NOWE PRODUKTY JUŻ TU SĄ! ZAPOZNAJ SIĘ Z NIMI.
Sklepy Koszyk
Lila Snyder

Lila Snyder

Dyrektor Generalny

Lila Snyder jest dyrektorem generalnym firmy Bose Corporation, nadzorującym wszystkie aspekty elektroniki użytkowej, motoryzacyjnej i powiązanych z nią działań. Lila jest również członkiem zarządu firmy Bose.

Pierwszy kontakt Lisy z systemem dźwięku firmy Bose nastąpił za pośrednictwem kultowego radia Wave, na które oszczędzała i kupiła podczas studiów, aby wypełnić swój niewielki apartament muzyką.

Przed dołączeniem do firmy Bose w 2020 roku Lila była wiceprezesem wykonawczym w firmie Pitney Bowes Inc., gdzie kierowała działem usług handlowych firmy. Przez 15 lat pracowała również jako partner w firmie McKinsey & Company, udzielając porad klientom z branż technologii, mediów i komunikacji. Ponadto Lila jest członkiem zarządu firmy PulteGroup Inc. oraz zarządu stowarzyszenia absolwentów Uniwersytetu Miami. Jest też członkiem rady doradczej dziekana MIT School of Engineering i komisji MIT Corporation Visiting Committee przy Wydziale Inżynierii Mechanicznej.

Lila uzyskała tytuł magistra i doktora inżynierii mechanicznej w Massachusetts Institute of Technology, a także tytuł licencjata inżynierii mechanicznej na Uniwersytecie w Miami.