NOWE PRODUKTY JUŻ TU SĄ! ZAPOZNAJ SIĘ Z NIMI.
Sklepy Koszyk
Kevin Manzolini

Kevin Manzolini

Dyrektor ds. technicznych

Kevin Manzolini jest dyrektorem ds. technicznych firmy Bose, nadzorującym globalne działania badawczo-rozwojowe firmy. Kevin ma ponad 30-letnie doświadczenie w opracowywaniu produktów Bose i ściśle współpracuje z zespołami badawczymi, zespołami projektowymi i inżynieryjnymi oraz partnerami zewnętrznymi, aby zapewnić klientom Bose nowe innowacje i korzyści.

Kevin jest fanem produktów firmy Bose i oszczędzał pieniądze w czasie nauki w szkole średniej, aby kupić parę głośników Bose 401, z których korzysta do dziś i wciąż bardzo je lubi. 

Kevin pełnił coraz bardziej odpowiedzialne funkcje na szczeblu kierowniczym, odpowiadając za projektowanie i rozwój platform dla działów systemów specjalistycznych i rozrywki domowej. Przed zajęciem obecnego stanowiska Kevin pełnił funkcję wiceprezesa działu elektroniki użytkowej firmy Bose. 

Kevin uzyskał tytuł magistra w dziedzinie inżynierii elektrycznej i przetwarzania sygnałów na Uniwersytecie Północno-wschodnim. Uzyskał także licencjat z zakresu nauk ścisłych na Uniwersytecie Massachusetts.