NOWE PRODUKTY JUŻ TU SĄ! ZAPOZNAJ SIĘ Z NIMI.
Sklepy Koszyk
John Brosnahan, CFA

John Brosnahan, CFA

Dyrektor finansowy

John Brosnahan jest dyrektorem finansowym firmy. Kieruje globalną organizacją skupioną na umożliwianiu firmie rozwoju na bazie własnego finansowania i długoterminowej rentowności. Jest odpowiedzialny za operacje finansowe, administracyjne i zarządzanie ryzykiem w firmie. Obejmuje to opracowanie strategii operacyjnej i finansowej, stałe monitorowanie, raportowanie i powiązane kontrole niezbędne do raportowania wyników finansowych firmy i ochrony aktywów firmy.

John korzystał już kiedyś z samochodowych systemów audio firmy Bose, gdy kupił Nissana Maxima z 1994 roku, wyposażonego w sprzęt firmy Bose. Pierwsze chwile w tym samochodzie poświęcił na słuchanie wydanej w 1994 roku płyty CD zespołu Soundgarden zatytułowanej „Superunknown”.

John dołączył do firmy Bose jako analityk finansowy w 1998 roku. W trakcie swojej kariery w firmie pełnił funkcję dyrektora ds. planowania i analizy finansowej, dyrektora ds. inicjatyw biznesowych w regionie Azji i Pacyfiku oraz zajmował inne stanowiska kierownicze wyższego szczebla, następnie został mianowany na stanowisko wiceprezesa ds. finansów w 2019 roku oraz na stanowisko dyrektora finansowego w 2020 roku.

John posiada tytuły magistra i licencjata Uniwersytetu Suffolk, gdzie obecnie jest członkiem Rady Finansowej programu dla absolwentów, doradcą akademickim i gościnnym wykładowcą.