NOWE PRODUKTY JUŻ TU SĄ! ZAPOZNAJ SIĘ Z NIMI.
Sklepy Koszyk
Nick Smith

Nick Smith

Starszy wiceprezes ds. strategii i rozwoju biznesu oraz infrastruktury technologicznej

Nick Smith jest starszym wiceprezesem ds. strategii i rozwoju biznesu oraz infrastruktury technologicznej w firmie Bose. Jest odpowiedzialny za opracowywanie i wdrażanie strategii dla całego przedsiębiorstwa, partnerstwa biznesowe i rozwój działalności, tworzenie i budowanie rozwijającej się działalności w zakresie licencjonowania technologii, praktyki projektowania oraz centrum danych o doskonałości i zaawansowanej strategii przetwarzania danych. Ponadto jest odpowiedzialny za technologię informatyczną w Bose.

Ulubionym produktem Nicka są słuchawki Bose QuietComfort Earbuds, których używa codziennie, bezproblemowo przełączając się między muzyką, rozmowami telefonicznymi i spotkaniami, a wszystko to przy niesamowitej jakości dźwięku i redukcji szumów.

Przed dołączeniem do Bose w 2021 roku Nick był dyrektorem ds. strategii i operacji globalnego handlu elektronicznego w firmie Pitney Bowes Inc., gdzie kierował tworzeniem nowych platform operacyjnych, programów partnerskich i sieci logistycznych, których celem był wzrost przychodów. Kierował też fuzjami i przejęciami, integracją po fuzjach, a także programami innowacji opartymi na współpracy.

Nick ukończył studia MBA w Szkole Biznesu Uniwersytetu Connecticut i uzyskał tytuł licencjata inżynierii chemicznej na Uniwersytecie Purdue.