NOWE PRODUKTY JUŻ TU SĄ! ZAPOZNAJ SIĘ Z NIMI.
Sklepy Koszyk

Inteligentny soundbar nie tylko poprawia jakość brzmienia telewizora.

Soundbar może poprawić funkcjonalność telewizora. Inteligentny soundbar poprawia jakość Twojego życia.

Inteligentny soundbar nie tylko poprawia jakość brzmienia telewizora

Jeśli nie możesz zdecydować, czy zakup głośnika soundbar to uzasadniony wydatek, to inteligentny soundbar może okazać się najlepszym wyborem. Inteligentne soundbary, takie jak Bose Smart Soundbar 700 i Bose Smart Soundbar 300, poprawiają brzmienie Twojego telewizora. Ale to nie wszystko, co potrafią.

Rozpocznij dzień z inteligentnym głośnikiem

Inteligentny soundbar Bose to właściwie inteligentny głośnik i soundbar w jednym. Inteligentne soundbary Bose obsługują łączność Wi-Fi® i pozwalają korzystać z wbudowanych asystentów głosowych*. Wyobraźmy sobie, że jest wcześnie rano. Przygotowujesz się do pracy. Wykonujesz wiele czynności, na które masz mało czasu. Dzięki inteligentnemu głośnikowi Bose wystarczy, że powiesz jedno słowo, a uzyskasz informacje, prognozę pogody i wiele więcej. Nie musisz przy tym angażować rąk. Możesz w tym czasie brać prysznic, ubierać się, jeść i kończyć przygotowania do wyjścia.

Niech muzyka gra

Inteligentny soundbar Bose dostarczy Ci informacji, a także rozrywki. Jeśli masz w zwyczaju włączać telewizor zaraz po powrocie do domu, pewnie jest już to pamięć mięśniowa aniżeli świadome działanie. Co jeśli zamiast telewizora byłby to głośnik soundbar? Inteligentny głośnik soundbar Bose to przecież wydajny domowy system muzyczny. Dzięki wbudowanej obsłudze głosem do uruchomienia ulubionej muzyki, najlepszych internetowych stacji radiowych, podcastów i audiobooków wystarczy jedno Twoje słowo. Głośnik wypełni pomieszczenie wyraźnym i doskonale brzmiącym dźwiękiem. Inteligentny głośnik Bose można także łączyć z innymi głośnikami inteligentnymi lub głośnikami soundbar firmy Bose, aby słuchać muzyki bez przerw w całym domu. Możesz słuchać różnych piosenek w różnych pomieszczeniach lub tej samej piosenki w każdym pomieszczeniu jednocześnie i sprawić, że pozostali domownicy zaśpiewają razem z Tobą. Ponadto każdy z Twoich gości może za pomocą technologii Bluetooth® podłączyć do niego swoje urządzenie mobilne i odtworzyć swój ulubiony kawałek.

Powiedz, co chcesz oglądać

Wyjątkowa technologia Bose Voice4Video™ rozszerza możliwości sterowania głosem poprzez asystenta Alexa, czego nie potrafi żaden inny głośnik soundbar. Dzięki niej, używając swojego głosu, możesz nie tylko sterować inteligentnym soundbarem Bose, ale też telewizorem lub dekoderem telewizji satelitarnej. Nie potrzebujesz pilota. Nie musisz niczego naciskać. Nie musisz się o nic martwić. Wystarczy jedno proste polecenie wypowiedziane do asystenta Alexa, aby włączyć telewizor i przejść do ulubionego programu. Nawet mniej zaznajomieni z technologią goście lub kumple, którzy przyszli na mecz, poczują się jak eksperci. Co więcej, dzięki asystentowi Alexa można wykonywać połączenia z inteligentnymi produktami Bose, produktami Amazon Echo i telefonami. Bez angażowania rąk, bez sięgania po telefon i całkowicie za darmo**.

Wieczory z rozrywką

Już wiemy, że inteligentny soundbar Bose dostarcza niezbędnych informacji. Jest także wydajnym domowym systemem dźwiękowym o porywającym brzmieniu. Ale musimy pamiętać o tym, w czym nie ma sobie równych. Nie chodzi nam tylko o lepszy dźwięk odtwarzanych na nim filmów, imprez sportowych i nie tylko. Mamy na myśli to, jakich emocji i uczuć dostarcza on Tobie, czyli słuchaczowi, który przeżywa chwile rozgrywające się na ekranie. Dudnienie widowni przed najważniejszym momentem meczu. Ryk wyskakującego zza drzew tyranozaura. Dzięki głośnikowi Bose Smart Soundbar możesz poczuć dźwięk. A co jeśli chcesz obejrzeć jakiś program z dźwiękiem klasy Bose, ale nie chcesz przeszkadzać innym osobom? Możesz połączyć głośnik Bose Smart Soundbar 300 lub Bose Smart Soundbar 700 ze słuchawkami Bose Headphones 700 lub QuietComfort® 45 headphones, by słuchać dźwięku z telewizora na swoich warunkach. Dzięki oddzielnym elementom regulacyjnym możesz ściszać lub wyciszać dźwięk głośnika z zachowaniem żądanej głośności dźwięku słuchawek.

* Dostępni asystenci głosowi mogą różnić się w zależności od kraju.
** Funkcja dzwonienia jest dostępna tylko z asystentem Alexa. Aby wykonywanie połączeń było możliwe, oba produkty muszą mieć skonfigurowaną tę funkcję i być w zasięgu sieci Wi-Fi.
Dostępność produktu może się różnić w zależności od kraju.


POWIĄZANE PRODUKTY