NOWE PRODUKTY JUŻ TU SĄ! ZAPOZNAJ SIĘ Z NIMI.
Sklepy Koszyk
Raza Haider

Raza Haider

Dyrektor ds. produktu i łańcucha dostaw

Raza Haider dołączył do firmy Bose w 2022 roku jako pierwszy globalny dyrektor ds. produktów. Raza odpowiada za dostarczanie klientom magicznych wrażeń, które wspierają również cele biznesowe firmy. Ponadto Raza odpowiada za produkcję Bose i globalny łańcuch dostaw. Czerpie z kilkudziesięciu lat doświadczenia w dziedzinie innowacji produktowych, rozwoju i zarządzania finansami.

Jednym z najbardziej niezapomnianych wspomnień związanych z firmą Bose jest dla niego czas spędzony na siedzeniu na pokładzie samolotu American Airlines, gdy włączał/wyłączał oryginalne słuchawki QuietComfort z funkcją redukcji szumów i czuł się jak dziecko, zachwycając się magią tego produktu.

Przed dołączeniem do firmy Bose Raza był starszym wiceprezesem w firmie Dell Technologies, w której przez cały okres swojej pracy kierował różnymi grupami rozwoju produktów. Ostatnio był dyrektorem generalnym globalnej działalności Dell w zakresie komputerów konsumenckich i urządzeń peryferyjnych dla klientów. Spędził również siedem lat w firmie McKinsey & Company, doradzając klientom z branż myślenia projektowego, rozwoju produktów i operacji. Ponadto Raza jest aktywnym aniołem inwestorem i mentorem dla przedsiębiorstw rozpoczynających działalność w inkubatorach przedsiębiorczości z siedzibą w Austin w stanie Teksas.

Raza ma tytuł licencjata ekonomii i psychologii uzyskany na Ohio Wesleyan University.