WYSYŁKA MOŻLIWA W CIĄGU 1–2 DNI ROBOCZYCH. DLA ZAMÓWIEŃ O WARTOŚCI CO NAJMNIEJ 200 zł PRZYSŁUGUJE 90-DNIOWY OKRES PRÓBNY BEZ RYZYKA I BEZPŁATNA DOSTAWA STANDARDOWA.

Sprawdzanie stanu akumulatora

Czas działania akumulatora zależy od rodzaju odtwarzanej muzyki i poziomu głośności. Czas działania akumulatora w przypadku standardowego użytkowania głośnika wynosi do 14 godzin.

Po włączeniu głośnika wskaźnik stanu akumulatora zapala się na chwilę, a następnie gaśnie, aby nie zużywać niepotrzebnie energii akumulatora. Jednak kiedy akumulator wymaga naładowania, wskaźnik stanu stale miga na czerwono do momentu podłączenia głośnika do źródła zasilania i rozpoczęcia ładowania.

Aby sprawdzić poziom naładowania, naciśnij i przytrzymaj przycisk ZASILANIA na głośniku i sprawdź kolor wskaźnika stanu akumulatora:

Zasilanie

  • Zielony: co najmniej 70% naładowania
  • Pomarańczowy: od 20 do 70% naładowania
  • Czerwony (miganie): nie więcej niż 20% naładowania (wymagane ładowanie)

Tryb ochrony akumulatora

Jeżeli głośnik zostanie odłączony i nie będzie używany przez ponad 24 dni, przełączy się w tryb oszczędzania energii akumulatora. Aby ponownie uaktywnić głośnik, podłącz go do zasilania sieciowego.

Czy te informacje były pomocne?

Miło, dziękujemy za opinię. Dodatkowe komentarze można wpisać poniżej.
Przykro nam, że nasza strona nie spełniła Twoich oczekiwań. Napisz nam o swoich wrażeniach lub o tym, co możemy zrobić lepiej.
Wyślij
Dziękujemy za przesłanie dodatkowych informacji.