NOWE PRODUKTY JUŻ TU SĄ! ZAPOZNAJ SIĘ Z NIMI.
Sklepy Koszyk
Laurie Yoler

Laurie Yoler

Dyrektor

Laurie Yoler zasiada w zarządzie firmy Bose od 2018 roku. Jest doświadczonym dyrektorem, inwestorem kapitału i strategiem. Laurie ma umiejętności doradzania firmom i założycielom w zakresie tworzenia i skalowania przełomowych technologii, takich jak sztuczna inteligencja, bezpieczeństwo cybernetyczne, automatyzacja i logistyka. W latach 2013–2016 Laurie była prezesem firmy Qualcomm Labs i starszym wiceprezesem ds. rozwoju działalności w firmie Qualcomm. Wcześniej była dyrektorem zarządzającym i założycielką firmy GrowthPoint Technology Partners.

Laurie uwielbia korzystać Bose Frames do słuchania podcastów i audiobooków podczas jazdy na rowerze, pieszych wędrówek i spacerów. Otwarta konstrukcja Bose Frames zapewnia Laurie kontakt z otoczeniem i pozwala na jednoczesne słuchanie zawartości.

Laurie jest również członkiem zarządu innowatorów przemysłu, takich jak Tesla i firma Zox zajmująca się mobilnością w branży motoryzacyjnej.

Laurie uzyskała tytuł licencjata w dziedzinie zarządzania systemami informatycznymi na Uniwersytecie Stanu Waszyngton. Często jest gościnnym wykładowcą na Uniwersytecie Stanforda na wydziałach inżynierii, prawa i biznesu.