90-dniowy okres próbny bez ryzyka, 2-letnia gwarancja i bezpłatna dostawa standardowa dla zamówień powyżej 200 PLN

Rozwiązywanie problemów z baterią

System nie działa w trybie zasilania akumulatorowego. Co zrobić?

Kiedy system jest odłączony od zasilania sieciowego i nie jest używany przez co najmniej 14 dni, przełącza się w tryb ochrony, aby oszczędzać akumulator. Podłącz system do zasilania sieciowego, aby go ponownie uaktywnić.

upewnij się, że akumulator jest w pełni naładowany. ładowanie trwa do 10 godzin w trybie odtwarzania lub w trybie gotowości. aby sprawdzić pozostały poziom naładowania akumulatora, naciśnij i przytrzymaj przycisk off na pilocie i obserwuj wskaźnik led z przodu systemu.

Czerwony: 20% lub mniej

Żółty: 20–70%

Zielony: 70% lub więcej

Off

Spróbuj naładować akumulator, używając innego gniazdka sieciowego. Możliwe, że istnieje problem z gniazdkiem używanym dotychczas.

Czy trzeba całkowicie rozładować akumulator przed jego ładowaniem?

System Bose® SoundDock Portable wykorzystuje akumulator litowo-jonowy. Akumulatory wykonane w tej technologii lepiej jest „doładowywać” niż rozładowywać całkowicie za każdym razem, a zatem można je ładować w dogodnym momencie. Pamiętaj też, aby naładować akumulator przed dłuższym okresem nieużywania systemu.

Czy te informacje były pomocne?

Miło, dziękujemy za opinię. Dodatkowe komentarze można wpisać poniżej.
Przykro nam, że nasza strona nie spełniła Twoich oczekiwań. Napisz nam o swoich wrażeniach lub o tym, co możemy zrobić lepiej.
Wyślij
Dziękujemy za przesłanie dodatkowych informacji.