90-dniowy okres próbny bez ryzyka, 2-letnia gwarancja i bezpłatna dostawa standardowa dla zamówień powyżej 200 PLN

Sprawdzanie akumulatora

Po każdym włączeniu głośnika wskaźnik akumulatora przedstawia przez dwie sekundy poziom naładowania akumulatora, a komunikat głosowy, jeśli komunikaty są włączone, informuje o poziomie naładowania akumulatora.

Aby sprawdzić poziom naładowania akumulatora w głośniku, naciśnij i przytrzymaj przycisk Zasilania przez trzy sekundy, sprawdzając jednocześnie poziom naładowania.

  • Wskaźnik świeci na zielono: poziom naładowania co najmniej średni
  • Wskaźnik miga na pomarańczowo: ładowanie
  • Wskaźnik świeci na pomarańczowo: poziom naładowania średni
  • Wskaźnik miga na czerwono: konieczność ładowania

Czas działania akumulatora zależy od rodzaju odtwarzanej muzyki i poziomu głośności. Przy standardowym użytkowaniu akumulator pracuje do 12 godzin w głośniku SoundLink Revolve i do 16 godzin w głośniku SoundLink Revolve+.

Tryb ochrony akumulatora

Odłączony i nieużywany przez ponad trzy dni głośnik, w którym pozostały poziom naładowania jest mniejszy niż 10 procent, przechodzi w tryb ochrony akumulatora w celu oszczędzania energii. Aby ponownie uaktywnić głośnik, podłącz go do gniazdka elektrycznego.

Kiedy głośnik nie jest używany, powinien być przechowywany w chłodnym miejscu. Nie przechowuj głośnika przez długi okres czasu, kiedy jest w pełni naładowany lub kiedy wskaźnik naładowania akumulatora miga na czerwono.

Czy te informacje były pomocne?

Miło, dziękujemy za opinię. Dodatkowe komentarze można wpisać poniżej.
Przykro nam, że nasza strona nie spełniła Twoich oczekiwań. Napisz nam o swoich wrażeniach lub o tym, co możemy zrobić lepiej.
Wyślij
Dziękujemy za przesłanie dodatkowych informacji.