90-dniowy okres próbny bez ryzyka, 2-letnia gwarancja i bezpłatna dostawa standardowa dla zamówień powyżej 200 PLN

Parowanie urządzenia Bluetooth z głośnikiem SoundLink

Aby sparować z głośnikiem urządzenie, wykonaj następujące czynności:

Naciśnij przycisk ZASILANIA, aby włączyć głośnik.

Wyróżniony przycisk Power na głośniku SoundLink III

Naciśnij przycisk Bluetooth®. Wskaźnik stanu Bluetooth zacznie powoli migać na niebiesko. Jeśli wskaźnik Bluetooth miga na biało, ponownie naciśnij przycisk Bluetooth. Każde naciśnięcie przycisku Bluetooth przełącza pomiędzy trybem łączenia (miganie na biało) a trybem parowania (miganie na niebiesko).

Wyróżniony przycisk Bluetooth na głośniku SoundLink III

Włącz moduł Bluetooth w urządzeniu. Odpowiednia opcja zwykle znajduje się w menu ustawień urządzenia. Użyj opcji „Wyszukaj urządzenia” lub podobnej — w zależności od rodzaju parowanego urządzenia — aby wyszukać dostępne urządzenia Bluetooth znajdujące się w pobliżu.

Na liście urządzeń Bluetooth w urządzeniu wybierz pozycję „Bose SLIII”. Jeżeli urządzenie wyświetla monit o podanie hasła, wpisz „0000” (cztery zera). Po zakończeniu parowania i nawiązaniu połączenia między urządzeniem a głośnikiem niebieski wskaźnik stanu Bluetooth na głośniku przestanie migać, zaświeci się na stałe biały wskaźnik i zostanie wygenerowany krótki sygnał dźwiękowy.

Ekran funkcji Bluetooth smartfona

Pamięć głośnika

W pamięci głośnika można zapisać informacje o maksymalnie sześciu sparowanych urządzeniach. Jeżeli będą zajęte wszystkie komórki pamięci, a głośnik zostanie sparowany z kolejnym urządzeniem, zostaną usunięte informacje dotyczące ostatniego na liście połączenia.

Aby usunąć wszystkie urządzenia z pamięci głośnika, naciśnij i przytrzymaj przycisk Bluetooth, aż usłyszysz dźwięk (trwa to około 10 sekund). Wszystkie pozycje zostaną skasowane, a głośnik będzie ponownie wykrywany przez urządzenia zewnętrzne.

Ponowne podłączanie urządzenia

Po włączeniu zasilania głośnik próbuje ponownie nawiązać połączenie z urządzeniami zapisanymi w pamięci, począwszy od pierwszego urządzenia na liście połączeń. Jeżeli pierwsze urządzenie na liście połączeń jest niedostępne, głośnik łączy się z następnym urządzeniem itd. Głośnik wyszukuje sparowane urządzenia przez około 30 sekund.

Czy te informacje były pomocne?

Miło, dziękujemy za opinię. Dodatkowe komentarze można wpisać poniżej.
Przykro nam, że nasza strona nie spełniła Twoich oczekiwań. Napisz nam o swoich wrażeniach lub o tym, co możemy zrobić lepiej.
Wyślij
Dziękujemy za przesłanie dodatkowych informacji.