Bezpłatne dostawy i zwroty
 

Warunki i zastrzeżenia:

1. Jak wziąć udział:

* Kup głośnik SoundLink® Colour Bluetooth® wraz z pokrowcem u autoryzowanego sprzedawcy lub w sklepie internetowym (informacje na stronie www.bose.eu), a otrzymasz natychmiastowy rabat gotówkowy w wysokości PLN 40.

2. Czas trwania:

* Oferta obowiązuje przy zakupie głośnika SoundLink® Colour Bluetooth® w połączeniu z pokrowcem, do wyczerpania zapasów.

3. Ważne warunki:

* W Promocji mogą brać udział osoby zamieszkałe w Austrii, Belgii, Danii, Finlandii, Francji, Holandii, Irlandii, Luksemburgu, Niemczech, Norwegii, Polsce, Szwajcarii, Szwecji, na Węgrzech, we Włoszech i w Wielkiej Brytanii, które zakupiły głośnik SoundLink® Colour Bluetooth® u autoryzowanych sprzedawców lub w sklepach internetowych. W Promocji mogą brać udział osoby, które ukończyły 18 lat. Promocja nie obejmuje autoryzowanych sprzedawców hurtowych i sprzedawców produktów firmy Bose, pracowników i kontrahentów firmy Bose lub firm stowarzyszonych, a także ich rodzin, przedstawicieli firmy Bose oraz każdego, kto ma związek z organizacją lub obsługą Promocji.

* Promocja jest dostępna wyłącznie u sprzedawców biorących udział w programie i w sklepach internetowych (informacje na stronie www.bose.pl).

* Rabat gotówkowy jest realizowany wyłącznie przy zakupie produktów objętych Promocją i nie można go łączyć z innymi rabatami ani promocjami.

* Liczba dostępnych produktów ograniczona.

4. Osoba kontaktowa:

Aby uzyskać więcej informacji o tej Promocji, produktach lub usługach Bose lub zgłosić skargę dotyczącą tej Promocji, można skontaktować się z nami pod adresem: