90-dniowy okres próbny bez ryzyka, 2-letnia gwarancja i bezpłatna dostawa standardowa dla zamówień powyżej 200 PLN

Uruchamianie filmu wideo w trybie skanowania progresywnego

Skanowanie progresywne to format obrazu, w którym wyświetlana jest ramka obrazu z jednym przebiegiem sekwencyjnych linii skanowania, a obraz jest odświeżany 60 razy na sekundę. Ten format nie jest zgodny ze wszystkimi wyświetlaczami.

Ustawienie skanowania progresywnego jest dostępne tylko w przypadku możliwości podłączenia jednostki centralnej do telewizora za pomocą kabli komponentowych. Po podłączeniu jednostki centralnej do telewizora za pomocą kabli komponentowych wykonaj następujące czynności:

Z menu ekranowego:

Włącz jednostkę centralną.

włącz telewizor i wybierz odpowiednie wejście, aby wyświetlić menu systemu. należy wybrać to samo wejście wideo, z którego korzystasz w przypadku oglądania płyty dvd na urządzeniu bose®. na pilocie zdalnego sterowania naciśnij przycisk system.

za pomocą przycisku strzałki w prawo podświetl ikonę „video” (wideo).

za pomocą przycisku strzałki w dół podświetl opcję „progressive scan” (skanowanie progresywne), a następnie naciśnij przycisk enter. za pomocą przycisku strzałki w górę lub strzałki w dół wybierz opcję „on” (wł.) lub „off” (wył.), a następnie naciśnij enter.

naciśnij przycisk zakończ, aby zamknąć menu systemu.

uwaga: system nie obsługuje obrazu progresywnego w standardzie pal. w przypadku podłączonego modułu wzbogacania obrazu vs-2 zapoznaj się z punktem ustawienia skanowanego progresywnie obrazu w jakości sd.

Czy te informacje były pomocne?

Miło, dziękujemy za opinię. Dodatkowe komentarze można wpisać poniżej.
Przykro nam, że nasza strona nie spełniła Twoich oczekiwań. Napisz nam o swoich wrażeniach lub o tym, co możemy zrobić lepiej.
Wyślij
Dziękujemy za przesłanie dodatkowych informacji.