ODKRYJ NAJLEPSZĄ NA ŚWIECIE REDUKCJĘ HAŁASU: SŁUCHAWKI QUIETCOMFORT® II Z 90-DNIOWYM OKRESEM PRÓBNYM BEZ RYZYKA. WIĘCEJ INFORMACJI

JAK ZWIĘKSZYĆ MOŻLIWOŚCI PRODUKTÓW BOSE DZIĘKI TECHNOLOGII BOSE SIMPLESYNC™

Słuchanie indywidualnie lub w grupie

Technologia Bose SimpleSync™ pozwala sparować głośnik Bose Smart Soundbar ze zgodnymi produktami firmy Bose*. Chcesz oglądać telewizję bez zakłócania spokoju innym? Sparuj głośnik soundbar z wybranymi słuchawkami Bose, aby cieszyć się dźwiękiem z telewizora na wyłączność. Chcesz słuchać tego samego utworu w wielu pomieszczeniach jednocześnie? Sparuj głośnik lub soundbar z wybranym głośnikiem Bluetooth® Bose, aby dodać więcej dźwięku w całym domu. Oto jak to działa.

ŁĄCZENIE GŁOŚNIKA SOUNDBAR ZE SŁUCHAWKAMI

Gdy Ty chcesz oglądać, a inni śpią

Drzemka dziecka to doskonała okazja, by nadrobić zaległości w oglądaniu ulubionego serialu. Ale pewnie wtedy boisz się, że zbyt głośny dźwięk je obudzi, prawda? Wybierasz więc oglądanie bez dźwięki — z napisami. Ten czas już minął. Technologia SimpleSync™ pozwala sparować wybrane* słuchawki Bose z głośnikiem Bose Smart Soundbar, aby mieć dźwięk na wyłączność. A co najważniejsze — możliwość indywidualnego sterowania głośnością. Dzięki temu dzieci wyśpią się w spokoju, a Ty obejrzysz ulubiony serial tak głośno, jak tylko chcesz. Zobacz film i przekonaj się jakie to proste.

ŁĄCZENIE GŁOŚNIKÓW

Gdy przyjęcie toczy się w wielu miejscach

Niezależnie od tego, czy odwiedza Cię rodzina, czy organizujesz coroczne przyjęcie na święta, chcesz, aby muzyka grała wszędzie. Wypełnij brzmieniem dom oraz taras, a muzyka będzie towarzyszyć Ci przez cały czas, gdy będziesz witać i oprowadzać gości. W filmie poniżej pokazujemy, jak za pomocą technologii SimpleSync™ połączyć głośnik Bose Smart Speaker z wybranym* przenośnym głośnikiem Bose SoundLink Bluetooth lub wybranym głośnikiem SoundTouch. Technologia SimpleSync™ zapewnia skuteczne połączenie w typowym dla łączności Bluetooth promieniu 9 m**.

** Na odbiór mogą czasem wpływać ściany i użyte materiały budowlane.

APLIKACJA BOSE MUSIC

Aplikacja, która zwiększa możliwości

Bezpłatna aplikacja Bose Music to jedyna aplikacja, jakiej potrzebujesz do korzystania z technologii SimpleSync™ — nawet w przypadku głośników SoundTouch*. Wystarczy kilka kliknięć, aby sparować ze sobą dwa wybrane produkty. Dzięki temu Twoje głośniki i słuchawki zyskają nieznane dotąd możliwości. Przed rozpoczęciem sprawdź, czy zgodne produkty są włączone i działają w trybie parowania. Następnie uruchom aplikację na urządzeniu przenośnym.

* Nie jest wymagane korzystanie z aplikacji SoundTouch.

Logo aplikacji Bose Music

Często zadawane pytania

Co to jest Bose SimpleSync™?

SimpleSync™ to opatentowana przez firmę Bose technologia, która pozwala sparować urządzenie z rodziny inteligentnych produktów Bose* z wybranym głośnikiem lub wybranymi słuchawkami firmy Bose.

* Zgodne produkty

Jak można skorzystać z technologii SimpleSync™?

Otwórz aplikację Bose Music na urządzeniu mobilnym i przejdź do ustawień urządzenia z rodziny inteligentnych produktów Bose. Następnie dotknij ikony produktu znajdującej się w prawym dolnym rogu ekranu, wybierz funkcję „Grupuj” i dodaj swój głośnik albo swoje słuchawki Bose. Pamiętaj, aby przed otwarciem aplikacji na urządzeniu przenośnym włączyć głośnik Bluetooth lub słuchawki i uruchomić na danym urządzeniu tryb parowania. Nie musisz korzystać z aplikacji SoundTouch, nawet jeśli parujesz produkt SoundTouch. Pełna lista produktów znajduje w artykule Produkty obsługujące technologię SimpleSync™ w sekcji pomocy technicznej firmy Bose.

Ile produktów Bose mogę sparować jednocześnie za pomocą technologii SimpleSync™?

Za pomocą technologii SimpleSync™ można połączyć ze sobą maksymalnie dwa urządzenia. Aby uzyskać stabilne połączenie, oba produkty muszą znajdować się w zasięgu działania bezprzewodowej łączności Bluetooth (ok. 9 m). Na odbiór mogą czasem wpływać ściany i użyte materiały budowlane.

Które produkty Bose obsługują technologię SimpleSync™?

Wszystkie urządzenia z rodziny inteligentnych produktów Bose można sparować z wybranymi słuchawkami i głośnikami Bose. Liczba zgodnych produktów będzie się zwiększać. Pełne zestawienie tych urządzeń znajduje się w artykule Produkty obsługujące technologię SimpleSync™ w sekcji pomocy technicznej firmy Bose.

Czy za pomocą technologii SimpleSync™ mogę połączyć głośnik SoundTouch obsługujący Bluetooth z głośnikiem Bose Smart Speaker?

Tak. SimpleSync™ ustanawia połączenie Bluetooth między głośnikiem Bose Smart Speaker a głośnikiem SoundTouch obsługującym Bluetooth. Przesył sygnału następuje w trybie jeden do jednego, co pozwala w doskonałej synchronizacji odtwarzać tę samą muzykę na obu urządzeniach znajdujących się w różnych pokojach. Niemniej jednak głośnik SoundTouch musi pozostać w zasięgu łączności Bluetooth (ok. 9 m).

Dostępność produktu może się różnić w zależności od kraju.

PRODUKTY BOSE ZGODNE Z TECHNOLOGIĄ SIMPLESYNC™

Poniższe produkty to tylko niektóre urządzenia obsługujące funkcję SimpleSync. Liczba zgodnych produktów będzie się zwiększać. Pełne zestawienie urządzeń obsługujących tę technologię znajduje się w artykule „Produkty obsługujące technologię SimpleSync™” w sekcji pomocy technicznej firmy Bose.

  Wybrano maksymalną liczbę (4) przedmiotów do porównania.   Osiągnięto maksymalną liczbę 4 przedmiotów   Można porównywać tylko podobne do siebie produkty.   Porównuj tylko podobne do siebie przedmioty.
(0)
Wybierz od 2 do 4 przedmiotów do porównania