90-dniowy okres próbny bez ryzyka, 2-letnia gwarancja i bezpłatna dostawa standardowa dla zamówień powyżej 200 PLN

Mocowanie i zmiana miejsca zamocowania mikrofonu na pałąku (dołączony film)

Niektóre zestawy słuchawkowe są dostarczane z mikrofonem (mikrofon na pałąku i kabel) zamocowanym do lewej muszli słuchawek. Jeśli zestaw słuchawkowy zawiera mikrofon z kablem zapakowany osobno, można go podłączyć do dowolnej muszli słuchawek.

Aby ponownie przymocować lub zmienić miejsce zamocowania mikrofonu na pałąku, wykonaj następujące czynności:

w celu zmiany miejsca zamocowania mikrofonu na pałąku poluzuj śrubokrętem krzyżowym dwa wkręty na pokrywce dostępowej u dołu muszli słuchawek, a następnie zdejmij pokrywkę, aby uzyskać dostęp do złącza. uważaj, aby nie zgubić wkrętów, ponieważ mogą one wypaść z pokrywki i zespołu kablowego.

Dwa wkręty na pokrywce dostępowej

Przed zamocowaniem mikrofonu upewnij się, że złącza na kablu i muszli słuchawki są czyste.

ostrożnie dopasuj mikrofon do małego złącza na zestawie słuchawkowym. w przypadku niewłaściwego dopasowania złącza nie będzie działać połączenie i może dojść do uszkodzenia urządzenia.

Podłączanie mikrofonu do małego złącza

Wsuń złącze całkowicie do gniazda (kabel musi znajdować się na tej samej wysokości co muszla słuchawek. Nie używaj zbyt dużej siły, ponieważ może to spowodować uszkodzenie muszli słuchawek.

Po prawidłowym ustawieniu gwintów dokręć wkręty.

Obróć pałąk mikrofonu tak, aby po założeniu słuchawek znajdował się w pobliżu ust. Etykieta powinna być skierowana w stronę ust.

Załóż pokrywkę dostępową na muszlę, do której nie jest przymocowany mikrofon na pałąku. Ustaw właściwie wkręty i dokręć je, aby zamocować pokrywkę.

Wypróbuj zestaw słuchawkowy i przetestuj jego działanie przed lotem.

Czy te informacje były pomocne?

Miło, dziękujemy za opinię. Dodatkowe komentarze można wpisać poniżej.
Przykro nam, że nasza strona nie spełniła Twoich oczekiwań. Napisz nam o swoich wrażeniach lub o tym, co możemy zrobić lepiej.
Wyślij
Dziękujemy za przesłanie dodatkowych informacji.