NOWE PRODUKTY JUŻ TU SĄ! ZAPOZNAJ SIĘ Z NIMI.
Sklepy Koszyk
Jim Scammon

Jim Scammon

Prezes i Dyrektor ds. operacyjnych

Jim Scammon jest prezesem i dyrektorem operacyjnym firmy Bose Corporation, odpowiedzialnym za działalność firmy na całym świecie. Jim pełni obecną funkcję od 2020 roku po siedmiu latach pracy na stanowisku dyrektora finansowego firmy. 

Jednym z ulubionych elementów pracy w firmie Bose dla Jima jest obserwowanie, jak w laboratoriach firmy w życie wprowadzane są nowe, zadziwiające technologie, dzięki którym klienci, którzy codziennie korzystają z produktów firmy Bose, mogą cieszyć się niezwykłymi doświadczeniami.

Ponadto Jim spędził trzy lata na stanowisku wiceprezesa ds. rynku w regionie Azji i Pacyfiku, tworząc ścieżkę do pozytywnego rozwoju i ekspansji biznesowej w regionie. Przez ponad 30 lat w firmie Jim zajmował kilka stanowisk kierowniczych w działach marketingu, operacji, sprzedaży i finansów, na których pomagał w rozwoju nowych obszarów działalności i rynków.

Jim ukończył studia MBA w Olin School of Business w Babbon College. Studiował również ekonomię biznesu w Merrimack College, gdzie jest członkiem Rady Naukowej szkoły.