Darmowa przesyłka przy zamówieniu złożonym jeszcze dziś.
 

Dodawanie innego źródła dźwięku

Z systemem można używać dodatkowego urządzenia audio, na przykład przenośnego odtwarzacza muzycznego. Wymaga to użycia stereofonicznego kabla audio zakończonego miniwtykiem 3,5 mm (brak w zestawie), który jest odpowiedni dla podłączanego urządzenia audio i który można podłączyć do złącza AUDIO INPUT z tyłu systemu SoundDock.

Podłącz kabel urządzenia audio do złącza AUDIO INPUT z tyłu systemu SoundDock. W razie braku zadokowanego urządzenia iPod® lub iPhone® podłączone urządzenie wyśle sygnał audio do systemu SoundDock i automatycznie rozpocznie się odtwarzanie.

Ustaw maksymalny poziom głośności w podłączonym urządzeniu, a następnie użyj przycisków regulacji głośności systemu SoundDock, aby dostosować głośność.

Uwaga:

jeśli w złączu dokowania ładuje się urządzenie ipod lub iphone, wciśnij na 3–5 sekund przycisk odtwarzanie/pauza na pilocie systemu sounddock, aby umożliwić podłączonemu urządzeniu odtwarzanie przez system.

Odtwarzanie/pauza

Urządzenie iPod lub iPhone ładuje się podczas odtwarzania z podłączonego urządzenia.

aby wybrać zadokowane urządzenie ipod lub iphone zamiast podłączonego urządzenia zewnętrznego, naciśnij i przytrzymaj przycisk odtwarzanie/pauza na pilocie.

Odtwarzanie/pauza

Czy było to pomocne?

Wyślij

Dziękujemy za przesłanie komentarzy.