Sklepy Koszyk

Przekonaj się, dlaczego warto

KUPOWAĆ BEZPOŚREDNIO OD FIRMY BOSE

Doskonały produkt to nie tylko zawartość opakowania. To także gwarancja najwyższej jakości działania, znakomitej pomocy technicznej oraz innych zalet wynikających z korzystania z zaufanej marki. To tylko kilka z wielu powodów, dla których warto jest kupować na stronie Bose.pl.

Ikona ciężarówki

Wysyłka i zwroty za darmo

Dotyczy zamówień na kwotę co najmniej 425 zł. Każdego dnia. Zwroty także nic nie kosztują.

Ikona kalendarza

90-dniowy okres próbny bez ryzyka*

Sprawdź go. Upewnij się, że produkt Ci odpowiada.

Ikona pomocy technicznej

Znakomita obsługa klienta

Bezpłatna pomoc techniczna jest dostępna dla wszystkich produktów Bose — nawet starszych lub wycofanych z produkcji modeli — za pośrednictwem wiadomości SMS, czatu i infolinii.

Ikona gwarancji

Gwarancja Bose

Wszystkie nasze produkty są objęte ograniczoną gwarancją przez co najmniej rok.

Ikona znaku wyboru

Oryginalne produkty Bose

Aby mieć pewność, że kupujesz produkt oryginalny, korzystaj bezpośrednio ze sklepu lub z autoryzowanego sprzedawcy produktów Bose. Więcej informacji 

Ikona megafonu

Wczesny dostęp do nowych produktów

Bądź jednym z pierwszych klientów, którzy zamówią nasze najnowsze produkty, oraz korzystaj z ekskluzywnych informacji dostępnych tylko na Bose.pl.

Ikona podwójnego znaku wyboru

Salon outletowy Bose

Oszczędzaj, kupując fabrycznie odnowione produkty Bose. Każdy z nich jest sprawdzany, czyszczony na zewnątrz i w środku oraz dokładnie testowany. Więcej informacji

* Określenie „bez ryzyka” dotyczy wyłącznie 90-dniowego okresu próbnego (30 dni w przypadku akcesoriów lub zestawów słuchawek lotniczych) i wymaga nabycia produktu bezpośrednio od firmy Bose. Zadzwoń do nas, aby zwrócić produkt w ciągu 90 dni od daty jego zakupu (30 dni w przypadku akcesoriów lub zestawów słuchawek lotniczych). Należy pamiętać, że jakakolwiek modyfikacja naszego produkty przez inną firmę unieważni ograniczoną gwarancję Bose.

Przeglądaj produkty Bose według kategorii