Bezpłatne dostawy i zwroty
 

Dodawanie innego źródła dźwięku

Dotyczy:

  • Głośnik SoundDock® XT

Z systemem można używać dodatkowego urządzenia audio, na przykład przenośnego odtwarzacza muzycznego. Wymaga to użycia stereofonicznego kabla audio zakończonego miniwtykiem 3,5 mm (brak w zestawie), który jest odpowiedni dla podłączanego urządzenia audio i który można podłączyć do złącza AUX IN z tyłu systemu SoundDock.

Podłącz kabel urządzenia audio do złącza AUX IN z tyłu systemu SoundDock. W razie braku zadokowanego urządzenia iPod® lub iPhone® podłączone urządzenie wyśle sygnał audio do systemu SoundDock i automatycznie rozpocznie się odtwarzanie.

Ustaw maksymalny poziom głośności w podłączonym urządzeniu, a następnie użyj przycisków regulacji głośności systemu SoundDock, aby dostosować głośność.

Uwaga:

jeśli w złączu dokowania ładuje się urządzenie ipod lub iphone, naciśnij i przytrzymaj przez dwie sekundy przyciski głośność + i głośność -, aby umożliwić podłączonemu urządzeniu odtwarzanie przez system.

Głośność +

Głośność -

Urządzenie iPod lub iPhone ładuje się podczas odtwarzania z podłączonego urządzenia.

aby wybrać zadokowane urządzenie ipod lub iphone zamiast podłączonego urządzenia zewnętrznego, naciśnij i przytrzymaj przez dwie sekundy przyciski głośność + i głośność -.

Czy było to pomocne?

Wyślij

Dziękujemy za przesłanie komentarzy.