NOWE PRODUKTY JUŻ TU SĄ! ZAPOZNAJ SIĘ Z NIMI.
Sklepy Koszyk
Rashaan Josey

Rashaan Josey

Starszy wiceprezes ds. branży samochodowej

Rashaan Josey pełni funkcję starszego wiceprezesa firmy Bose odpowiadającego za branżę samochodową. Rashaan kieruje globalną organizacją, która dostarcza światowej klasy systemy i technologie audio ponad 20 markom motoryzacyjnym na całym świecie, zapewniając każdego roku niezapomniane wrażenia z podróży milionom klientów.

Rashaan regularnie podróżuje po świecie, a słuchawki Bose QuietComfort 45 z redukcją szumów są jego stałym i niezawodnym kompanem podczas każdego wyjazdu.

Przed objęciem stanowiska starszego wiceprezesa w 2023 r. Rashaan pełnił rolę globalnego szefa sprzedaży i marketingu w jednostce Bose Automotive. Zdobywał też doświadczenie na różnych stanowiskach kierowniczych od czasu dołączenia do Bose w 2015 r. Dotychczasowe doświadczenie Rashaana obejmuje zarządzanie produktami, tworzenie oprogramowania i sprzedaż urządzeń dla branży motoryzacyjnej i elektroniki użytkowej.

Rashaan ukończył studia magisterskie na kierunku inżynierii elektrycznej na Uniwersytecie Stanu Michigan, uzyskał tytuł licencjata w dziedzinie inżynierii elektrycznej na Uniwersytecie Pensylwanii, a ponadto skończył studia z zarządzania na Uniwersytecie Stanforda (University Graduate School of Business).