NOWE PRODUKTY JUŻ TU SĄ! ZAPOZNAJ SIĘ Z NIMI.
Sklepy Koszyk
Peter Kosak

Peter Kosak

Starszy wiceprezes ds. branży samochodowej

Peter Kosak jest starszym wiceprezesem firmy Bose odpowiadającym za branżę samochodową. Od czasu dołączenia do firmy Bose w 2019 roku Peter jest odpowiedzialny za globalną organizację, która dostarcza światowej klasy systemy i technologie audio ponad 20 markom motoryzacyjnym na całym świecie, zapewniając każdego roku niezapomniane wrażenia z podróży milionom klientów.

Ostatnim programem samochodowym, który Peter prowadził w firmie General Motors, był sztandarowy sedan Cadillac CT6, w którym zaprezentowano system audio Bose Panaray z 34 głośnikami i 20 kanałami korekcji dźwięku i cyfrowego przetwarzania sygnału.

Peter wnosi do firmy ponad trzy dekady doświadczenia w branży motoryzacyjnej, z których większość spędził w firmie General Motors. W GM Peter odpowiadał za dział techniczny, marketing, zaawansowane zakupy, planowanie, oraz organizację i zespoły programowe ds. nowych produktów. Po czasie spędzonym w firmie GM Peter był wiceprezesem w firmie Nauto, zajmującej się technologiczną stroną bezpieczeństwa pojazdów w Palo Alto w Kalifornii.

Peter uzyskał tytuł magistra inżynierii mechanicznej na Uniwersytecie Purdue, tytuł MBA na Uniwersytecie Columbia oraz tytuł licencjata inżynierii mechanicznej na Uniwersytecie Massachusetts.