NOWE PRODUKTY JUŻ TU SĄ! ZAPOZNAJ SIĘ Z NIMI.
Sklepy Koszyk
Greta Bouley

Greta Bouley

Radca prawny i sekretarz korporacyjny

Greta Bouley pełni funkcję radcy prawnego i sekretarza korporacyjnego firmy. Greta doradza kierownikom wyższego szczebla i zarządowi w wielu kwestiach prawnych i biznesowych. Kieruje także zespołem prawników odpowiedzialnych za wszystkie sprawy prawne firmy Bose na całym świecie, w tym prawo korporacyjne, spory sądowe, własność intelektualną, zgodność z przepisami, zatrudnienie i nieruchomości.

Greta rozpoczęła swoją karierę w firmie Bose, współpracując z działem systemów samochodowych, zapewniając doradztwo prawne w zakresie relacji z dostawcami organizacji z producentami pojazdów na całym świecie. Świadomość, że tak wielu klientów każdego dnia zachwyca się niesamowitym dźwiękiem w swoich samochodach, było fantastycznym doświadczeniem.

Greta dołączyła do działu prawnego Bose w 2003 roku. Doradzała wszystkim grupom biznesowym w firmie, wspierała tworzenie i rozwój działalności na arenie międzynarodowej oraz posiada specjalistyczną wiedzę w zakresie ładu korporacyjnego. Przed karierą w firmie Bose Greta prowadziła prywatną praktykę w biurze kancelarii WilmerHale w Bostonie, gdzie zajmowała się prawem korporacyjnym. 

Greta uzyskała tytuł magistra prawa w School of Law Uniwersytetu w Bostonie. Uzyskała także tytuł licencjata na Tufts University.