NOWE PRODUKTY JUŻ TU SĄ! ZAPOZNAJ SIĘ Z NIMI.
Sklepy Koszyk
Bob Maresca

Bob Maresca

Prezes zarządu

Bob Maresca jest prezesem zarządu firmy Bose. Zajmuje to stanowisko od 2013 roku, a łącznie pracuje w firmie Bose już ponad trzy dekady. Bob pełnił wiele funkcji w firmie, w tym m.in. funkcję prezesa i dyrektora generalnego Bose, wiceprezesa i dyrektora działu Bose Home Electronics, a także dyrektora generalnego Bose Noise Reduction Technology Group. W 1986 roku dołączył do firmy jako starszy analityk w ramach inicjatywy Bose dotyczącej zawieszenia pojazdów, zwanej „Project Sound”, a w 1996 roku został głównym inżynierem programu.

Bob jest właścicielem wielu patentów w dziedzinie zaawansowanych systemów sterowania, siłowników elektromagnetycznych i technologii czujników.

Przed karierą w firmie Bose Bob pracował jako inżynier badań w laboratoriach firmy Philips oraz w dziale instrumentów naukowych firmy Hewlett-Packard. Po ukończeniu studiów licencjackich w dziedzinie inżynierii elektrycznej i komputerowej na Uniwersytecie Stanforda ukończył studia licencjackie w dziedzinie inżynierii mechanicznej w Massachusetts Institute of Technology, uzyskując dyplom z wyróżnieniem w 1978 roku.