Bezpłatne dostawy i zwroty
 

Synchronizacja audio/wideo — informacje

Otrzymaliśmy ostatnio od niektórych klientów informacje o opóźnionej synchronizacji dźwięku podczas oglądania filmów. Wiemy, że bezprzewodowe słuchawki są podatne na pewne opóźnienie dźwięku w stosunku do obrazu, jednak otrzymane opinie wskazywały na to, że produkt nie działał prawidłowo.

Dlatego udostępniamy aktualizację oprogramowania SoundSport Free, która naprawi problemy z synchronizacją dźwięku z obrazem w większości przypadków. Możesz pobrać nowe oprogramowanie bezprzewodowo przez aplikację Bose Connect lub odwiedzając btu.bose.com na komputerze. Jeśli posiadasz urządzenie Bluetooth, które w pełni obsługuje Audio Video Distribution Transport Protocol (protokół AVDTP) w wersji 1.3 lub nowszej, ta aktualizacja na pewno przyniesie Ci korzyści. Potwierdziliśmy, że urządzenia iPhone i iPad marki Apple korzystają z tego protokołu. Będziemy też kontynuować testy pod tym kątem na popularnych urządzeniach Bluetooth. Jakość synchronizacji audio/wideo może się też różnić w zależności od aplikacji mobilnej (np. Netflix czy YouTube). Zachęcamy do korzystania z najnowszego oprogramowania dostępnego dla aplikacji mobilnych, urządzeń Bluetooth i słuchawek Bose.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, zachęcamy do odwiedzenia global.bose.com i skontaktowania się z przedstawicielem w Twoim regionie oraz obserwowania nas na Twitterze: @BoseService.

Czy było to pomocne?

Wyślij

Dziękujemy za przesłanie komentarzy.