WYSYŁKA MOŻLIWA W CIĄGU 1–2 DNI ROBOCZYCH. DLA ZAMÓWIEŃ O WARTOŚCI CO NAJMNIEJ 200 zł PRZYSŁUGUJE 90-DNIOWY OKRES PRÓBNY BEZ RYZYKA I BEZPŁATNA DOSTAWA STANDARDOWA.

Regulacja jasności wyświetlacza

Dotyczy:

Jasność wyświetlacza systemu Wave® radio jest automatycznie dostosowywana do poziomu oświetlenia w pomieszczeniu. Ta funkcja zapewnia lepszą czytelność wyświetlacza. Jasność jest zwiększana przy intensywnym oświetleniu i zmniejszana po przyciemnieniu oświetlenia. Można również precyzyjnie wyregulować jasność wyświetlacza, aby skompensować na przykład dużą ilość światła wpadającego przez okno.

Aby wyregulować poziomy jasności przy intensywnym lub ograniczonym oświetleniu, wykonaj następujące czynności:

naciśnij przycisk alarm setup/menu na pilocie i przytrzymaj go, aż na wyświetlaczu pojawi się opcja „setup menu”.

Alarm Setup/Menu

naciśnij czterokrotnie przycisk tune/playlist >; zostanie wyświetlona informacja „bright hi”.

Tune/Playlist >

za pomocą przycisków time - i time + ustaw poziom jasności od 8 do 15 odpowiedni dla warunków intensywnego oświetlenia (ustawienie fabryczne to 12).

Time -

Time +

naciśnij raz przycisk tune/playlist >; zostanie wyświetlona informacja „bright lo”.

za pomocą przycisków time - i time + wybierz poziom jasności od 1 do 8 odpowiedni dla warunków ograniczonego oświetlenia (ustawienie fabryczne to 4).

naciśnij przycisk alarm setup/menu, aby wyjść z menu konfiguracji, lub odczekaj 10 sekund, aż menu konfiguracji zostanie zamknięte automatycznie.

Czy te informacje były pomocne?

Miło, dziękujemy za opinię. Dodatkowe komentarze można wpisać poniżej.
Przykro nam, że nasza strona nie spełniła Twoich oczekiwań. Napisz nam o swoich wrażeniach lub o tym, co możemy zrobić lepiej.
Wyślij
Dziękujemy za przesłanie dodatkowych informacji.