ODKRYJ NAJLEPSZĄ NA ŚWIECIE REDUKCJĘ HAŁASU: SŁUCHAWKI QUIETCOMFORT® II Z 90-DNIOWYM OKRESEM PRÓBNYM BEZ RYZYKA. WIĘCEJ INFORMACJI
Peter Kosak

Peter Kosak

Starszy wiceprezes ds. branży samochodowej

Peter Kosak jest starszym wiceprezesem firmy Bose odpowiadającym za branżę samochodową. Od czasu dołączenia do firmy Bose w 2019 roku Peter jest odpowiedzialny za globalną organizację, która dostarcza światowej klasy systemy i technologie audio ponad 20 markom motoryzacyjnym na całym świecie, zapewniając każdego roku niezapomniane wrażenia z podróży milionom klientów.

Ostatnim programem samochodowym, który Peter prowadził w firmie General Motors, był sztandarowy sedan Cadillac CT6, w którym zaprezentowano system audio Bose Panaray z 34 głośnikami i 20 kanałami korekcji dźwięku i cyfrowego przetwarzania sygnału.

Peter wnosi do firmy ponad trzy dekady doświadczenia w branży motoryzacyjnej, z których większość spędził w firmie General Motors. W GM Peter odpowiadał za dział techniczny, marketing, zaawansowane zakupy, planowanie, oraz organizację i zespoły programowe ds. nowych produktów. Po czasie spędzonym w firmie GM Peter był wiceprezesem w firmie Nauto, zajmującej się technologiczną stroną bezpieczeństwa pojazdów w Palo Alto w Kalifornii.

Peter uzyskał tytuł magistra inżynierii mechanicznej na Uniwersytecie Purdue, tytuł MBA na Uniwersytecie Columbia oraz tytuł licencjata inżynierii mechanicznej na Uniwersytecie Massachusetts.