora głośniej, a nie ciszej, niż pozostali. Mogą to być dziadkowe, którzy wpadli w odwiedziny, aby razem z wnukami obejrzeć najnowszy film animowany o ożywających zabawkach. Dzieci zazwyczaj domagają się podkręcenia głośności, ale nawet one uciekają w popłochu, gdy dziadek dorwie się do pilota. Na szczęście teraz wystarczy, że sparujesz swoje słuchawki Bose Headphones 700 z głośnikiem Bose Soundbar 700 za pomocą technologii SimpleSync i pożyczysz je dziadkowi. Będzie mógł on usłyszeć wszystko głośno i wyraźnie, a pozostali członkowie rodziny ocalą swoje bębenki.

Mężczyzna słuchający dźwięku z głośnika Bose Home Speaker 300
Głośnik Bose home speaker i głośnik Bluetooth
Para słuchająca dźwięku z głośnika SoundLink Color II

Gdy małe przyjęcie zmienia się w taneczną imprezę

ŁĄCZENIE GŁOŚNIKÓW

Wyobraź sobie, że urządzasz małe przyjęcie dla kilku bliskich znajomych. Jednak po kilku godzinach zjawiają się znajomi znajomych i w pokoju zaczyna robić się tłoczno. Najlepiej byłoby, gdyby część osób przeniosła się do innego pokoju. Jednak tam byliby skazani na brak muzyki. Jeśli masz głośnik z serii Bose Home Speaker i przenośny głośnik* Bluetooth Bose, możesz sparować je za pomocą SimpleSync, by odtwarzać ten sam utwór w dwóch pomieszczeniach. Dzięki temu goście nie będą musieli się tłoczyć, a muzyka będzie nadal grać. Technologia SimpleSync zapewnia skuteczne połączenie w typowym dla łączności Bluetooth* promieniu 9 m.

* Lista zgodnych produktów znajduje się poniżej.
* Na odbiór mogą czasem wpływać ściany i użyte materiały budowlane.

Grupa znajomych bawiących się w kuchni i słuchających muzyki z głośnika Bose Home Speaker 300
Wyświetlacz smartfona przedstawiający menu zgrupowania głośnika Soundbar 700 ze słuchawkami Bose Noise Cancelling Headphones 700

Aplikacja, która zwiększa możliwości

APLIKACJA BOSE MUSIC

Bezpłatna aplikacja Bose Music jest bardzo przydatna — może np. pomóc w skonfigurowaniu funkcji SimpleSync. Wystarczy kilka dotknięć, by głośniki i słuchawki Bose zyskały nieznany dotąd potencjał. Przed rozpoczęciem sprawdź, czy zgodne produkty* są włączone i działają w trybie parowania. Następnie uruchom aplikację w urządzeniu przenośnym.

* Lista zgodnych produktów znajduje się poniżej.

Często zadawane pytania

Co to jest Bose SimpleSync?

SimpleSync to opatentowana technologia Bose, która umożliwia parowanie głośników z serii Bose Home Speaker z wybranymi przenośnymi głośnikami Bluetooth lub słuchawkami Bose Headphones 700.

Jak można skorzystać z technologii SimpleSync?

Aby rozpocząć, otwórz aplikację Bose Music w urządzeniu przenośnym i przejdź do karty produktu z serii Bose Home Speaker. Następnie dotknij kolejno ikony produktu znajdującej się w prawym dolnym rogu ekranu i napisu „Grupuj”, aby dodać swój przenośny głośnik Bluetooth Bose lub słuchawki Bose Headphones 700. Aby procedura mogła zakończyć się sukcesem, należy włączyć głośnik Bluetooth i słuchawki Headphones 700 oraz uruchomić w obu urządzeniach tryb parowania.

Ile produktów Bose mogę sparować jednocześnie za pomocą technologii SimpleSync?

Za pomocą technologii SimpleSync można tworzyć tylko pojedyncze połączenia, więc nie można używać jej do parowania więcej niż dwóch urządzeń. Oba produkty muszą znajdować się w zasięgu działania bezprzewodowej łączności Bluetooth (około 9 m), aby połączenie nie zostało zerwane. Na odbiór mogą czasem wpływać ściany i użyte materiały budowlane.

Które produkty Bose obsługują SimpleSync?

Wszystkie głośniki z serii Bose Home Speaker (Bose Home Speaker 300, Bose Home Speaker 500, Bose Portable Smart Speaker, Bose Soundbar 500 i Bose Soundbar 700) można sparować z produktami Bose, które wymieniono poniżej. Liczba zgodnych produktów będzie się zwiększać. Pełne zestawienie urządzeń obsługujących tę technologię znajduje się w sekcji Stosowanie grup w pomocy technicznej firmy Bose.

Dostępność produktu może się różnić w zależności od kraju.