NOWE PRODUKTY JUŻ TU SĄ! ZAPOZNAJ SIĘ Z NIMI.
Sklepy Koszyk

Przekonaj się, dlaczego warto

KUPOWAĆ BEZPOŚREDNIO OD FIRMY BOSE

Doskonały produkt to nie tylko zawartość opakowania. To także gwarancja najwyższej jakości działania, znakomitej pomocy technicznej oraz innych zalet wynikających z korzystania z zaufanej marki. To tylko kilka z wielu powodów, dla których warto jest kupować na stronie Bose.pl.

Ikona ciężarówki

Wysyłka i zwroty za darmo

Dotyczy zamówień na kwotę co najmniej 199 zł. Każdego dnia. Zwroty także nic nie kosztują.

Ikona kalendarza

30-dniowy okres próbny bez ryzyka*

Sprawdź go. Upewnij się, że produkt Ci odpowiada.

Ikona pomocy technicznej

Znakomita obsługa klienta

Bezpłatna pomoc techniczna jest dostępna dla wszystkich produktów Bose — nawet starszych lub wycofanych z produkcji modeli — za pośrednictwem wiadomości SMS, czatu i infolinii.

Ikona gwarancji

Gwarancja Bose

Wszystkie nasze produkty są objęte ograniczoną gwarancją przez co najmniej rok.

Ikona znaku wyboru

Oryginalne produkty Bose

Aby mieć pewność, że kupujesz produkt oryginalny, korzystaj bezpośrednio ze sklepu lub z autoryzowanego sprzedawcy produktów Bose. Więcej informacji 

Ikona megafonu

Wczesny dostęp do nowych produktów

Bądź jednym z pierwszych klientów, którzy zamówią nasze najnowsze produkty, oraz korzystaj z ekskluzywnych informacji dostępnych tylko na Bose.pl.

Ikona podwójnego znaku wyboru

Salon outletowy Bose

Oszczędzaj, kupując fabrycznie odnowione produkty Bose. Każdy z nich jest sprawdzany, czyszczony na zewnątrz i w środku oraz dokładnie testowany. Więcej informacji

* Określenie „bez ryzyka” dotyczy wyłącznie 30-dniowego okresu próbnego i wymaga nabycia produktu bezpośrednio od Bose. Zadzwoń do nas, jeśli chcesz zwrócić produkt w ciągu 30 dni od jego zakupu. Należy pamiętać, że jakakolwiek modyfikacja naszego produktu przez inną firmę unieważni ograniczoną gwarancję Bose.

Przeglądaj produkty Bose według kategorii