90-dniowy okres próbny bez ryzyka, 2-letnia gwarancja i bezpłatna dostawa standardowa dla zamówień powyżej 200 PLN

Konserwacja produktu Bose®

Pamiętaj o czyszczeniu zestawu słuchawkowego, końcówek StayHear® oraz drobnej siateczki pod każdą końcówką. Pozwoli to zapewnić najlepszą jakość dźwięku. Nawet niewielka ilość zanieczyszczeń może spowodować tłumienie dźwięku lub wręcz jego całkowite odcięcie.

  • Wyczyść powierzchnię zestawu słuchawkowego, ostrożnie przecierając ją miękką, suchą ściereczką. Nie używaj płynów ani aerozoli.
  • Aby wyczyścić końcówkę, delikatnie ściągnij ją z zakończenia słuchawki. Umyj końcówkę łagodnym mydłem, a potem ją wypłucz. Osusz końcówkę miękką ściereczką. Przed ponownym założeniem końcówki upewnij się, że jest sucha wewnątrz, aby do zestawu słuchawkowego nie dostała się woda.
  • Aby wyczyścić drobną siateczkę pod końcówką, ostrożnie ściągnij ją z zakończenia słuchawki. Delikatnie przetrzyj siateczkę miękką, suchą ściereczką. Nie naciskaj na siateczkę, ponieważ może to spowodować przedostanie się przez nią zanieczyszczeń do zestawu słuchawkowego.

Czy te informacje były pomocne?

Miło, dziękujemy za opinię. Dodatkowe komentarze można wpisać poniżej.
Przykro nam, że nasza strona nie spełniła Twoich oczekiwań. Napisz nam o swoich wrażeniach lub o tym, co możemy zrobić lepiej.
Wyślij
Dziękujemy za przesłanie dodatkowych informacji.