Dla zamówień o wartości równej lub przekraczającej 200 PLN przysługuje bezpłatna dostawa oraz zwrot.

Regulamin:

1. Jak wziąć udział:

* Kup system muzyczny Wave® SoundTouch® wraz z bezprzewodowym systemem muzycznym SoundTouch® 10 u autoryzowanego dealera lub w sklepie internetowym (informacje na stronie www.bose.eu), a otrzymasz natychmiastowy rabat gotówkowy w wysokości PLN 559.

2. Czas trwania:

* Oferta jest ważna tylko przy zakupie produktów objętych Promocją w okresie od 1 maja do 31 sierpień 2016 r.

3. Ważne warunki:

* W Promocji mogą brać udział osoby zamieszkałe w Wielkiej Brytanii, które zakupiły system muzyczny Wave® SoundTouch® wraz z bezprzewodowym systemem muzycznym SoundTouch® 10 u autoryzowanego dealera lub w sklepie internetowym. W Promocji mogą brać udział osoby, które ukończyły 18 lat. Promocja nie obejmuje autoryzowanych sprzedawców hurtowych i sprzedawców produktów firmy Bose, pracowników i kontrahentów firmy Bose lub firm stowarzyszonych, a także ich rodzin, przedstawicieli firmy Bose oraz każdego, kto ma związek z organizacją lub obsługą Promocji.

* Promocja jest dostępna wyłącznie u dealerów biorących udział w promocji i w sklepach internetowych (informacje na stronie www.bose.eu).

* Rabat gotówkowy dotyczy jedynie zakupów systemu muzycznego Wave® SoundTouch® wraz z bezprzewodowym systemem muzycznym SoundTouch® 10 i nie można go łączyć z innymi rabatami ani promocjami.

* Ceny mogą ulec zmianie w dowolnym czasie bez uprzedzenia.

* Liczba dostępnych produktów ograniczona.

* W przypadku zwrotu tylko jednego z produktów zwrócimy PLN 2840 za system muzyczny Wave® SoundTouch® lub PLN 440 za bezprzewodowy system muzyczny SoundTouch 10. W przypadku gdy zakupu dokonano u dealera biorącego udział w promocji, zwrot zostanie dokonany na jego warunkach.

4. Osoba kontaktowa:

Aby uzyskać więcej informacji o tej Promocji, produktach lub usługach Bose lub zgłosić skargę dotyczącą tej Promocji, należy wysłać wiadomość przez stronę