WYSYŁKA MOŻLIWA W CIĄGU 1–2 DNI ROBOCZYCH. DLA ZAMÓWIEŃ O WARTOŚCI CO NAJMNIEJ 200 zł PRZYSŁUGUJE 90-DNIOWY OKRES PRÓBNY BEZ RYZYKA I BEZPŁATNA DOSTAWA STANDARDOWA.

Dodawanie innego źródła dźwięku

Z głośnikiem SoundLink® można używać dodatkowego urządzenia audio, na przykład przenośnego cyfrowego odtwarzacza muzycznego. Wymaga to użycia kabla audio zakończonego wtykiem 3,5 mm pasującym do wejścia AUX w głośniku SoundLink®. Kabel z wtykiem 3,5 mm na obu końcach nie znajduje się w zestawie.

Aby używać zewnętrznego urządzenia audio, wykonaj następujące czynności:

Podłącz kabel audio do urządzenia zewnętrznego, a następnie podłącz wtyk 3,5 mm tego kabla do gniazda AUX z boku głośnika SoundLink®.

Naciśnij przycisk AUX.

AUX

Ustaw głośność podłączonego urządzenia prawie na maksimum, a następnie wyreguluj poziom dźwięku przy użyciu przycisków głośności głośnika SoundLink®.

Uwaga: kiedy urządzenie jest podłączone, ale nie odtwarza dźwięku, głośnik wyłącza się po 30 minutach.

Informacje o złączu SERVICE

Złącze SERVICE na dole głośnika służy tylko do aktualizacji oprogramowania i nie umożliwia odtwarzania dźwięku z żadnego podłączonego urządzenia.

Czy te informacje były pomocne?

Miło, dziękujemy za opinię. Dodatkowe komentarze można wpisać poniżej.
Przykro nam, że nasza strona nie spełniła Twoich oczekiwań. Napisz nam o swoich wrażeniach lub o tym, co możemy zrobić lepiej.
Wyślij
Dziękujemy za przesłanie dodatkowych informacji.