Bezpłatne dostawy i zwroty
 

Czyszczenie słuchawek

Pamiętaj o regularnym czyszczeniu końcówek słuchawek i samych słuchawek, w tym drobnej siateczki na każdej słuchawce. Dotyczy to wszystkich słuchawek i zestawów słuchawkowych Bose®. Pozwoli to zapewnić najlepszą jakość dźwięku. Nawet niewielka ilość zanieczyszczeń może spowodować tłumienie dźwięku lub wręcz jego całkowite odcięcie.

W celu wyczyszczenia końcówek zdejmij je ze słuchawek i umyj łagodnym mydłem. Upewnij się, że końcówki zostały dokładnie wypłukane, a następnie osusz je miękką ściereczką (przed ponownym zamocowaniem na słuchawkach poczekaj, aż całkowicie wyschną).

Aby wyczyścić słuchawki, zdejmij z nich końcówki i delikatnie przetrzyj siateczkę miękką, suchą ściereczką (uważaj, aby nie wepchnąć woskowiny do otworów siateczki lub do otworu słuchawki). Następnie ponownie załóż końcówki słuchawek.

Aby dokładnie oczyścić siateczkę, wykonaj następujące czynności:

Zdejmij końcówki ze słuchawek.

Nałóż niewielką ilość wody utlenionej (maksymalne stężenie 3%) na powierzchnię siateczki słuchawki przy użyciu miękkiej ściereczki lub chusteczki (uważaj, aby nadmiar płynu nie dostał się do otworu słuchawki).

Odczekaj pięć minut, aby woskowina zdążyła zmięknąć.

Zwilż szczoteczkę do zębów z miękkim włosiem wodą utlenioną (maksymalne stężenie 3%), a następnie delikatnie przetrzyj siateczkę, aby poluzować i usunąć woskowinę. Uważaj, aby nadmiar płynu nie dostał się do otworu słuchawki.

Po wyczyszczeniu siateczki delikatnie strząśnij nadmiar płynu oraz zanieczyszczenia i osusz słuchawkę przy użyciu miękkiej ściereczki.

Załóż ponownie końcówki słuchawek.

Czy było to pomocne?

Wyślij

Dziękujemy za przesłanie komentarzy.