NOWE PRODUKTY JUŻ TU SĄ! ZAPOZNAJ SIĘ Z NIMI.
Sklepy Koszyk
Hau Thai-Tang

Hau Thai-Tang

Dyrektor

Hau Thai-Tang dołączył do zarządu firmy Bose w czerwcu 2023 r. Wniósł ze sobą bogate doświadczenie w branży motoryzacyjnej, które zdobył w trakcie 34-letniej kariery w Ford Motor Company. Przed przejściem na emeryturę w 2022 r. Hau zajmował szereg kluczowych stanowisk strategicznych w firmie Ford, w tym stanowisko głównego inżyniera kultowego samochodu sportowego Mustang oraz inżyniera wyścigów IndyCar.

Hau uwielbia używać słuchawek QuietComfort 45 Headphones w domu i w podróży do słuchania muzyki, podcastów i audiobooków. Połączenie doskonałej redukcji szumów, długiej żywotności baterii i niezwykłego komfortu sprawia, że są jego ulubionym akcesorium.

Pełniąc funkcję dyrektora ds. platformy przemysłowej Ford, Hau kierował globalnymi zespołami ds. badań i zaawansowanej inżynierii, rozwoju produktów, projektowania, inżynierii produkcji, zakupów i łańcucha dostaw, dostarczając wiodące w branży portfolio cyfrowo połączonych pojazdów spalinowych i akumulatorowo-elektrycznych.

Poza pracą w Bose, Hau pełni funkcję dyrektora niewykonawczego w zarządzie dostawcy dla branży samochodowej BorgWarner.

Hau zdobył tytuł MBA na University of Michigan's Stephen M. Ross School of Business. Uzyskał tytuł licencjata w dziedzinie inżynierii mechanicznej na Uniwersytecie Carnegie Mellon.