ODKRYJ NAJLEPSZĄ NA ŚWIECIE REDUKCJĘ HAŁASU: SŁUCHAWKI QUIETCOMFORT® II Z 90-DNIOWYM OKRESEM PRÓBNYM BEZ RYZYKA. WIĘCEJ INFORMACJI
John Brosnahan, CFA

John Brosnahan, CFA

Dyrektor finansowy

John Brosnahan jest dyrektorem finansowym firmy. Kieruje globalną organizacją skupioną na umożliwianiu firmie rozwoju na bazie własnego finansowania i długoterminowej rentowności. Jest odpowiedzialny za operacje finansowe, administracyjne i zarządzanie ryzykiem w firmie. Obejmuje to opracowanie strategii operacyjnej i finansowej, stałe monitorowanie, raportowanie i powiązane kontrole niezbędne do raportowania wyników finansowych firmy i ochrony aktywów firmy.

John korzystał już kiedyś z samochodowych systemów audio firmy Bose, gdy kupił Nissana Maxima z 1994 roku, wyposażonego w sprzęt firmy Bose. Pierwsze chwile w tym samochodzie poświęcił na słuchanie wydanej w 1994 roku płyty CD zespołu Soundgarden zatytułowanej „Superunknown”.

John dołączył do firmy Bose jako analityk finansowy w 1998 roku. W trakcie swojej kariery w firmie pełnił funkcję dyrektora ds. planowania i analizy finansowej, dyrektora ds. inicjatyw biznesowych w regionie Azji i Pacyfiku oraz zajmował inne stanowiska kierownicze wyższego szczebla, następnie został mianowany na stanowisko wiceprezesa ds. finansów w 2019 roku oraz na stanowisko dyrektora finansowego w 2020 roku.

John posiada tytuły magistra i licencjata Uniwersytetu Suffolk, gdzie obecnie jest członkiem Rady Finansowej programu dla absolwentów, doradcą akademickim i gościnnym wykładowcą.