ODKRYJ NAJLEPSZĄ NA ŚWIECIE REDUKCJĘ HAŁASU: SŁUCHAWKI QUIETCOMFORT® II Z 90-DNIOWYM OKRESEM PRÓBNYM BEZ RYZYKA. WIĘCEJ INFORMACJI
Raza Haider

Raza Haider

Dyrektor ds. produktu

Raza Haider dołączył do firmy Bose w 2022 roku jako pierwszy globalny dyrektor ds. produktów. Raza odpowiada za zarządzanie planem działania dotyczącym produktów Bose, aby zapewnić naszym klientom niesamowite, magiczne wrażenia. Czerpie z kilkudziesięciu lat doświadczenia w dziedzinie budowania produktów, które mają wpływ na życie ludzi.

Jednym z najbardziej niezapomnianych wspomnień związanych z firmą Bose jest dla niego czas spędzony na siedzeniu na pokładzie samolotu American Airlines, gdy włączał/wyłączał oryginalne słuchawki QuietComfort z funkcją redukcji hałasu i czuł się jak dziecko, zachwycając się magią tego produktu.

Przed dołączeniem do firmy Bose Raza był starszym wiceprezesem w firmie Dell Technologies, w której przez cały okres swojej pracy kierował różnymi grupami rozwoju produktów. Ostatnio był dyrektorem generalnym globalnej działalności Dell w zakresie komputerów konsumenckich i urządzeń peryferyjnych dla klientów. Spędził również siedem lat w firmie McKinsey & Company, doradzając klientom z branż technologii, mediów i komunikacji. Ponadto Raza jest aktywnym aniołem inwestorem i mentorem dla przedsiębiorstw rozpoczynających działalność w inkubatorach przedsiębiorczości z siedzibą w Austin w stanie Teksas.

Raza ma tytuł licencjata ekonomii i psychologii uzyskany na Ohio Wesleyan University.